Saltar al contenido

Чому ви граєте в Minecraft?

31 de julio de 2021

Якщо ви запитаєте мене, чому ми так довго грали в Minecraft, ми могли б продовжувати й говорити про причини за причинами. Майнкрафт впливає на наше життя у багатьох позитивних аспектах з першого моменту, коли ми почали грати. Даючи нам більше п’яти років насолоди, ми грали Майнкрафт більше, ніж будь -яка інша відеоігра (крім Jagex RuneScape яка зараз нараховується на десять років відтворення). У цій статті ми обговоримо чому Майнкрафт подарував нам багато чудових спогадів, насолоди та багато ігрового часу.

Змістовий покажчик

Терміни

tebapit
Ми в підсумку знайшли Майнкрафт коли ми були в дуже дивному житті. Нам було чотирнадцять років і ми прагнули випробувати нову відеогру. Наш комп’ютер не був чудовим, тому ми були надзвичайно обмежені у тому, що ми могли б насправді грати. Нам стало нудно RuneScape і потрібна нова відеоігра, щоб пограти з друзями. Як Майнкрафт дуже швидко набирав популярність у нашому колі товаришів, ми не вагалися грати в гру. Поки Майнкрафт на перший погляд здалося нудним, ми не збиралися його купувати. Нас сотні разів просили пограти в гру з друзями, ми, нарешті, впали і купили її в Інтернеті. Коли ми вперше грали у відеоігри, ми очікували, що це матиме певну причину чи суть. Хоча ми не очікували історії чи чогось подібного, ми очікували, що рушійна сила захоче грати, стимул. Однак замість того, щоб давати привід грати, нам дали чистий аркуш. Незабаром ми виявили, що, не маючи нічого даного, щоб керувати нашим напрямком, ми повинні вирішити і зрозуміти, що ми маємо робити. Хоча це звучить кліше, наша перша реакція – пробити дерева і піти звідти. Ми почали дивитися безліч різноманітних відео на YouTube Майнкрафт і відразу отримав уявлення про те, що ми можемо зробити в грі. Після кількох днів гри на самоті ми виявили, що граємо Майнкрафт з друзями може бути набагато веселіше, ніж очікувалося. Ми приєдналися до сервера з багатьма нашими друзями і почали отримувати набагато більше задоволення, ніж очікувалося. Майнкрафт це вже не була відеоігра, яка давала нам насолоду зовсім наодинці.

Творча розетка

Скріншот екрану MInecraft

tebapit
З того моменту, як ми почали веселитися, ми вирішили приділити багато часу грі, знаходячи нові способи виразити себе в, здавалося б, нескінченних стінах гри. Не маючи меж щодо творчих меж, ми вирішили відкрити свій розум і почати експериментувати з ідеями. Творіння, які ми вважали, що ми можемо створити, почали наповнювати наш світ одне за одним. З нескінченним світом, щоб розмістити і будувати мої ідеї з нуля, ми почали помічати, що ми можемо створювати більші та кращі творіння. Наші твори пройшли шлях від надзвичайно простих, незапланованих конструкцій до більш продуманих дизайнів, які були більш продуманими. Майнкрафт дав багатьом гравцям творчий вихід, який дозволяє посилити художній досвід, коли втілює ідею в життя. За останні кілька років, Майнкрафт надихнула нас на роздуми про нові ідеї (такі як штукатурки з Редстоуна), які можуть принести користь не тільки нашому внутрішньому світу Майнкрафт, але також може принести користь нашій художній потребі створити ідею, створену та вироблену. З кожною створеною нами ідеєю ми завжди намагаємось зробити щось більш продумане, ніж попереднє. Дати собі виклик відчувати себе виконаним після створення більш інтенсивно спроектованої структури дозволяє ніколи не бути сухим або нудним моментом, коли справа доходить до Майнкрафт.

YouTube

Майнкрафт також дало можливість багатьом новим творцям проголосити в індустрії розваг, особливо через YouTube. Коли багато гравців не могли переглядати високопродуктивні відеоігри на своєму комп’ютері, Майнкрафт дав творцям можливість спробувати свої сили у створенні відео онлайн. Ми були одними з багатьох творців. Ми кілька років створювали контент на YouTube на основі інших відеоігор, але насправді ми ніколи не пробували Let’s Play. Раніше тут і там ми мали кілька живих коментарів Майнкрафт, але ми виявили свою любов до цього під час гри. Ми були дуже маленькими ютуберами і вирішили вкласти значну частину нашого часу та зусиль у нашу нещодавно знайдену форму мистецтва говорити та розважати. Хоча колись ми виглядали дуже сором’язливими та боязкі на YouTube, ми стали набагато голоснішими та голоснішими. Просто запис відео на гру, яка нам сподобалася, дала нам можливість формулювати свої думки набагато більш організовано. Ми навчилися більше не бути такими сором’язливими, як колись, перш за все через те, що ми робили Майнкрафт відео так довго. Спілкування з аудиторією, здається, зараз є другою природою, після того, як вона стільки років робила це на YouTube.

