Saltar al contenido

Чого очікувати від лютневого оновлення Android

8 de junio de 2022

Невеликий список системних оновлень Google буде випущений пізніше цього місяця, включаючи деякі важливі виправлення пристроїв і деякі зміни для Google Play Store. Відповідно до сторінки оновлення Google, лютневе оновлення буде вирішувати деякі помилки, пов’язані з підключенням пристрою, керуванням системою, безпекою, утилітами та послугами розробника. Точніше, це означає загальні покращення стабільності пристрою, використання мережі та безпеки. А у випадку послуг розробників, це додасть нові функції, якими можуть скористатися як Google, так і сторонні розробники. Такі речі, як підтримка спеціальних можливостей, реклама, аналітика і навіть машинне навчання.

Але в Google Play Store є найдовший список, який містить усе: від оптимізації продуктивності та виправлень помилок до покращень безпеки та стабільності. У процесі завантаження ви зможете скоротити час очікування, щоб ви могли почати грати в мобільні ігри під час їх завантаження. Це йде рука об руку з іншими запланованими оптимізаціями, спрямованими на прискорення завантаження та встановлення.

Рука жінки тримає смартфон і рухає пальцем по екрану

У примітках щодо оновлення також згадується «Покращення платежів у Google Play», але не вдається детально про те, якими будуть ці покращення. Також додаються нові (невизначені) функції, щоб було легше знаходити більше програм та ігор. Оновлення Google Play Store буде випущено у вівторок, 8 лютого, а оновлення для сервісів Google Play слідує за прикладом у четвер, 10 лютого. На додаток до Google Play Store, нове оновлення буде доступне майже для всіх пристроїв Google, які ви можете придумати: телефонів, планшетів, годинників, телевізорів тощо.