Saltar al contenido

Чому ви збираєтесь побачити більше відеореєстраторів

20 de abril de 2021

Ключові винос

  • Zoom має нову функцію, яка дозволяє відвідувачам реєструватися віддалено за допомогою його програмного забезпечення.
  • Підприємства хочуть використовувати відео-послуги, щоб замінити особисті контакти, коли вони думають повернути віддалених працівників до офісу.
  • Послуга Zoom коштує 499 доларів на рік за номер і дозволяє адміністратору розмовляти з відвідувачами та відкривати входи за допомогою відео.

Педро Вілела / Getty Images

Наступного разу, коли ви реєструєтесь у адміністратора, це може бути через Zoom. Компанія відеоконференцій заявила, що її нова послуга дозволить людям, які відвідують офіси, пройти реєстрацію без фізичного контакту. Все, що вам потрібно зробити, це почати дзвінок масштабування, щоб поговорити з людиною, що приймає, у віддаленому місці. Експерти кажуть, що відео послуги можуть допомогти запобігти поширенню COVID-19, коли люди повернуться до офісів. «Будь-який спосіб, яким ми можемо обмежити фізичний контакт прямо зараз, допоможе зупинити поширення COVID-19», – сказав Френк Вайсхаупт, генеральний директор Owl Labs, компанії, яка виробляє камери для відеоконференцій, в електронному інтерв’ю. «Цей інструмент матиме ширше використання поза межами бізнесу, але для лікарень, лікарських кабінетів, шкіл та інших професій, які не можуть працювати віддалено».

Змістовий покажчик

Просто скажи своє ім’я

Функція портьє Zoom працює завдяки тому, що відвідувачі підходять до сенсорного екрану у фойє будівлі, а портьє може спілкуватися з відвідувачами через Zoom і віддалено впускати їх у будівлю. Ще одна нова функція масштабування, спрямована на соціальне дистанціювання, дозволить користувачам бачити, скільки людей перебуває в кімнаті в режимі реального часу, використовуючи панель масштабування та дисплей планування. Гаррі Мозлі, головний інформаційний директор Zoom, заявив в інтерв’ю CNBC, що нова функція дозволить адміністраторам працювати з будь-якої точки світу. Він призначений для підприємств, і коштує 499 доларів на рік за кімнату. «Будь-який спосіб, яким ми можемо обмежити фізичний контакт прямо зараз, допоможе зупинити поширення COVID-19». Але Zoom – не єдина компанія, яка наполягає на реєстраторах відео. Наприклад, адміністратор дозволяє людям перевіряти місця на iPad і автоматично повідомляє працівників про прибуття відвідувачів електронною поштою, SMS та Slack. Існує також Virtelo – служба прийому відео, яка дозволяє відвідувачам натискати на сенсорний екран, коли вони прибувають, замість того, щоб спілкуватися з кимось особисто. Спостерігачі кажуть, що відеоресепшенти навряд чи можуть когось вивести з роботи, оскільки вони все ще покладаються на людей. «Як ми дізналися, не всі роботи легко виконуються вдома, тому навіть повернувшись до офісів, це не буде на повну потужність», – сказав Вайсхаупт. «Це дозволить адміністративним посадам працювати віддалено, коли ми входимо в нову еру гібридної роботи».

Працівник служби обслуговування клієнтів розмовляє з кимось у відеодзвінку

Петрі Ешгер / Getty Images

Віддалений зв’язок залишається тут, незважаючи на те, що вакцини проти коронавірусу стікають по США, сказав Трістан Олсон, керівник Venture, компанії, що спеціалізується на допомозі компаніям використовувати відео. Багато підприємств намагаються зрозуміти, як надовго затримати працівників удома, сказав він. «Навіть коли особиста робота повертається, ми передбачаємо, що відеопродукти, такі як віддалена реєстрація, є нормою», – додав Олсон.

Ознаки, які екранують вас

Навіть знаки можуть перевіряти вас незабаром. Компанія 22Miles виготовляє TempDefend, цифровий знак, призначений для розміщення біля входів у будівлі, який може бути оснащений можливостями віртуальної реєстрації. За допомогою цієї опції адміністратори отримують попередження про високі температури під час сканування відвідувачів. TempDefend також може перевіряти кілька користувачів, що входять одночасно, відображаючи температуру кожного користувача на екрані. «Для подальшого зменшення точок дотику багато кіосків можуть бути оснащені голосовими підказками для миттєвого спілкування та вказівок, або навіть віртуальною портьє, яка може безпечно вести відеочат і забезпечити безпечний процес реєстрації за допомогою потокового відео», – Томер Манн , виконавчий віце-президент 22Miles, сказав в електронному інтерв’ю.

Експерти кажуть, що випуск таких віддалених інструментів, як відеоресепшен, означає, що в майбутньому ви, ймовірно, не будете прив’язані до столу. «Навіть як адміністратор, помічник виконавчого директора або керівник офісу, роботи, які в минулому вимагали, щоб одна людина була в офісі, тепер можуть ефективно працювати зі своєю командою віддалено», – сказав Вейшаупт. «Відвідувачі офісу зможуть безперешкодно спілкуватися з адміністративними командами, коли вони прийдуть на співбесіду, нову ділову пропозицію або навіть потребують технічного обслуговування, і команда все одно може координувати свої дії, як якщо б вони були на місці».