Saltar al contenido

Чому Вальхайм продовжує перемагати в дочасному доступі

19 de abril de 2021

Ключові винос

  • Вальгейм продовжує бити рекорди, наближаючись до кінця першого місяця дочасного доступу.
  • Експерти стверджують, що успіх гри був побудований на забезпеченні надійної основи для геймерів, щоб не насолоджуватися чимось революційним.
  • Відсутність дорогого маркетингу та сильніший акцент на рекламу від вуст в уста від стримерів допомогли дістати гру там, де вона є.

Студія залізних воріт

З 4 мільйонами копій, проданими за три тижні, і його швидким сходженням, що стала другою за популярністю грою Steam, Вальгейм експерти зазнали безпрецедентного успіху, але це не через дорогий маркетинг або надмірну перспективу. Легко списати щось у «ранньому доступі» як недороблений продукт, який не має що багато запропонувати, і є багато ігор Steam, які відповідають цим очікуванням. С Вальгеймоднак розробник Iron Gate Studio створив щось особливе; гра, яка, здається, майже не відповідає всім очікуванням. Саме це, на думку експертів, допомогло їй продовжувати бити рекорди, незважаючи на те, що вона виходила менше місяця. «Я не можу сказати достатньо, що раптовий успіх гри заснований на його власних заслугах. Я не бачив жодної реклами, новин і не спілкувався з друзями про гру до її виходу», – Джефф Брейді, письменник із «Сет» Ready Game, повідомив tebapit електронною поштою.

Змістовий покажчик

Підходити до речей по-різному

Де багато ігор з раннім доступом, як правило, надмірно обіцяють, викладаючи безліч функцій і прагнучи створити візуальний шедевр Вальгейм оселився у власній ніші. Замість того, щоб зосередитись на революційному геймплеї або графіці, Iron Gate Studio поєднав у собі різні функції з інших успішних ігор на виживання та пригод, таких як Minecraft і Іржа. Черпаючи натхнення з цих джерел та інтегруючи його у свої власні установки, Iron Gate створив щось, у що багато хто закохався. «Я не можу сказати досить, що раптовий успіх гри заснований на його власних заслугах». «Одна з найкращих речей, з якою працювала команда студії Iron Gate Вальгейм доставляє чудовий продукт прямо з сумки, – сказав Брейді. – Ви не просто отримуєте технічну демонстрацію. Багато систем гри та основної механіки вже готові грати. Це насправді так просто, як факт [that] Вальгейм, в його нинішньому стані, вже є прекрасною основою гри. «Ця технологічна демонстраційна фаза вже давно переслідує ігровий ринок з раннім доступом. Хоча дочасний доступ і пропонує чудовий спосіб для незалежних розробників отримати свої ігри там і починаючи отримувати відгуки від спільноти, багато хто часто випускає свої назви на занадто ранньому етапі, залишаючи клієнтам справу з відсутніми основними функціями та обіцянками, які будуть виправлені на цьому шляху.

На жаль, не у всіх іграх, які входять в систему раннього доступу, є щасливий кінець, і деякі назви люблять Міста і Війна Z надмірна обіцянка та недостатня кількість споживачів, аж до того, що люди почуваються шахрайством, залишаючи кислий присмак у вустах користувачів. Однак, коли Вальхайм вже пропонує такий чудовий базовий досвід, це підштовхнуло більше людей приєднатися та випробувати гру, незважаючи на те, що вона ще не повністю випущена.

Масова популярність

Звичайно, основного ігрового процесу недостатньо, щоб зробити гру успішною, і хоча люди люблять цитувати фразу «якщо ти її побудуєш, вони прийдуть», це не завжди так. ВальгеймВеличезний успіх не лише тому, що розробники зробили чудову гру. Це також пов’язано з тим, як гра продається.

Персонаж Вальгейма, що зустрічається з небезпечними істотами в словах вночі

Студія залізних воріт

«Хоча я вважаю, що гра є надійним виступом, я не думаю, що вона мала б успіх без допомоги стрімерів та творців контенту», – сказав Джош Чемберс, редактор HowToGame, tebapit по електронній пошті. «Це схоже на Іржа, який зафіксував величезне збільшення кількості після того, як різноманітні стримери Twitch зібралися, щоб зіграти у гру. «Це не перший раз, коли ми бачимо популярність гри, обумовлену творцями вмісту, і протягом багатьох років видавці навіть працювали разом інфлюенсери для рекламних потоків Вальгеймоднак, стримери входять у гру без будь-яких грошових обіцянок розробників, з великими впливовими агентами, такими як Goldenboy цвірінькати про як Вальгейм це «найкраща гра на виживання, створена за якийсь час». «Це насправді так просто, як той факт, що Вальгейм, в його нинішньому стані, це вже прекрасна основа гри. «» Безпрецедентний успіх Вальгейма [has more to do with] виробляючи якісний ігровий досвід, «Джаміль Азіз, керівник команди цифрового маркетингу в PureVPN, сказав tebapit по електронній пошті.» Замість того, щоб продавати це як наступну велику справу, «сказав Азіз,» вони просунули це і показали ігровий досвід для геймерів на Twitch та YouTube з ігровими авторитетами. Ми бачили подібний успіх з Серед нас, який отримав підвищення через ігрові стримери. «