Skip to content

Чого очікувати від жовтневої події iPhone 12 від Apple

21 de Квітень de 2021

Ключові винос

  • IPhone 12 матиме 5G, новий плоский дизайн, і буде три розміри.
  • Мікросхема A14 буде надзвичайно швидкою.
  • Подейкують, нові навушники AirPods Studio та плитки для відстеження AirTags.

Джастін Салліван / Getty Images

У вівторок, 13 жовтня, о 10:00 за тихоокеанським часом, Apple опублікує останні iPhone на черговій віртуальній події. Ми також можемо побачити нові AirPods, довгоочікуваний тег Apple, і, можливо, навіть Mac на базі ARM. Жовтень завантажується для Apple. Запуск iPhone – це майже 100% впевненість, але довгострокові чутки також вказують на безліч інших нових гаджетів. Крім того, Apple пообіцяла нам нові Apple Silicon Macs до кінця року. Можливо, для цих нових Mac буде інша подія, але Apple також може використовувати надсвітлий медіацентр, який світить на iPhone, щоб посилити повідомлення Mac. “Я відчуваю, що MacBook і Mac mini стануть першими моделями, які отримають оновлення до Apple Silicon”, – писатель техніки La Stampa Андреа Непорі розповів tebapit за допомогою миттєвого повідомлення.

iPhone 12, радикальний “редизайн”

IPhone 12 (як його, ймовірно, назвуть), досить цікавий сам по собі. Ймовірно, буде застосований iPad Pro та плоский, тонший дизайн нового iPad Air, схожий на iPhone 5 та 6 (які, на мій погляд, були найкращими iPhone). IPhone матиме останній чіп A14, як це вже видно в новому iPad Air 2020 року, і він майже напевно матиме стільниковий зв’язок 5G. Чи корисний 5G, залежить від покриття у вашому регіоні. Виїмка, в якій розташовані фронтальні камери, також буде меншою. Іншими ймовірними доповненнями буде новий масив камер, який включатиме камеру зондування глибини LiDAR від iPad Pro 2020 року. Це робить доповнену реальність набагато реалістичнішою. Також очікуються OLED-екрани в цілому діапазоні (на даний момент OLED мають лише моделі Pro iPhone 11).

Відповідно до 9 до 5Mac, це назви та розміри запланованих моделей:

  • iPhone 12 mini: 5,4-дюймовий
  • iPhone 12: 6,1-дюймовий
  • iPhone 12 Pro: 6,1-дюймовий
  • iPhone 12 Pro Max: 6,7 дюйма

Мені подобається ідея маленької 5,4-дюймової моделі з екраном від краю до краю. Якби я отримував iPhone 12, це той, який я купив би. Також очікуйте, що Apple кине зарядний пристрій USB в коробці iPhone, щоб уникнути марнотратства. Можливо, EarPods також залишаться поза увагою, але зарядний кабель можна замінити таким, який покритий плетеним нейлоном. Нарешті, я стискаю пальці щодо Touch ID на кнопці живлення iPhone 12, як і в новому iPad Air. Я люблю Face ID, але Face ID не любить маски. Якщо Apple вдасться ввести це, я думаю, що вона продала б багато iPhone лише з причин маски COVID.

AirPods Studio & AirTags

Також у вівторок очікуються AirPods Studio та AirTags. AirTags – це давно прослухані диски відстеження від Apple, маленькі віджети з підтримкою Bluetooth, які відображатимуться у програмі Find My на вашому iPhone. Вони періодично передають анонімний імпульс, який може підхопити будь-який iPhone, що проходить, і передається Apple, разом із місцезнаходженням. Це дозволяє знайти ваш пристрій, навіть якщо він ніколи не підключений до Інтернету.

AirPods Studio – це старомодні навушники, що накладаються на вуха. Вони, мабуть, поєднають усі дивовижні технології обробки звуку, які Apple вдосконалила у програмах HomePod, останніх MacBook і AirPods Pro, і помістять їх у навушники з підтримкою Siri. Вони, мабуть, будуть дивовижні. Вони також, мабуть, будуть дуже, дуже дорогими.

Apple Silicon Macs?

Мої прогнози щодо перших Mac, які використовуватимуть власні чіпи Apple Silicon, – це MacBook та 24-дюймовий iMac. “Apple Silicon” – це те, що Apple називає чіпами серії A, які він вкладає в iPhone і iPad, і цієї осені він також буде в Mac. “Я відчуваю, що MacBook і Mac mini стануть першими моделями, які отримають оновлення до Apple Silicon”. Я думаю, що Apple матиме два зауваження під час запуску: що ці нові Mac є набагато потужнішими, ніж Mac на базі Intel, які вони замінюють, і що Apple Silicon Macs може бути настільки ж портативним, потужним і довго працюючим від батареї, iPad Pro. Якийсь MacBook довів би останнє – відсутність вентилятора (як у iPad), батареї на цілий день та чудових додатків, таких як Face ID та миттєве сну. Можливо, навіть сенсорний екран. Для силової частини цього рівняння iMac ідеально підходить. По-перше, поточному дизайну майже десять років тому, тому його переробляють швидше, ніж пізніше. IMac – це також ідеальний спосіб продемонструвати, наскільки потужним може бути чіп Apple A14, якщо його поставити у велику коробку з вентиляторами охолодження. “Apple також може використовувати надзвичайно яскравий медіацентр, який світить на iPhone, для посилення повідомлення Mac”. “IMac все ще є середньостатистичною сімейною машиною, яка може легко проникнути Apple Silicon у багато домогосподарств”, – говорить Непорі. “Особливо, якщо ціна правильна”. Що надзвичайно важливо, звичайний iMac не розглядається як машина рівня рівня, тому його не можна порівнювати з Mac Pro. Він повинен перемогти лише поточні iMacs та більшість повсякденних настільних ПК.

Розслабтесь і насолоджуйтесь шоу

Щоб продовжити, просто знайдіть будь-який екран, що підтримує Інтернет, наступного вівторка вранці. Якщо він працює як попередні події Apple, ви можете переглянути його у браузері на будь-якому пристрої або на своєму Apple TV. Я сподіваюся на нові iMacs, тому що моєму iMac десять років і потрібна перерва. Але навіть якщо нових Mac немає, це виглядає захоплюючим способом провести пару годин восени у вівторок у вівторок.