Saltar al contenido

Чому вболівальники продовжують купувати рекеми для покемонів

30 de abril de 2021

Ключові винос

  • Pokémon Brilliant Diamond і Shining Pearl мають надійти в 2021 році і повернуться до того, що багато хто вважає одним із найкращих поколінь серії.
  • На відміну від Pokémon Legends: Arceus, Brilliant Diamond та Shining Pearl будуть римейками двох старих ігор Pokémon.
  • Шанс пережити ігри з дитинства – це те, що змушує багатьох шанувальників покемонів купувати римейки минулих назв.

Nintendo

Покемон Блискучий діамант і Сяюча перлина може відчувати себе не на місці з Легенди покемонів: Арцей у 2022 році, але багато шанувальників так само раді повторно вивчити минулі ігри серії, як і нові. Де Легенди покемонів: Арцей обіцяє великий відкритий світ для гравців для вивчення, Покемон Блискучий діамант і Сяюча перлина запропонувати вітальний втечу до Покемон що багато з нас виросли граючи. Представлення четвертого покоління Покемонів було захоплюючим часом, і можливість його повторного вивчення настільки ж приваблива, як і обіцянки про майбутнє Покемон ігор пропозиція. «Діамант і Перлина були першими Покемон в ігри, в які я грала повністю і з друзями, – сказала Талія Регустерс, фанат серіалу, tebapit по електронній пошті. – Мало того, що ностальгія надзвичайно реальна, я радію бачити деякі речі, які зробили це моїм улюблений Покемон гра буде інтегрована в нову технологію Nintendo Switch «.

Змістовий покажчик

Перегляд інновацій

Багато з нас виросли, граючи Покемон. Я знаю, що зробив; Діамант, Перлина, Чорний, Білий—всі вони були великою частиною мого дитинства. І хоча я насолоджувався пізнішими назвами серії, як Меч і Щит, ніколи нічого не вражало так само, як ті старіші записи. С Діамант і Перлина, що акорд особливо звучний, оскільки ці два записи в серії допомогли представити масу нових функцій. «Одним із найцікавіших часів, які я мав з оригіналом, була гра» Захопи прапор «з друзями», – сказав нам Регустерс.

На відміну від минулого Покемон ігри, Діамант і Перлина мав з’єднання Wi-Fi через Nintendo Wi-Fi, дозволяючи зв’язуватися з друзями та спілкуватися, торгувати покемонами та навіть битися. Як Regusters, вміючи грати Покемон з друзями – це величезна частина мого досвіду, і частина того, чому я завжди так високо поважала ці оригінальні назви. Звичайно, підключення до Інтернету на цей момент стало основним елементом серії, але тоді це було новим. Це було інноваційно. Здавалося, для нас відкрився цілком новий світ Покемон шанувальники, і багатьом подобається можливість переглянути ті часи.

Дитинство, переосмислене

Римейки обов’язково мають відбуватися в ігровій індустрії, особливо коли мова йде про критично і комерційно відомі заголовки. Покемон Серіал бачив більше, ніж справедливу частку, але причиною того, що вони продовжують досягати успіху, і чому так багато шанувальників купує їх, є ностальгія. Ігри на зразок Покемон Діамант і Перлина забезпечити зв’язок із своїм дитинством, простішим часом у житті. Ці ігри можуть мати не всі досягнення своїх наступників, але саме ця простота робить їх все більш привабливими. Багато похвалити Покемон Діамант і Перлина через те, наскільки вони розширили Pokédex, архів усіх покемонів, доступних на даний момент. Вони також включають один із найвизначніших регіонів серії, регіон Сінно. «Діамант і Перлина були першими іграми в покемонів, в які я грав повністю і разом з друзями». Є також той факт, що не кожен Покемон фанат мав шанс дослідити ці визначальні моменти в історії серіалу. Завдяки римейкам це стає можливим, а також дозволяє Game Freak вдосконалити досвід свіжим шаром фарби. Для багатьох нових шанувальників ідея відтворити більш піксельну версію – або навіть можливість отримати в руки систему, яка може ними керувати – звучить непривабливо.

Хоча фанатам може здатися безглуздим продовжувати підтримувати оновлення та переробку Покемон ігор, любов до серіалів сильна. Маючи за плечима понад 25 років історії, можливість відновити зв’язок зі своїм дитинством може стати сильним мотиватором. Особисто я люблю простоту старшого Покемон ігор, час до того, як мені довелося турбуватися про Gigantamax Pokémon, представленому в Покемон меч і Щит. Звичайно, Легенди покемонів: Арцей виглядає готовим підштовхнути серіал до більш відкритого світового досвіду, чого бажали багато, зокрема я. З іншого боку, перегляд класичних часів Росії Покемон з покращеними візуальними ефектами настільки ж захоплюючий, і я сподіваюся, що Game Freak ніколи не перестає переробляти старіші Покемон ігор.