Saltar al contenido

Чому барабани вбудовані в Instagram

25 de abril de 2021

Ключові винос

  • Тепер ви можете отримати трансляцію, схожу на TikTok, в Instagram.
  • Reels – це спроба Facebook утримати користувачів Instagram від виїзду на TikTok.
  • Котушки насправді досить непогані.

Facebook

Оскільки Instagram додає у свій додаток нову функцію в стилі TikTok, яка називається Reels, ви можете задатися питанням, чому вона взагалі не створила нову програму. Додаток для обміну фотографіями, що належить Facebook, вже відчуває себе переповненим функціями, скопійованими, наприклад, з Snapchat, а спосіб представлення вірусних відео TikTok настільки відрізняється від Instagram, що здається, що Reels загнали в місце, яке йому не підходить . Однак для цього є вагома причина.

Змістовий покажчик

Намотування

Нова функція Reels від Instagram – це спроба Facebook відмовитись від TikTok. Reels додає новий розділ до програми Instagram, де ви можете бачити потік відео, створених іншими користувачами Instagram. Суть у тому, що ці відео надходять від незнайомців, а не від людей, за якими ви вирішили стежити. TikTok має величезний успіх, тому Facebook робить те саме, що робив, щоб поховати Snapchat: клонуйте його та додайте в Instagram. Сама «Барабани» випробовується місяцями, тому її остаточний запуск через тиждень, коли TikTok домінує у новинах, насправді може бути справжнім збігом. Однак це не перший раз, коли Facebook використовує свою домінуючу мережу обміну фотографіями, щоб відмовитись від конкуренції. Instagram Stories, який став величезним хітом, був доданий у січні 2016 року, щоб конкурувати з Snapchat. Тепер, як і Stories, Reels всунули в Instagram, замість того, щоб запускати як самостійний додаток.

Соціальна мережа проти відеоканалу

Instagram – це соціальна мережа, заснована на фотографіях (і деяких відео). TikTok більше схожий на YouTube, де ви переглядаєте відео з алгоритмічно створеного каналу. В Instagram ви стежите за людьми і бачите лише фотографії, відео та історії, які вони публікують. На TikTok ви відкриваєте програму для потоку запропонованих кліпів. Алгоритм дізнається, що вам подобається, і дає вам більше. Ось як Instagram описує Reels у дописі в блозі:

Котушки в Explore демонструють найкращі популярні культури в Instagram. Відкрийте для себе розважальний вибір барабанів, зроблених будь-ким в Instagram, у вертикальній стрічці, призначеній для вас. Якщо ви любите котушку, ви можете легко поставити лайк, прокоментувати або поділитися нею з друзями.

Як виглядає Reels в Instagram

Facebook

На практиці це не зовсім чітке вирізання, але це загальна різниця, і це досить велика. Якщо ви вже користуєтесь YouTube та Facebook, ви знаєте, що ваші причини відвідування того чи іншого зовсім інші. Але одна річ абсолютно однакова для Facebook, Instagram та TikTok: вони вбивають кілька хвилин, коли нудно. Все, що вони хочуть – це ваша увага, і саме це робить надзвичайно захоплюючий, нескінченний потік TikTok загрозою для Facebook.

Що таке план Facebook?

Facebook, можливо, не зможе втягнути мільйони користувачів у TikTok, але це може перешкодити користувачам Facebook та Instagram скакати з корабля. Одним із ключових факторів є демографічний. «Я вважаю, що в даний час ключовою демографічною ситуацією у ФБ є бебі-бумери», – сказала професор із соціальних комунікацій Ракель Еррера у прямому повідомленні tebapit. Крім того, “Millennials та Gen-Xers давно перекочували в Instagram”. З іншого боку, важкі користувачі TikTok – це «підлітки для підлітків та молодих людей».

Тож у самого Facebook мало надії спокусити користувачів TikTok. Зрештою, Facebook – це місце, де ваші батьки та бабусі та дідусі гуляють. Краще зосередитись на утриманні існуючих користувачів. І тому Reels вбудований в Instagram. Це може ускладнити додаток, і це може нелегко вписатися в філософію соціальної мережі Instagram, але це чудовий спосіб зупинити людей навіть не пробувати TikTok. Навіщо підписувати нову послугу, коли вона вже є у тій, якою ви користуєтесь? Натомість окремий додаток запустив би набагато більше роботи, особливо для тривалих користувачів Instagram, які відмовляються користуватися належним чином Facebook. «Коли Instagram скопіював Stories з Snapchat, він був вбудований в додаток», – сказала Геррера. «Отже, я думаю, вони застосовують ту саму логіку до Reels: легкий відеомонтаж та ефекти, скопійовані з TikTok», але орієнтовані на стару демографічну групу.

Угода з котушками

З огляду на це, інтеграція Reels в Instagram має сенс. І це насправді працює, певно. Опублікувати котушку так само просто, як опублікувати історію, хоча і за допомогою нових інструментів та ефектів редагування. А також легко поглянути на Reels – це одне натискання кнопки від основної стрічки Instagram. Але справжніми переможцями тут можуть бути існуючі зірки Instagram або зірки, що очікують. Замість того, щоб починати спочатку, створюючи достатньо наступного, щоб почати тенденції на TikTok, вони можуть використовувати свою існуючу потужність. Facebook теж має перемогу, якщо Reels створить кілька суперзірок рівня TikTok.