Saltar al contenido

Чому аудіо — це наступна велика річ у соціальних мережах

14 de febrero de 2023

Змістовий покажчик

Ключові висновки

  • Платформи соціальних мереж розробляють нові аудіоінструменти після популярності Clubhouse.
  • Twitter і Facebook незабаром планують розгорнути власні аудіочати.
  • Експерти кажуть, що аудіо користується популярністю, тому що дозволяє відпочити від втоми від Zoom.

Платформи соціальних медіа переконані, що їхні користувачі хочуть більше аудіофункцій, але минули ті часи, коли для цього потрібно було взяти телефон і продовжити розмову. Додаток Clubhouse для iPhone, доступний лише за запрошенням, продовжив своє панування як крутий малюк у місті, надихнувши ветерани програм, як-от Facebook і Twitter, запустити власні аудіочати. Тим часом Facebook також планує запустити новий інструмент для створення аудіокліпів і прослуховування подкастів у програмі. «Інші платформи повинні досліджувати нові тенденції, щоб утримувати користувачів», — сказала Lifewire в електронному листі Памела Рутледж, директор Медіа-психологічного дослідницького центру. «Люди віддані не бренду, а досвіду».

Власні аудіочати Facebook і Twitter

Інтерфейс Clubhouse розділяє аудіочати на кімнати, де модератори контролюють організацію та можуть запросити слухачів «на сцену», якщо вони хочуть висловитися. Подібним чином багато людей вирішують просто сидіти склавши руки та слухати, не відчуваючи жодного тиску, щоб зробити свій внесок. Інші платформи повинні вивчати нові тенденції, щоб утримати користувачів. Успіх цієї установки спонукав інші платформи соціальних мереж створити власні аудіочати. Facebook каже, що тестує функцію у Facebook і Messenger під назвою Live Audio Rooms, яку планується запустити до літа. Це дозволить друзям і групам створювати аудіочати на різні теми. Twitter також тестує інструмент для публічних живих аудіорозмов під назвою Пробіли який може бути запущений уже цього місяця. Ведучі створюють кожне місце, дозволяючи спілкуватися до 11 людей одночасно, відповідно до функції інформаційна сторінка. Це ґрунтується на успіху інших програм, які впроваджують інновації в те, як ми збираємося, щоб спілкуватися один з одним, дозволяючи незнайомцям і друзям вести більш плавні розмови за допомогою різних комбінацій аудіо, відео та тексту. «Аудіочати, такі як Discord і House Party, дають можливість не просто побачити статичну фотографію та прочитати підпис, але й мати можливість спілкуватися в реальному часі та мати напівприватний простір для спілкування (і бути більш стриманим) за межами більш загальнодоступні канали інших соціальних медіа (наприклад, Instagram)», – сказала Lifewire Лінда Чармараман, директор дослідницької лабораторії молоді, медіа та благополуччя коледжу Велслі. в електронному листі.

Приходьте з цікавості, залишайтеся для впливових людей

Частково популярність Clubhouse зумовлена ​​такими знаменитостями, як Кевін Харт та Ілон Маск, які використовують програму для проведення відвертих розмов. Подібним чином Facebook заявляє, що запрошуватиме публічних діячів, таких як захисник «Сіетл Сігокс» Рассел Вілсон, використовувати його Live Audio Rooms для спілкування з іншими знаменитостями, впливовими людьми та фанатами. Facebook також каже, що працює з «невеликою кількістю творців» над розробкою нової функції під назвою Soundbites, включно з впливовою людиною з обмеженими можливостями Лоло Спенсер. У ньому сказано, що цей так званий «новий соціальний аудіоформат» коротких аудіокліпів дозволить людям записувати жарти, вірші та інші анекдоти, щоб ділитися ними. Частина привабливості Clubhouse полягає в тому, що він надає форум для впливових осіб, щоб брати участь у розмовах з будь-ким іншим, кого може зацікавити певна тема, наприклад створення пасивного доходу або фотографія. Ця цікавість призводить до інтуїтивної інтуїції або відчуття, що ми можемо знайти когось цікавого чи добре відомого, каже Рутледж. «Clubhouse схожий на гігантський ігровий автомат», — сказав Рутледж, говорячи про його привабливість для відкриття цікавих людей. «Як відомо казино, найефективнішим засобом зміни поведінки є непередбачувані винагороди. Ви ніколи не знаєте, кого знайдете, але відомі перші користувачі створили деякі очікування або принаймні прагнення, що ви зіткнетеся з впливовими людьми. Тож краще з’явитися, щоб дізнатися».

Ми споживаємо більше онлайн-аудіо

Популярність Clubhouse є одним із факторів, що надихає інші соціальні медіа-платформи інвестувати в нові аудіоінструменти, але цифри також вказують на те, що люди загалом більше споживають онлайн-аудіо. Згідно з дослідженням Edison Research, оприлюдненим у березні, рекордні 62% населення США віком від 12 років слухають онлайн-аудіо щотижня. Дослідження також показало, що прослуховування подкастів і використання розумних колонок також зростає. «У Facebook ми спостерігаємо постійне зростання кількості аудіо на наших платформах, від аудіодзвінків до аудіоповідомлень у WhatsApp і Messenger», — йдеться в прес-релізі соціальної медіа-платформи від 19 квітня. Окрім нових аудіоформатів, Facebook також включатиме можливість прослуховування подкастів безпосередньо в програмі.

Чи збережуться аудіофункції?

Отже, чи будуть ці нові аудіочати популярними серед споживачів, оскільки вони стануть менш ексклюзивними та доступними на більшій кількості платформ? Час покаже, але звук має ключову перевагу — ним можна насолоджуватися, не дивлячись на екран. «Коли ми стаємо більш зайнятими, час стає цінним ресурсом», — написав серійний підприємець Гарі Вайнерчук у своєму блозі про популярність Clubhouse. «Тому, коли ви переглядаєте відео, це активно забирає ваш час. Аудіо, тим часом, неймовірно пасивне». Люди не лояльні до бренду, вони лояльні до досвіду. Враховуючи зростання втоми від Zoom від, здавалося б, нескінченних відеочатів, викликаних пандемією, розрив екрана, який викликає аудіо, може бути перевагою. Аудіочати — це хороша середина між знеособленими текстовими чатами та відеодзвінками, які можуть залишати у нас таке нав’язливе відчуття постійного перебування під мікроскопом. «Як і в Zoom з вимкненою камерою, вам не потрібно розчісувати волосся чи переодягатися в піжері, але ви все одно отримуєте емоційну перевагу голосу, який передає емоції там, де текст цього не робить», — каже Рутледж. «Насправді, не відволікаючись від відео, ви чуєте набагато більше голосу, що створює відчуття близькості та зв’язку».