Saltar al contenido

Чому ваш наступний телефон може бути розбірним

12 de abril de 2021

Ключові винос

  • Виробники продемонстрували мобільні смартфони на виставці побутової електроніки 2021 року.
  • Нерухомість із більшим екраном, яку пропонують подібні телефони, може зробити їх спокусливою покупкою.
  • Один слух припускає, що ціна LG Rollable складе чималих 2359 доларів.

LG

Представлені на виставці CES 2021 смартфони, що продаються, можуть стати цікавим оновленням для користувачів, коли вони врешті-решт потраплять у магазини. LG показала свій мобільний смартфон, який має дисплей, який розширюється, щоб зробити більший, схожий на планшет екран. TCL також дражнив свій мобільний концепт-телефон, який може перейти від 6,7-дюймового до 7,8-дюймового планшета. Нерухомість із більшим екраном, яку пропонують подібні телефони, може зробити їх спокусливою покупкою. «Ця конструкція, по суті, дозволяє тримати планшет у кишені», – сказав Карл Проуті, стратег цифрового контенту та представник бренду Abt Electronics в електронному інтерв’ю. «Наявність більшої кількості нерухомості на екрані – це чудово для тих, хто виконує багатозадачність на своєму телефоні. Ви можете відкрити документ документа на половині екрана, а веб-сторінку для дослідження відкрити на іншій. Або ви можете використовувати весь екран для перегляду відео, коли ви відпочиваєте від роботи «.

Змістовий покажчик

Великі екрани, мало інформації

Подробиці про нові мобільні телефони важко знайти. І LG, і TCL зіграли стильно зі своїми дизайнами на CES. LG показала відео з телефону, але не вказала жодних деталей продукту. TCL також відтворив відео, в якому Тіаго Абреу, директор «X-Lab» Центру промислового дизайну TCL, заявив, що планшет може перейти від віддаленої конфігурації до великої форми «простим натисканням пальця». Деякі користувачі стверджують, що скористаються шансом придбати мобільний телефон. Джейсон Хьюз, ентузіаст гаджетів, що описує себе, сказав, що він на борту з роликами. «Я маю звичку купувати нещодавно випущені смартфони та тестувати, перевіряти їх місяцями, а потім вирішу, збережу чи продам», – сказав він в електронному інтерв’ю. «Я не пропущу згорнутий смартфон; прокат LG виглядає багатообіцяючим».

Хьюз сказав, що мобільний телефон може вписатися у вашу повсякденну рутину. «Для тих, хто завжди в дорозі, хто любить носити з собою лише невеликі сумки або навіть більше не хоче приносити сумку, це ідеальний смартфон, який може запропонувати ця сучасна епоха», – додав він. «Його гнучкість [a] великий актив серед інших типів смартфонів. Спочатку вас може трохи залякати, як екран складається, але речі, які ви можете зробити з його помітних особливостей, це: [pretty] дивовижний.»

Практичний та крутий дизайн

Прокатний дизайн не просто привертає увагу. Це також практично, сказав Проуті. «Той, хто використовує свій мобільний телефон не лише для дзвінків, може скористатися цим стилем», – додав він. «Багатозадачність, мабуть, виграє найбільше, оскільки вона пропонує більше місця для отримання додаткової інформації на екрані». Складні телефони за останні роки потрапили в заголовки новин, але вони страждають від питань щодо довговічності своїх екранів. «З точки зору практичності, здається, найкращим вибором буде стиль прокатки, оскільки рух трохи легший на екрані, що потенційно може призвести до більшої тривалості життя», – сказав Проуті. «Насправді, це спосіб для виробників продемонструвати свої останні та найкращі дизайни, тому практичність не завжди є першочерговим фактором. Дизайн представляє більший фактор» нічого собі «, ніж будь-що інше».

Не чекайте, що мобільні телефони будуть дешевими. Складні різноманітні смартфони, які випустили впродовж останніх років, бачили захмарні ціни. Z Flip від Samsung починався з 1380 доларів, а Surface Duo від Microsoft продається за 1400 доларів. Навряд чи така нова категорія, як ролики, буде набагато дешевшою. Фактично, один слух припускає, що ціна LG Rollable становитиме чималих 2359 доларів. Виточок також повідомив, що телефон буде представлений у березні, але з можливістю затримки до червня. Я в захваті від нового типу дизайну телефону, незалежно від того, практичний він чи ні. Минулий рік приніс стільки поганих новин, що приємно знати, що принаймні в нашому майбутньому є мобільний телефон.