Saltar al contenido

Чи справжній ворог білих рук покемонів?

31 de julio de 2021

Міські легенди – це стійкі історії в будь -який час року, але їх популярність зростає під час сезону Хеллоуїна. Дещо про в’яне листя, гарбузи та свіже повітря полегшує повірити у найсмішніші казки про багаття. Навіть міські легенди, засновані на відеоіграх, залишаються в центрі уваги, коли жовтень котиться, включаючи сумнівне твердження, що Pokemon Red і Pokemon Blue мають тривожний спрайт мертвої руки, прихований у коді ігор. Ця легенда відома як «Спрайт Білої Руки» або «Спрайт Мертвої Руки». Серія Nintendo вже містить кількох міських легенд. Легенда про Pokemon Lost Silver розповідає про гру, в якій тренер покемонів помирає після довгої, самотньої смерті, і ще є багато шанувальників покемонів першого покоління, які наполягатимуть, що музика для Lavender Town Pokemon Red / Blue може викликати божевілля (див. Синдром міста лаванди »).

Змістовий покажчик

Історія спрайту Білої Руки

Не дивно, що легенда про білоруських спрайтів також базується навколо Лавандового містечка – “королівського пурпурного” села, яке також служить кладовищем для покійних покемонів. Згідно з історією, Біла Рука повинна була з’явитися у випадковій зустрічі на третьому поверсі Лавандової вежі (те саме місце, де мати Маровак померла, захищаючи свою дитину Кубону від захоплення командою Ракета). Спрайт Білої Руки, який нібито похований у червоному / синьому покемонах код під назвою «WhiteHand.gif», містить страшні деталі. Кістковий відросток має кісткові пальці, згорнуті в півкуль, з гнилими смужками м’яса, що звисають з кісток. Висячі сухожилля вказують на те, що руку відірвало інше створіння. Кажуть, що Біла рука має чотири анімації: анімацію «введення», анімацію бездіяльності та дві анімації атаки, які позначені в коді гри як «Кулак» і «Жорстокий». Під час виконання “Кулака” Біла Рука кидається в кулак і хитається вперед. Однак «жорстока» атака є більш туманною. Легенда каже, що більшість кадрів анімації ходів відсутні у коді гри, і рука просто відкривається перед вирізанням зображення. Через кілька секунд Біла рука знову з’являється, кулак ще раз напівзакритий.

Спрайт білих рук покемонів – це міф

Біла рука – це міф. І на відміну від синдрому Лавандового міста та покемонів Втраченого срібла, це навіть не особливо добре написаний міф. Чорно-білий спрайт для Білої Руки, звичайно, тривожить, але нічого іншого в історії не допомагає. Біла рука повинна бути анімованою, але в перших іграх про покемонів – тих самих, в яких ви досліджували Лавандову вежу – бракує анімованих ворогів. Кристал покемонів 2001 року для Game Boy Color – це перша назва покемонів з анімацією, але навіть ці рухи були спрощеними. Імовірна анімація Білої Руки має такий рівень складності, якого серіал не побачив би протягом багатьох років після його створення. Неважко зрозуміти, чому був винайдений міф про спрайт Білої Руки. Лавандова вежа Pokemon Red / Blue-це моторошне місце, яке суперечить іншим сонячним місцям у грі («сонячно» в метафоричному сенсі, оскільки Red / Blue-це чорно-білі ігри Game Boy). Більш того, Лавандова вежа також є домом для ворога «привида», спрайт-привид, який діє як заступник для ворогів вежі, поки ви не зможете ідентифікувати їх за допомогою предмета Silph Scope. Спрайт GHOST виглядає досить моторошно навіть для чогось із дитячої гри. З ним також не можна боротися або зловити, що робить аномалією серед покемонів. Той, хто створив міф про Білу Руку, очевидно, мав на увазі істоту нести таку ж грізну присутність, як і Привид. Трохи більше роботи легенда могла б переконати.