Saltar al contenido

Чи справді випадковий режим iTunes у випадковому порядку?

22 de abril de 2021

Функція перетасування iTunes танцює випадковий шлях через вашу музичну бібліотеку iTunes, переходячи від пісні до виконавця до альбому без жодної логіки та порядку. Або це? Деякі люди клянуться, що це так, інші стверджують, що постійно бачать закономірності. Але в чому правда? Істина того, як працює перетасовка iTunes, полягає в просторах між нашими очікуваннями, нашим сприйняттям і нашим розумінням різниці між перетасовкою та випадковим. Те, що ми можемо очікувати від функції «перетасовки», не обов’язково є тим, для чого вона призначена.

Дилер перемішує колоду покерних карт

Рой Хсу / Getty Images

Змістовий покажчик

Як це працює

За словами Стівена Леві з Newsweek, який написав книгу про iPod і є одним із провідних хроністів усього, що стосується Apple, функція перетасовки працює так:

“Коли iPod виконує перетасовку, він впорядковує пісні так, як дилер Вегаса перемішує колоду карт, а потім відтворює їх у новому порядку. Тож якщо ви продовжуєте слухати тиждень або близько того, щоб заповнити список, ви почуєте все, лише один раз ».

Але ви повинні слухати всю бібліотеку до кінця, не зупиняючись, щоб випадкові випадкові перетасовки були ідеальними. Як зазначає Леві, більшість людей не слухають музику таким чином. Натомість вони постійно переставляють «колоду», створюючи нові шляхи через свої музичні бібліотеки кожного разу, коли вони слухають у перетасовці. Ця практика спричиняє деякі доріжки або замовлення доріжок здаватися повторити або згрупувати разом.

Фактори, що впливають на порядок перестановки iTunes

На порядок перемішування також можуть впливати ваші індивідуальні налаштування. В iTunes Далі режимі, ви можете сказати iTunes відтворювати пісні з високою оцінкою частіше, що викривлює випадковість. Пісні також можуть мати позначку «Пропустити під час перемішування», щоб вони були виключені з режиму перетасовки. Крім того, випадковий випадок – іноді пісні з’являються на початку перестановок кілька разів завдяки залізним законам ймовірності.