Saltar al contenido

Чи справді Ратика Гері помер у червоному та синьому покемонах?

4 de julio de 2021

Покемон Серія породила деякі дивні легенди та чутки – все, починаючи від картриджів з привидами і закінчуючи ігровою музикою, яка нібито зводить молодих гравців з розуму. Тоді як Покемон загубив срібло є розумно побудованою фан-грою, а “Синдром Лавандового Міста” – це легенда, побудована на горезвісному епізоді Покемон аніме, є один затяжний Покемон казка, яку неможливо довести або спростувати: Легенда про мертвого ратиката Гері.

Змістовий покажчик

Ваш перший суперник

Гері Оук – найпопулярніше ім’я суперника гравця в Росії Покемон Червоний / Синій для Game Boy. Він називається іншими іменами, включаючи Блакитний або будь-яке інше власне ім’я, яке гравець дає йому на початку гри (можливо, лайка). Гері сумно відомий у Покемон фендом для того, щоб завжди бути на крок попереду гравця. Якщо, наприклад, ви вибрали Чармандера як свого початкового покемона, він автоматично обирає Білку і отримує постійну тактичну перевагу над вами, оскільки водяний тип покемонів переважає вогневі типи. Гері зарозумілий, але, можливо, так. Ось чому Покемон Фендом все ще дивується про зникнення одного з покемонів Гері і доходить до того, що замислюється, чи відповідає за його смерть персонаж гравця (Еш чи Рудий, залежно від вибраного вами імені). Персонаж гравця кілька разів стикається і бореться з Гері протягом своєї подорожі. Оскільки Покемон це гра, яка обертається навколо захоплення та навчання покемонів, стабільність обох персонажів покемонів зростає в міру просування гри. Хоча кожен тренер покемонів має своїх фаворитів, і це включає Гері. Його склад майже не змінюється протягом усього Покемон Червоний / Синій, за одним винятком.

Ратикат Гері

Приблизно в середині гри ви биєтеся з Гері на кораблі на ім’я СС Енн. До його команди входять Підджетто рівня 19, Ратикат рівня 16, Кадабра рівня 18 та версія його початкового покемона рівня 20. Більшість із цих покемонів – це еволюціоновані версії покемонів, з якими він бився з вами раніше в грі, включаючи Раттату, яка стала Рейкатиком до вашої битви на СС Енн. Однак наступного разу, коли ви познайомитесь з Гері, його Ратикат зникне. Натомість у нього є Піджетто 25-го рівня, 23-го рівня yaярадос, 22-го litроуліте, 20-го рівня Кадабра. То що трапилося з Ратикатом?

Що сталося, справді?

Деякі Покемон теоретики змови вважають, що відповідь полягає в місці боротьби гравця проти Гері: Вежа Покемонів у місті Лаванда. Покемонська вежа сумно відома тим, що є кладовищем покемонів, і хоча гравець відвідує місце, щоб розслідувати переслідування, спочатку незрозуміло (чому) Гері. Деякі вболівальники припускають, що Гері у вежі Покемонів відвідає могилу зниклого покемона – його Ратикату Але якщо це так, як Ратикат помер?

Теорія могил Ратиката

Згідно з популярною теорією, Ратікат сильно постраждав у битві проти гравця на СС Енн. Через плутанину на борту корабля, Гері не зміг дістатися до PokeCenter досить швидко, щоб зцілити Ратиката, що призвело до смерті гризуна. Насправді, деякі шанувальники стверджують, що коли Гері зустрічає гравця в Pokemon Tower, Гері запитує: «Чи знаєш ти, як це – померти покемонів?» Отже, як щодо цього? Чи загинув Ратикат Гері в результаті особливо жорстокого бою? Знову ж таки, немає простої відповіді «так» чи «ні», але це не дуже ймовірно. З одного боку, Гері ніколи не запитує гравця, чи знає він чи вона, що таке смерть покемонів. Натомість він каже: «Що ти тут робиш? Ваш покемон не виглядає мертвим! Я можу хоча б змусити їх знепритомніти! Ходімо, приятелю! » Це невимушена стьоб для дитини з мертвим покемоном, особливо якщо він (нібито) стикається з особою, відповідальною за смерть свого улюбленого вихованця. На відміну від цього, деякі інші траурні в Покемонській вежі згадують своїх померлих покемонів назви. Більше того, коли ти побиваєш Гері, він зізнається, що прийшов до Вежі, щоб зловити Кубона та Маровака. Як би ти на це не подивився, мало вказує на те, що Гері перебуває у Покемонській вежі, щоб відвідати могилу свого Ратикату. Слід визнати, що нічого з цього не пояснює, чому Raticate відсутній у списку Гері.

Ратикат знаходиться в теорії зберігання

Ми ніколи точно не дізнаємось, куди пішов велетенський щур, але ось пристойна здогадка: Гері просто «упакував» тварину – тобто, зберігав його разом з рештою його надлишку покемонів. Rattata та Raticate – гідні покемони, з яких можна розпочати гру, але вони швидко стають позакласними, якщо їх не доглядають дуже точно. Ось: Гері відвідує вежу Покемонів, щоб зловити Кубона, і Ратікат, мабуть, ще живий – хоча знемагання в сховищах у будь-якому випадку навряд чи можна назвати живим.