Saltar al contenido

Чому вам може знадобитися відеореєстратор у вашому автомобілі

27 de octubre de 2022

Змістовий покажчик

Ключові висновки

  • З кожним роком кількість дорожньо-транспортних пригод і смертей, пов’язаних із ДТП, продовжує зростати.
  • Додавання відеореєстратора до автомобіля може допомогти вам відстежувати будь-які події, що призвели до аварій, дозволяючи органам влади краще визначати, хто був винен.
  • Незважаючи на те, що відеореєстратори викликають деякі проблеми з конфіденційністю, експерти кажуть, що душевний спокій вартий уваги для користувачів, які багато їздять за кермом і хвилюються про інциденти, пов’язані з дорожнім рухом.

Оскільки кількість дорожньо-транспортних пригод і смертельних випадків, пов’язаних із цими аваріями, продовжує зростати, експерти кажуть, що відеореєстратори можуть заспокоїти водіїв, хоча вони також мають компроміси. Незважаючи на місяці, коли мільйони людей працювали вдома, у 2020 році кількість смертей, пов’язаних із ДТП, зросла з 36 096 у 2019 році до 38 680. Зараз, коли ще більше працівників повертається до щоденних поїздок, експерти кажуть, що безпека на дорозі важливіша, ніж будь-коли. Одним із способів, який став особливо популярним в останні роки, є установка відеореєстратора в автомобіль. Вони можуть записувати ваше водіння, відстежувати ваші дії та дії інших. Це може забезпечити низку переваг, зокрема душевний спокій. «Є багато причин, чому люди хочуть придбати камеру на панелі приладів. У більшості випадків головна причина — захистити себе від можливих нещасних випадків і злочинів», — сказала Lifewire в електронному листі Кетрін Браун, засновниця Spyic, компанії дистанційного моніторингу. «Це тому, що пристрій діє як своєрідний «чорний ящик» для автомобіля, даючи власникам можливість записувати всі типи подій, які можуть статися під час водіння».

Захищаючи вас

Як згадав Браун, один із найбільших способів допомоги відеореєстраторів — це надання водіям чіткого способу записувати будь-які події, що відбуваються навколо них. Це особливо можливо з розширеними системами відеореєстраторів, такими як Nextbase 622GW. Ці розширені опції пропонують камери заднього огляду та камери в салоні, що дають вам гарний огляд усього, що відбувається навколо вас. Відеореєстратори також можна використовувати для інших інцидентів, пов’язаних з безпекою.

Буря та блискавка з точки зору відеореєстратора в Колорадо, США

«Камери приладової панелі допомагають записувати відео з людьми, якщо вони підозрюють, що за ними стежать або мають злочинні наміри», — зазначив Браун. «Наприклад, якщо за їхньою машиною переслідує підозрілий транспортний засіб. Водієві легше знімати на відео те, що відбувається навколо нього, оскільки йому не потрібно тягнутися до телефону, що безпечніше, ніж використовувати мобільний телефон під час водіння». Коли ви їдете за кермом, важливо стежити за дорогою та бути в курсі всього, що відбувається навколо вас. Навіть якщо ви звернете увагу, запам’ятати всі дрібні деталі, які призвели до аварії, може бути важко, особливо коли ви переживаєте стрес через ситуацію. Встановивши відеореєстратор, ви можете трохи зменшити цей стрес, створивши додаткові докази для роботи, якщо вони вам знадобляться.

Сліпі плями

Коли справа доходить до позитивних моментів, було б легко перерахувати півдюжини ситуацій, у яких наявність відеореєстратора може допомогти. Однак є також деякі проблеми, пов’язані з цими пристроями. За словами Перрі Чженга, інженера програмного забезпечення в Lyft, відеореєстратори можуть записувати голоси будь-кого в автомобілі, у якому вони встановлені. Це може викликати занепокоєння, що ваші приватні розмови записуються, і тому до них можна отримати доступ, якщо ваш відеореєстратор коли-небудь крадуть. Є також побоювання, що взаємопов’язані системи, як-от відеореєстратори на основі LTE або Wi-Fi, можуть бути зламані та використані для запису відео без вашого відома. Є багато причин, чому люди шукають можливість придбати камеру на панелі приладів. «Камера також може записувати, якщо ви надсилаєте текстові повідомлення, відвідуєте дзвінок або виконуєте будь-яку іншу заборонену діяльність під час водіння. У результаті ви однаково ризикуєте потрапити під загрозу, якщо через вашу помилку станеться аварія», — пояснив Чжен. Крім того, купівля одного з цих пристроїв передбачає початкові витрати. У той час як деякі, такі як Garmin Dash Cam Mini, продаються за ціною менше 100 доларів, більш складні системи, такі як Nextbase 622GW, можуть коштувати більше 300 доларів. Як і будь-яка технологія, головне – знайти те, що відповідає вашому бюджету та забезпечує потрібний вам досвід. Зрештою, скільки коштує ваш спокій?