Saltar al contenido

Чи потрібно купувати однаковий додаток для iPhone для кожного з своїх пристроїв?

21 de julio de 2021

Багато людей володіють як iPhone, так і iPad, але чи потрібно купувати програму для кожного пристрою, на якому вони хочуть її використовувати? Якщо ви використовували достатньо обчислювальних платформ, таких як комп’ютери, ігрові приставки, смартфони чи планшети, ви зіткнулися з концепцією ліцензування програмного забезпечення. Це юридичний та технологічний інструмент, який дозволяє використовувати програмне забезпечення, яке ви купуєте на певному пристрої. Іноді ліцензії програмного забезпечення можуть означати, що вам потрібно купувати одну і ту ж програму більше одного разу, якщо ви хочете використовувати її на кількох пристроях. Це може коштувати дорого, особливо якщо у вас багато пристроїв. Але це не стосується людей, які володіють декількома пристроями iOS. Прочитайте чудові новини про завантаження одного і того ж додатка на кілька пристроїв.

Змістовий покажчик

Потрібно лише один раз придбати програми для iOS

Купуючи додаток iOS з App Store, ви можете використовувати його на скільки завгодно пристроїв, не платячи вдруге. Єдина підказка полягає в тому, що всі ваші пристрої повинні використовувати той самий ідентифікатор Apple, який ви використовували для покупки програми спочатку. Поки всі ваші пристрої ввійшли в один і той же Apple ID, усі ваші програми доступні на всіх пристроях. Звичайно, це не стосується безкоштовних додатків. Вони безкоштовні: ви можете завантажувати їх скільки завгодно разів і використовувати їх скрізь.

Обмеження ліцензування програм для iOS

Існує два обмеження щодо природи додатків iOS для одноразового використання:

  • Як уже згадувалося, усі ваші пристрої повинні бути ввійшли в один і той же Apple ID. Коли ви купуєте програму, вона пов’язана з ідентифікатором Apple, який використовувався для її придбання, і шукає це на інших пристроях, щоб дозволити їх використання.
  • Розробники додатків можуть вимагати від користувачів платити за пізніші версії, як правило, серйозні оновлення програми. Зазвичай вони роблять це, випускаючи нову версію програми під дещо новою назвою (наприклад, оновлення до «Cool App» може бути «Cool App 2»). У такому випадку вам потрібно буде придбати нову версію. Але як тільки ви це зробите, усі ваші пристрої зможуть ним користуватися.

Як налаштувати автоматичне завантаження додатків

Найпростіший спосіб отримати платні програми на всі сумісні пристрої – це використовувати автоматичні налаштування завантаження, вбудовані в iOS. Якщо цю функцію ввімкнено, будь-яка нова програма, яку ви купуєте, автоматично встановлюється на всі ваші сумісні пристрої. Щоб увімкнути автоматичне завантаження, виконайте такі дії:

  1. Торкніться значка Налаштування додаток.

  2. Прокрутіть до та виберіть iTunes & App Store.

  3. В Автоматичне завантаження розділ, посуньте повзунок поруч із Програми у положення «увімкнено / зелене». Ви також можете ввімкнути автоматичне завантаження для Музика і Книги та аудіокниги. Хочете автоматично встановлювати оновлення програм на цьому пристрої після їх випуску? Перемістіть Оновлення повзунок увімкнено / зелений.

Як перезавантажити програми з iCloud

Ще один спосіб переконатись, що на всіх ваших пристроях є однакові програми, – це перезавантажити їх із свого облікового запису iCloud. Якщо ви купуєте програму, використовуйте пристрій, на якому ця програма не встановлена, і ви ввійшли в той самий ідентифікатор Apple. Перейдіть до програми App Store. Торкніться пошуку та введіть назву програми в поле пошуку. Коли воно з’явиться в результатах пошуку, завантажте його. З вас більше не платитимуть. Для більш детального ознайомлення з цим варіантом перегляньте нашу статтю про перезавантаження програм.

Використання сімейного доступу для спільного використання програм

Функція сімейного спільного використання Apple надає можливість спільного використання програм на різних пристроях ще на один крок. Замість того, щоб просто ділитися програмами на власних пристроях, ви можете ділитися програмами на всіх пристроях, якими користуються члени вашої родини, під’єднаними до вашої групи “Спільний доступ до сім’ї”. Це чудовий спосіб поділитися усім платним вмістом: не лише програмами, а й музикою, фільмами, книгами тощо.

Як ліцензування програмного забезпечення працює з іншими продуктами

Підхід Apple до одноразового використання в будь-якому місці до ліцензування додатків для iOS був незвичним під час дебюту App Store. У ті часи було звичним купувати копію програми для кожного комп’ютера, на якому ти хотів її використовувати. Це змінюється. У наші дні багато програмних пакетів постачаються з ліцензіями на кілька пристроїв за єдиною ціною. Наприклад, випуск Microsoft Office 365 Home включає підтримку п’яти користувачів, кожен з яких запускає програмне забезпечення на декількох пристроях, за одну ціну придбання. Якщо ви завантажуєте уніфіковану програму Microsoft Office iPad, яка містить програми Word, Excel та PowerPoint, застосовуються ті самі правила, що й будь-яка інша програма для завантаження iOS. Це не є загальновірно. Програми високого класу все ще часто потрібно ліцензувати одноразово, але все більше і більше, незалежно від того, яку платформу ви використовуєте, ви знайдете програми, які потрібно купувати лише один раз.