Saltar al contenido

Чи Apple Watch 7 водонепроникний?

9 de julio de 2022

Смарт-годинник Apple сьомого покоління має більший екран, швидшу зарядку та більшу надійність. Компанія завжди позиціонувала Apple Watch як незамінний гаджет, який ніколи не захочеться знімати, але як щодо того, коли ви йдете плавати? Apple Watch Series 7 не є повністю водонепроникним, але він може витримати більшість несухих речей, які ви можете робити під час носіння.

Змістовий покажчик

Чи Apple Watch Series 7 водонепроникний?

Як і кожна модель Apple Watch, починаючи з Series 2, Series 7 має рейтинг WR50, що означає, що вони водонепроникні на глибині до 50 метрів (приблизно 164 футів) під поверхнею. Отже, коротка відповідь: ні, він не є повністю водонепроникним. Довша відповідь: він достатньо стійкий. У більшості ситуацій його не потрібно знімати. Apple Watch відповідає ISO-22810-2010, міжнародному стандарту тестування, який забезпечує водонепроникність годинників. Він пройшов наступні випробування відповідно до цього стандарту, не виявивши конденсації всередині пристрою:

 • Нагрівання до температури від 40° до 45° C (104° – 113° F), витримування краплі води або вологої тканини з температурою від 18° до 25° C (64° – 77° F) протягом однієї хвилини.
 • Підтримання тиску щонайменше 2 бар (приблизно 29 psi) протягом 10 хвилин під водою.
 • Занурення у воду на глибину від 8 до 12 см мінімум на годину.
 • Сила 5 Ньютонів прикладається до всіх циферблатів і кнопок протягом п’яти хвилин, поки годинник занурюється у воду на 8-12 см.
 • Послідовне занурення у воду на глибину від 8 до 12 см протягом п’яти хвилин за таких температур: 40°C (104°F), 20°C (68°F), а потім знову 40°C.

Чи можна плавати з Apple Watch 7?

Загалом, за певних умов ви добре плаватимете з Apple Watch Series 7. 50-метровий рейтинг означає, що він підходить для мілководдя, наприклад басейнів і навіть океану. Ви точно не захочете використовувати його для дайвінгу, де він може зіткнутися з вищим тиском або нижчою температурою, ніж це передбачено ISO. Ви також можете носити Apple Watch під час миття рук, у ванній чи душі, але з часом вони можуть не витримати великої кількості мила, лосьйонів та інших хімікатів.

Як довго можна носити Apple Watch у воді?

Відповідно до стандарту ISO годинники підлягають лише сантиметрам води протягом години або менше, тому ви все одно повинні бути обережними, навіть залишаючись у межах 50-метрового ліміту. Ймовірно, найбезпечніше обмежити його час у воді до 30 хвилин або близько того, особливо якщо ви не носите його в прісній воді (наприклад, в океані). Ви також повинні сполоснути Apple Watch чистою водою після того, як ви закінчите свою діяльність, щоб підтримувати його в чистоті та видалити будь-які потенційно шкідливі хімічні речовини.

Що таке Water Lock на Apple Watch?

Щоразу, коли ви берете Apple Watch у воду, радимо ввімкнути функцію Water Lock. Це налаштування не захищатиме від вологи ваш годинник, але воно зупиняє рух або вплив на будь-який вхід на екран. А коли ви вимкнете Water Lock, ваш Apple Watch вібрує, допомагаючи видаляти рідину, яка могла потрапити всередину. Проведіть пальцем угору від головного екрана, а потім торкніться значка краплі води, щоб увімкнути Water Lock.

FAQ

 • Які Apple Watch водонепроникні?

  Годинники Apple не є водонепроникними в тому сенсі, що ви можете носити їх із собою під водою на будь-який час за будь-якої температури чи тиску. Водонепроникна електроніка зазвичай відноситься до таких пристроїв, як Apple Watch, які мають певну водонепроникність, серед яких серія 2 і новіші моделі мають найкращу стійкість.

 • Як зробити Apple Watch водонепроникним?

  Ви не можете. Ви можете використовувати Apple Watch у воді відповідно до його рейтингу водонепроникності, але виходите за межі цього на свій страх і ризик. Якщо ви боїтеся, що вода може пошкодити ваш Apple Watch, краще не брати його з собою.