Saltar al contenido

Чому вашій собаці може знадобитися носити пристрій

1 de enero de 2023

Змістовий покажчик

Ключові висновки

  • Відстеження сну вашої собаки може допомогти стежити за її загальним станом здоров’я, за словами виробників нового одягу для собак.
  • Fi — це GPS-нашийник для собак, який оновлено, щоб включити функцію відкладеного моніторингу.
  • Зростає тенденція до високотехнологічних гаджетів для домашніх тварин, включаючи розпізнавання облич і розумні системи годування.

Новий носій для собак може відстежувати їхній сон і покращувати здоров’я, стверджує компанія, що стоїть за винаходом. Нашийник для собак під назвою Fi відстежує місцезнаходження собак, якщо вони заблукають. Він також може контролювати звичайну поведінку собак під час простою, від нічного сну до денного сну, і інформувати користувачів про будь-які відхилення. «Години, які собаки та будь-які інші організми проводять уві сні, необхідні для відновлення сил, одужання та росту», — сказав Lifewire в електронному інтерв’ю доктор Джефф Вербер, ветеринар, який є консультантом Fi. «Одночасно з тим, що сон необхідний для здоров’я, порушення нормального режиму сну також є важливим показником того, що щось може бути не так».

Собаки вниз

Нашийник Fi може дати власникам суттєве уявлення про здоров’я їхньої собаки, сказав Вербер. Наприклад, часта потреба в сечовипусканні через проблеми з нирками, свербіж через бліх або підвищена спрага через діабет можуть не давати собаці спати вночі, і власник може не знати про це, оскільки він у цей час спить. «Деякі з цих проблем більш очевидні вдень, ніж інші, але саме приховані становлять небезпеку, якщо власник не помічає їх на ранній стадії», – додав він. «Завдяки відстеженню сну власники собак отримують уявлення про те, що є нормальним для їхніх собак, і вони можуть бачити всі тенденції в одному централізованому місці». Джонатан Бенсамун, засновник і генеральний директор Fi, розповів Lifewire в електронному інтерв’ю, що компанія придумала цю ідею після розмови з ветеринарами про способи відстеження здоров’я домашніх тварин. «Що є особливо потужним у відстеженні сну, так це те, що батьки також сплять у цей час, тому, якщо їхня собака почне скорочуватись ночі або прокидається набагато частіше, щоб пити, вони не зможуть помітити», — сказав він. .

Pet Tech Boom

Нашийник Fi є частиною зростаючого тренду високотехнологічних гаджетів для домашніх тварин. Розумні годівниці доступні, щоб нагодувати ваших домашніх тварин, у тому числі PetNet, яка стверджує, що оцінює харчові потреби вашої тварини та створює індивідуальний режим годування. Він також сповістить ваш пристрій, коли ваш вихованець нагодований або коли вам потрібно купити більше їжі. Інші пристрої також стежать за вашими домашніми тваринами. Наприклад, є нова система безпеки для собак Halo Collar. Він забезпечує бездротову розумну огорожу, інтелектуальне навчання, GPS-трекер і трекер активності разом.

Скріншоти екранів відстеження сну з програми Fi collar.

Halo пропонує запатентовані бездротові огорожі, які, як стверджує компанія, допомагають запобігти втраті домашніх тварин. Нашийник дозволяє користувачам встановлювати межі на своїх смартфонах, щоб утримувати собаку в безпеці. Нашийник Halo також відстежує рівень активності вашої собаки, включаючи час активності та відпочинку. «Технологія Halo тримає собак подалі від жвавих доріг і дає власникам спокій, що їхні собаки будуть у безпеці надворі», — сказав співзасновник Halo Кен Ерман в електронному інтерв’ю Lifewire. «Якщо собака все-таки звільнилася, Halo дозволяє власникам швидко відслідковувати домашніх тварин у режимі реального часу за допомогою GPS і GNSS. Можливість швидкого визначення місцезнаходження вашої собаки означає, що у неї менше шансів загубитися та опинитися в притулку». Розпізнавання облич тепер використовується для ідентифікації та пошуку загублених домашніх тварин, сказала Чирл Бонк, ветеринарний представник doggiedesigner.com, в електронному інтерв’ю Lifewire. Існують веб-сайти та програми, які надають фотографії та унікальні відомості про вашого вихованця, щоб люди могли допомогти впізнати його, якщо він загубиться. Звичайно, ці типи інструментів вимагають певної готовності до налаштування, перш ніж домашня тварина загубиться. «Щороку втрачається багато домашніх тварин, і без високотехнологічних рішень багато з них залишилися б такими», — сказав Бонк. «Ці нові інструменти відстеження дійсно можуть допомогти знайти домашніх тварин, особливо тих, що загубилися у віддалених районах, де мало шансів натрапити на іншу людину, яка б їх упізнала».