Saltar al contenido

Чи існують адаптери USB до Ethernet для широкосмугових модемів?

24 de junio de 2021

Адаптер USB-Ethernet – це пристрій, який може забезпечити інтерфейс між USB-з’єднанням і Ethernet-з’єднанням. Вони корисні в ситуаціях, коли один пристрій має лише порт USB, а інший – лише порт Ethernet.

Змістовий покажчик

Різні порти

Якби їх можна було з’єднати разом, це дозволило б USB-пристрою безпосередньо взаємодіяти з пристроєм Ethernet. Це може знадобитися, якщо вони не мають спільного порту підключення. Одним з прикладів, коли така настройка була б корисною, є робота з DSL або кабельним модемом, який забезпечує лише один порт USB для підключення до домашньої мережі, а не порт Ethernet. Якщо в старому широкосмуговому маршрутизаторі Ethernet, комутаторі або комп’ютері бракує USB і має лише порт Ethernet, рішенням буде адаптер USB-Ethernet.

Чи існують вони?

Підключення модему, який підтримує лише USB, до мережевого пристрою, що має лише Ethernet, не працює. Існують кабелі адаптера USB-Ethernet, які приєднують порт USB до порту Ethernet RJ-45. Ці мережеві кабелі з’єднують два комп’ютери, але для їх належної роботи для керування кінцем USB-з’єднання потрібно використовувати спеціальні мережеві драйвери. На комп’ютері ці драйвери можна встановити через операційну систему, як і будь-яку іншу. Однак така ситуація неможлива з USB-модемами, оскільки ці типи пристроїв не мають загальних обчислювальних можливостей. Єдиний сценарій, коли USB-модем може підключитися до пристрою Ethernet, це якщо адаптер був спеціально виготовлений виробником модему. Тоді він надав би модему необхідні програмні компоненти для встановлення з’єднання. Це повинно було відбуватися або через оновлення прошивки, або через якийсь вбудований механізм в адаптері.