Saltar al contenido

Чи розрядить акумулятор автомобільний інвертор живлення?

20 de abril de 2021

Додавання силового інвертора до автомобіля, вантажівки чи автомобіля відкриває цілий світ можливостей щодо типів електроніки, якими можна користуватися в дорозі, але нічого в житті не є безкоштовним. Вся ця сила має надходити звідкись, і якщо це трапляється від початкової батареї, цей світ можливостей може зруйнуватися у світ болю майже без попередження.

Хоча проблема інвертора, що розряджає автомобільний акумулятор, є досить складною, загальне правило полягає в тому, що інвертор не буде розряджати акумулятор, коли транспортний засіб працює, і особливо не коли він їде навколо. Однак використання інвертора при вимкненому двигуні розрядить акумулятор, і це займе багато часу, перш ніж двигун не запуститься знову без стрибка або заряду. Найпростішим рішенням цієї проблеми є просто припинити користуватися інвертором, перш ніж він дійде до цього пункту, хоча брати з собою окремий акумулятор глибокого циклу лише для інвертора, або навіть взяти генератор із вбудованим зарядним пристроєм, є чудовими варіантами так само.

Змістовий покажчик

Розрядження акумулятора під час роботи двигуна

Всякий раз, коли працює двигун автомобіля або вантажівки, генератор заряджає акумулятор, а також подає живлення в електричну систему. Акумулятор все ще важливий, оскільки для генераторів змінного струму потрібна напруга акумулятора, щоб нормально працювати, але генератор повинен робити важкий підйом щоразу, коли працює двигун. Коли все працює належним чином, генератор заряджає акумулятор, якщо його потрібно зарядити, живить електричні системи та компоненти, такі як стереосистема та фари, а також має запас енергії для таких аксесуарів, як інвертор. Якщо генератор змінного струму не дорівнює завдання забезпечити весь цей сік – або тому, що він псується, або просто недостатньо потужний – тоді ваша електрична система може ввійти в стан розряду. У цей момент ви помітите на лічильнику заряду, якщо він у вас є, опустіться нижче 12 або 13 вольт, що вказує на те, що енергія насправді розряджається від акумулятора. Коли такий тип ситуації дозволяється тривати занадто довго, акумулятор з часом розряджається до такої міри, що у вас недостатньо енергії для роботи всієї електроніки в транспортному засобі. У цей момент або навіть раніше у вас зазвичай виникають проблеми з керованістю. Двигун може навіть загинути.

Холостий хід двигуна проти фактичного водіння

Варто також згадати, що крива потужності генератора змінного струму вища при високих обертах двигуна в хвилину (об / хв), ніж низьких обертах, що означає, що перенапружена електрична система може перейти в стан розряду на холостому ходу, хоча це нормально, коли ви круїзуєте вниз шосе. Якщо ви потрапили в ситуацію, коли електрична система, здається, переходить у стан розряду при зупинці автомобіля, підняття частоти обертання двигуна, додавши трохи газу, може допомогти. Кожна ситуація буває по-різному, але, як правило, ви можете живити невеликі електронні пристрої, такі як ноутбуки, DVD-програвачі та зарядні пристрої, не перевантажуючи електричну систему. Якщо вам потрібна більша потужність або у вас також висока якість аудіосистеми з потужним підсилювачем, сабвуфером та іншими компонентами, можливо, вам доведеться інвестувати в генератор високої потужності.

Розрядження акумулятора при вимкненому двигуні

Всякий раз, коли ваш двигун не працює, акумулятор відповідає за живлення електричної системи. Ось чому, залишаючи фари увімкненими на ніч, акумулятор розряджається до нуля. Точно те саме відбувається, якщо ви використовуєте інвертор, коли ви припарковані. Деякі інвертори мають вбудовану функцію відключення напруги з низьким зарядом батареї, але це може, а може і не дати вам достатньо запасу потужності для роботи стартерного двигуна. Оскільки стартери вимагають величезної сили струму, щоб прокрутити, запуск інвертора, коли ви перебуваєте у похідному режимі, може насправді залишити вас на мелі. Якщо ви хочете мати можливість використовувати ваш інвертор під час походу, ви можете захистити свої ставки, придбавши додаткову батарею глибокого циклу для живлення інвертора. Ви також можете запустити свій двигун, щоб раз у раз заряджати акумулятор, або брати з собою генератор, який має вбудований заряд акумулятора, на випадок, якщо у вас закінчиться розряджена батарея.

Скільки часу можна запустити інвертор до того, як акумулятор розрядиться

Тривалість використання інвертора для запуску електроніки залежить від того, скільки енергії ви використовуєте, та ємності акумулятора. Якщо ви знаєте потужність пристроїв, якими хочете користуватися, та резервну ємність акумулятора, ви можете підключити ці цифри до цієї формули:

(10 х [Battery Capacity] / [Load]) / 2

type = «code»> Отже, якщо ваш акумулятор має ємність 100 ампер годин, і ви просто хочете використовувати ноутбук, який споживає 45 Вт, ви можете бачити, що ви зможете отримати приблизно 11 годин від акумулятора:

(10 х [100 AH] / [45 Watts]) / 2 = 11,11 годин

type = «code»> На практиці краще помилятися з обережністю. Якщо ви дійсно мали навантажувати 45 Вт на 100 АГ батареї протягом 11 годин, є велика ймовірність, що насправді в батареї не залишилося б достатньо соку для роботи стартерного двигуна. Більші навантаження – наприклад, настільний комп’ютер, телевізор та багато іншої електроніки – ще швидше розряджатимуть батарею.