Saltar al contenido

Чи може Windows добре працювати з програмами Android?

27 de enero de 2023

Змістовий покажчик

Ключові висновки

  • Власники телефонів Samsung Galaxy тепер можуть транслювати програми Android на Windows 10.
  • Користувачі Windows 10 можуть виконувати багато завдань одночасно з іншими програмами Windows і закріплювати програми Android на панелі завдань або в меню «Пуск».
  • Експерт каже, що запуск програм Android у Windows все ще може бути незручним.

Експерти кажуть, що нещодавній крок Microsoft, який дозволив користувачам Windows транслювати додатки Android, є ще однією ознакою того, що межа між ПК і мобільними пристроями стирається. Користувачі Windows 10 із підтримуваними пристроями Samsung тепер можуть транслювати додатки Android на ПК. Це означає, що користувачі наближаються до дня, коли мобільні пристрої та комп’ютери стануть невідрізнити. Apple і Samsung також є серед компаній, які змагаються за поєднання операційних систем для мобільних пристроїв і ПК. Наразі технологічний консультант Дейв Хеттер задається питанням, наскільки насправді цінним є запуск програм, розроблених для мобільного пристрою, на ПК. «Навіть із цією функціональністю, я думаю, ще є шляхи, щоб піти», — сказав він у телефонному інтерв’ю. «Не кожна програма для Android працюватиме належним чином у Windows». Використання програм Android у Windows все ще може бути незручним, сказав Маніш Бхардія, президент технологічної консалтингової фірми Think Ai, у телефонному інтерв’ю. «Це потребує багато роботи щодо зручності використання, але вони рухаються в правильному напрямку», — сказав він.

Дзеркало, дзеркало на вашому телефоні

Нова функція потокового передавання в Windows для Android доповнює існуючу можливість дзеркального відображення, надану програмою Ваш телефон від Microsoft. Тепер користувачі Windows можуть вибирати зі списку програм Android у програмі, працювати одночасно з іншими програмами Windows і закріплювати програми Android на панелі завдань або в меню «Пуск». Для роботи додатків Android потрібен телефон Samsung Galaxy (наразі) і ПК з оновленою версією Windows 10 October 2019 або пізнішою. Компанія каже, що незабаром додасть можливість запускати кілька мобільних додатків Android. Я великий прихильник ставлення користувача на перше місце, і з мого досвіду, розробка чогось для будь-яких форм-факторів завжди призводить до компромісів. Спостерігачі кажуть, що подальше впровадження Android у Windows сприятиме розвитку ринку програм для Android. «Це великий позитивний результат для розробників, тому що тепер вони можуть продавати свій продукт різними способами», — сказав у телефонному інтерв’ю Ієн Раньон, віце-президент із продуктів Tangoe, компанії з управління витратами на технології.

Комп’ютери Mac стануть більш схожими на iPhone

Рух Microsoft, щоб добре грати з Android, є частиною тенденції до злиття робочого столу та мобільного досвіду. Apple робить macOS більш схожою на iOS завдяки своєму майбутньому оновленню Big Sur: воно пропонує багато тих самих елементів інтерфейсу, що й iPhone та iPad. Big Sur також дозволить розробникам легше кодувати програми для iOS, які працюватимуть на Mac. «У macOS Big Sur ви можете створювати ще потужніші версії своїх програм і використовувати переваги кожного пікселя на екрані, запускаючи їх у рідній роздільній здатності Mac», — повідомляє Apple на своєму веб-сайті.

macOS Big Sur, представлена ​​на WWDC20, представляє чудовий оновлений дизайн і нові функції в Safari, Повідомленнях і Картах.

«Якщо ви дивитеся як на Microsoft, так і на Apple, у вас є два гіганти галузі, які дивляться на те, як ми беремо цю неймовірну базу користувачів мобільних пристроїв з iOS і Android і створюємо для них комфортні умови для наших настільних операційних систем», — сказав Раньон. «Тож, безумовно, для них є перевага в тому, щоб залучити людей до їхньої екосистеми, але також це знайомство є чудовим для користувачів». Це потребує багато роботи з точки зору зручності використання, але вони рухаються в правильному напрямку. Samsung ще більш амбітний із своїм програмним забезпеченням DeX, яке намагається перетворити телефони на ПК. Dex дозволяє користувачам приєднати мишу, клавіатуру та монітор і проектувати версію інтерфейсу телефону на основі робочого столу на екран. Проте Раньон каже, що DeX пропонує застереження про те, як операційні системи для мобільних пристроїв і ПК не завжди поєднуються. «Я великий прихильник ставлення користувача на перше місце, і з мого досвіду, розробка чогось для будь-яких форм-факторів завжди призводить до компромісів», — додав він. «Навмисне проектування досвіду, який може адаптуватися до різного апаратного забезпечення, є вигідним, але якщо ви хочете взяти настільний досвід і втиснути його на екран, який поміщається у вашій кишені, доведеться йти на багато компромісів». Коли ми побачимо ідеальне злиття комп’ютера та мобільного? Поки що не зовсім, оскільки є ще чимало компромісів. Тим не менш, ОС у вашій кишені та операційна система на колінах або на столі постійно стають ближчими.