Saltar al contenido

Чи можу я запитати історію Інтернету у свого провайдера?

5 de abril de 2023

Змістовий покажчик

Що потрібно знати

 • Ви не можете отримати історію веб-перегляду від свого провайдера, але є інші способи переглянути історію пошуку та захистити свою конфіденційність в Інтернеті.
 • Уряд США вимагає, щоб провайдери зберігали записи про інтернет-історію клієнтів щонайменше 90 днів.
 • Якщо ви не хочете, щоб ваш інтернет-провайдер (або уряд, чи хакери) відстежував вашу історію Інтернету, інвестуйте у віртуальну приватну мережу (VPN).

У цій статті пояснюється, чому загалом ви не можете отримати історію веб-перегляду від свого провайдера.

Чи можу я попросити свого Інтернет-провайдера надати історію Інтернету?

Хоча це правда, що ваш інтернет-провайдер відстежує вашу історію Інтернету, більшість інтернет-провайдерів не нададуть цю інформацію навіть клієнту. Тим не менш, запитати ніколи не завадить. Єдиний спосіб дізнатися напевно – звернутися до свого постачальника.

Чи може мій провайдер бачити мою історію Інтернету?

Ваш Інтернет-провайдер зберігає записи веб-сайтів, які ви відвідуєте, і файлів, які ви завантажуєте. Усі провайдери мають політику конфіденційності, яка пояснює, як дані клієнтів використовуються, зберігаються та захищаються. Залежно від того, як веб-сайт зашифровано (через HTTP чи HTTPS), ваш провайдер може бачити лише доменні імена сайтів, які ви відвідуєте, або він може бачити повну URL-адресу. Більшість інтернет-провайдерів стверджують, що зберігають конфіденційність ваших даних, тому ніхто активно не переглядає вашу історію Інтернету. Однак, якщо запитати документи від уряду, вони повинні підкорятися вимогам правоохоронних органів. Наприклад, були випадки використання записів провайдера для переслідування онлайн-піратства. Якщо ви не хочете, щоб ваш інтернет-провайдер відстежував вашу історію Інтернету, спробуйте отримати віртуальну приватну мережу (VPN), яка маскує вашу IP-адресу для захисту вашої конфіденційності в Інтернеті.

Як довго Інтернет-провайдер зберігає історію веб-перегляду?

У Сполучених Штатах Закон про записи трансакцій електронних комунікацій 1996 року вимагає від постачальників послуг Інтернету зберігати всі записи клієнтів принаймні 90 днів. У деяких інших країнах ця вимога ще довша. Постачальники Інтернет-послуг зазвичай видаляють більшість цих даних після закінчення цього часу, хоча вони можуть зберігати записи, пов’язані з виставленням рахунків. Перегляньте політику конфіденційності свого провайдера, щоб переконатися, що ваші дані не продаються третім сторонам у маркетингових цілях.

Як перевірити історію служби Інтернету?

Хоча ваш інтернет-провайдер, швидше за все, не передасть вашу історію Інтернету, є способи перевірити історію пошуку вашого браузера. Якщо у вас є діти, подумайте про те, щоб завантажити програму батьківського контролю, щоб діти не бачили сайти для дорослих. Якщо ви стурбовані тим, що на вашому рахунку з’являються загадкові онлайн-покупки, вам слід зв’язатися зі своїм банком.

FAQ

 • Чи можуть батьки запитувати у свого провайдера історію веб-перегляду своїх дітей?

  Це залежить. Як і у випадку запиту в Інтернет-провайдера вашої історії веб-перегляду, більшість Інтернет-провайдерів не нададуть цю інформацію, але не завадить запитати. Якщо батьки стурбовані історією веб-перегляду своєї дитини, вони можуть вибрати перегляд історії веб-перегляду у веб-браузерах на своїх пристроях.

 • Як приховати історію Інтернету від провайдера?

  Є кілька способів приховати вашу історію Інтернету від провайдера. Ви можете використовувати приватний браузер, наприклад Tor, використовувати VPN, щоб обійти провайдера, або використовувати розширення HTTPS Everywhere для браузера, щоб підвищити безпеку веб-браузера.

 • Чи можуть інтернет-провайдери продавати вашу інтернет-історію?

  Це залежить від того, де ви живете. У США провайдери можуть збирати та продавати неідентифікаційні дані. Якщо ви стурбовані, Apple і Cloudfare пропонують новий стандарт DNS, який обійде вашого провайдера, щоб він не міг переглядати та продавати вашу історію.