Saltar al contenido

Чому анімація старих фотографій може турбувати

16 de abril de 2021

Ключові винос

  • Нове програмне забезпечення Deep Nostalgia дозволяє анімувати старі сімейні фотографії.
  • Деякі користувачі кажуть, що відео, створені веб-сайтом, викликають сумніви.
  • Музичний сайт Classic fM створив монтаж відомих композиторів, повернутих до життя.

Каспар Бенсон / Getty Images

Новий Інтернет-інструмент, який дозволяє анімувати старі фотографії, виповзає безліч людей, які його пробують. Програмне забезпечення Deep Nostalgia, що працює на основі штучного інтелекту, завойовує шанувальників, які випробовують історичні фото. Він покликаний оживити старі сімейні фотографії. Але програмне забезпечення також викликає багато неспокою, оскільки мертві люди, здавалося б, повертаються до життя. «Побачивши фотографію протягом тривалого часу як нерухому, а потім вона раптово може рухатися, це може стати шоком для людини», – сказала Карла Діас, співзасновник широкосмугового пошуку, в електронному інтерв’ю. «Рухи анімації також виглядають не цілком природно. Побачення зображення реальної людини, що рухається, але таким чином, що щось виглядає трохи відверто, може спричинити почуття дискомфорту у людей».

Змістовий покажчик

Ваші фотографії оживають

Інтернет-генеалогічна компанія MyHeritage пропонує Deep Nostalgia, щоб створити ілюзію, що нерухома фотографія рухається. Програмне забезпечення, підсилене AI, робить відеозаписи рухів обличчя. потім використовує їх для анімації будь-якого обраного вами зображення. Завантажити фотографію легко і безкоштовно. Вам просто потрібно зареєструватися в MyHeritage. Програмне забезпечення покращує зображення, анімує його та створює GIF. «Натисканням кількох кнопок люди образно оживають», «Чудова технологія анімації фотографій була ліцензована MyHeritage від D-ID, компанії, що спеціалізується на реконструкції відео з використанням глибокого навчання», – написала компанія у своєму веб-сайт. «MyHeritage інтегрувала цю технологію для анімації облич на історичних фотографіях та створення високоякісних, реалістичних відеоматеріалів». В Інтернеті випуск “Глибокої ностальгії” змусив людей реанімувати фотографії всіх – від давно загублених родичів до історичних осіб. Музичний сайт Classic fM створив монтаж відомих композиторів, повернутих до життя. My Heritage зібрав відео, на якому Авраам Лінкольн відкриває свою сімейну історію на MyHeritage. «Ми почали зі знакової чорно-білої фотографії Авраама Лінкольна, розфарбували її, застосували ту саму технологію та додали деякі вдосконалення, зокрема мова», – написала компанія на своєму веб-сайті. Але користувач Twitter Живе морганізм писав, «» Глибока ностальгія «може перетворити старі фотографії на рухомі відео, і я не можу вирішити, чи це дивовижно чи моторошно.»

Технологія, що забезпечує Deep Nostalgia, не нова, але веб-сайт MyHeritage робить її більш доступною для користувачів, заявив експерт з питань конфіденційності Генріх Лонг в електронному інтерв’ю. «Я експериментував із цим видом штучного інтелекту роками, і програмне забезпечення, яке використовує Deep Nostalgia, одне з найкращих», – додав він. Однак ефекти програмного забезпечення можуть турбувати багатьох, особливо тих, хто не відчував, як ШІ може маніпулювати фотографіями, сказав Лонг. Програмне забезпечення змінює зображення настільки, щоб забезпечити анімацію, але не заповнює додаткові елементи. «Це програмне забезпечення використовує лише те, що є в наявності в оригінальному зображенні, для внесення змін, саме тому у нас все ще є шляхи, доки анімація не стане справді правдоподібною», – сказав він.

Нарешті, використання ваших старих фотографій

Мітч Голдстоун, генеральний директор сайту для сканування фотографій ScanMyPhotos.com, заявив в інтерв’ю електронною поштою, що 35% усіх нових замовлень на сканування фотографій, що надходять до його компанії, зараз належать до людей, які намагаються зберегти свої минулі десятиліття, зображені для завантаження в «Моя спадщина» додаток. «Це вирішило найважливіше питання, яке ми отримуємо», – додав він. «Що далі після сканування фотографій?»

Фотографія воєнного часу комунікатора азбуки Морзе.

cjp / Getty Images

Він сказав, що ніхто з його клієнтів не скаржився на те, що результати від «Глибокої ностальгії» турбують. «Технологія полягає в тому, щоб винаходити минуле. Це заворожує, магічно та емоційно», – додав він. Голдстоун сказав, що він сподівається, що глибока ностальгія допоможе людям встановити зв’язок зі своїм минулим. «Натисканням декількох кнопок люди образно оживають», – додав він. «ШІ змушує людей відстежувати фотографії своїх предків і давно пропалих родичів, щоб побачити їх знову в абсолютно новому інтерактивному вигляді».