Громада

Скріншот майнкрафт

tebapit
Ми не тільки граємо Майнкрафт для задоволення від гри ми також дотримуємось спільноти, яка з нею пов’язана. Ми не знайшли жодної іншої спільноти в іграх, яка б була такою зацікавленою у створенні, насолоджуванні життям, доброті один до одного та набагато більше, ніж Майнкрафт. Хоча розважальний аспект відеоігри має свої злети та падіння, загалом, добро щоразу переважує погане. Із спільнотою, яка настільки зосереджена на створенні нових та захоплюючих способів досвіду Майнкрафт, не було загальних причин кинути грати. Незліченна кількість благодійних заходів породила любов до Майнкрафт, даючи привід новим гравцям зацікавитися. Дуже мало спільнот, заснованих на відеоіграх, мають міцний зв’язок із гравцями з точки зору простягання руки та добрих справ. МайнкрафтРосійська спільнота надихнула на багато нових способів гри, включаючи освітнє використання, загальне розслаблення та багато іншого. Ці твори та ідеї були б неможливі без поштовху, який громада надала, щоб повернути їх існування. Ми не можемо уявити собі іншу спільноту геймерів, у якій ми б хотіли бути частиною, аніж Майнкрафт спільноти.

Майбутнє Minecraft

Minecon London

tebapit
Ми завжди були раді чому МайнкрафтМайбутнє Росії тягне за собою індустрію розваг. З багатьма обіцянками щодо майбутнього відеогри, включаючи Minecraft: Видання для освіти, новий Minecraft: Режим історії глави, а Майнкрафт фільм, Гололени та багато іншого, немає причин не хвилюватися. Ці оголошення від Mojang та Microsoft продовжували хвилювати мене кожною новою інформацією, яка була оприлюднена. Mojang та Microsoft – не єдині розробники, які створювали довгоочікувані випуски. Багато гравців почали модифікувати Майнкрафт, дозволяючи іншим відчувати та насолоджуватися відеоіграми новими, захоплюючими способами. Так довго, як Майнкрафт був навколо, були моддери для гри. Ці моддери ввели нові ідеї, які колись навіть не уявлялися. Як згадувалося раніше, Майнкрафт спільнота була зосереджена на створенні нових способів перегляду відеоігор, тому моди мають сенс створювати. Ці модифікації відеоігри дозволяють гравцям насолоджуватися Майнкрафт до душі, додаючи та видаляючи різні функції, які вважають за потрібне.

Розслаблення

Хоча ми колись були надзвичайно напружені в житті, Майнкрафт втішив нас. Можливість досліджувати надзвичайно великий світ і робити з ним, як нам подобалося, наповнювала нас щастям. Не було жодної іншої відеогри, яка б порівнювалась з тим, що ми могли б відчувати, просто прогулюючись і відчуваючи такі можливості Майнкрафт має запропонувати. Майнкрафтз роками запропонував мені багато розслаблення та можливість уникнути повсякденних неприємностей. Є багато інших, хто відчуває потребу розслабитися, і ігри – це певний спосіб зробити це. МайнкрафтВідсутність керівної сили (з точки зору розповіді людині, що їй робити) дає гравцям можливість зрозуміти, чого вони хочуть досягти, перш ніж очікувати чогось. З моменту виходу Майнкрафт, не було неправильного способу грати у відеоігри. Хоча багато хто буде грати з наміром Виживання, багато хто не мріяли б увімкнути цю функцію. Багато гравців насолоджуються креативним режимом, а іншим навіть це не подобається. Нескінченні можливості стилів грати розслаблюють тих, хто цього потребує у повсякденному житті, включаючи нас.

У висновку

Майнкрафт дав нам багато років задоволення, і ми поки що не маємо наміру виходити з гри. Очікуючи таких подій, як Minecon та інших нових захоплюючих майбутніх перспектив, немає кращого часу для гри. Ця відеоігра надихнула багатьох, включаючи мене, на те, щоб створити, експериментувати та насолоджуватися не тільки простішими, але й складнішими сторонами гри. З більш ніж п’ятирічним досвідом гри Майнкрафт, ми можемо лише сподіватися, що врешті -решт дійдемо до десяти. Поки ми не вміємо грати Майнкрафт скільки ми хотіли б через жонглювання роботою та іншими інтересами, ми завжди намагаємося приділити їй час. Хоча для деяких це лише відеоігра, Майнкрафт дав нам спосіб висловити свої ідеї, думки, думки та себе у вигляді маленьких розміщених блоків. Ця віртуальна пісочниця дала мені набагато більше, ніж просто можливість грати та відчувати нову пригоду за допомогою ігор, створювати відео, створювати твори та розслабитися. Майнкрафт також дав мені можливість часто писати про свої думки на тему, яка нам дуже подобається. Без Майнкрафт, ці слова ніколи б не існували в тому порядку, в якому вони існують, і вони ніколи б не були завантажені на веб -сайт, щоб ви їх могли прочитати (хоча, сподіваюся, насолоджувалися). Ми граємо Майнкрафт тому що це дало нам багато можливостей творчо знайти себе, а також стимулювало ту частину мозку, яка спонукає нас кинути виклик самим собі новими способами, які ми, можливо, раніше навіть не уявляли. Сподіваюся, Майнкрафт робить те саме для вас.