Saltar al contenido

Чому ви можете бачити більше ігор для одного гравця

23 de abril de 2021

Ключові винос

  • Скасування Electronic Art’s Зоряні війни проект у 2017 році став ударом для шанувальників одиночних ігор.
  • Різання BioWare Вік дракона 4Інтернет-компонент може означати, що шанувальники сольних ігор можуть мати більше можливостей у майбутньому.
  • Що означають новини для шанувальників онлайн-ігор та сервісних ігор?

Біопосуд

Хоча деяким геймерам може бути сумно, що BioWare відмовився від онлайн-режиму з майбутнього Вік Дракона вступ, скорочення в кінцевому підсумку може стати плюсом для гравців, які віддають перевагу більш досвідченому досвіду. Любителі кінематографічних одиночних ігор були завдані удару ще в 2017 році, коли Electronic Arts раптово зупинила виробництво нової Зоряні війни запис, який, як говорили, був у тому ж ключі, що і PlayStation Невідомі екшен-пригодницькі ігри. Величезний успіх фанатів Джедаї «Зоряних воєн»: впав порядок у 2017 році – у поєднанні з неяскравим прийомом онлайн-орієнтованого шутера Гімн—Можливо побачити, як жанр соло відроджується. Хоча ніхто не забиває цвях у труну онлайн-ігор, ці останні тенденції можуть вплинути на те, який тип ігрових студій надасть перевагу в майбутньому. «Я думаю, що майбутнє сервісних ігор у прямому ефірі все ще дуже яскраве, але я думаю, що ми вже бачили, що не кожна гра може або повинна бути продуктом сервісного обслуговування», – сказав Девід Яньо, ігровий журналіст, через Twitter DM. «У цій галузі є достатньо нюансів для одного гравця, базового кооперативу, кооперативу в режимі реального часу, повноцінного багатокористувацького, повноцінного MMO та всього іншого».

Змістовий покажчик

Однокористувацький удар завдає удару у відповідь

Минулого тижня було виявлено, що EA та BioWare вирішили виключити онлайн-режим із наступного Вік Дракона ігри, що робить майбутній вихід популярної рольової ігрової серії суто однокористувацькою справою, крок, який Жаньо розглядає як перспективний знак для однокористувацьких постійних людей. «Я думаю, це натякає на більший зсув на користь більшої кількості одиночних ігор», – пояснив він. Репортер ігор Washington Post, Джин Парк, нещодавно поділяв подібні настрої, коли писав у своєму твіттері віддаючи данину Джедаї: впав орденРоль у збереженні однокористувацьких ігор.

До попереднього пункту Жаньо, минулого року Месники Marvel перевірені елементи Інтернету не обов’язково підходять для кожної гри. Вам не потрібно дивитись далі, ніж більшість його оглядів, щоб побачити, як більшість критиків насолоджуються однокористувацькою кампанією, але ви відчуваєте, що весь досвід був збитий його елементами в мережі. І навпаки, Гімн інвестував значні кошти в його багатокористувацьку складову ціною забезпечення надійного досвіду кампанії. Нещодавно плани відновлення гри були скасовані.

Найкраще з обох світів

У ідеальному світі шанувальники однокористувацьких ігор, а також ті, хто віддає перевагу режимам онлайн, отримають свої гроші за рахунок продукту, що містить обидва елементи. Але, на думку Жаньо, ми ще не зовсім там. «Я думаю, що обидва можуть існувати в одній грі, це лише питання часу та бюджету. На жаль, часом здається, що компанії, які мають ресурси для того, щоб зробити це добре (наприклад, EA), отримують бачення тунелю і не ставлять свої пріоритети активів правильно «. Поки Jagneaux відзначає Rockstar Games ‘ Grand Theft Auto і Red Dead Redemption франшизи як «чудові приклади» ігор, які вже закріплюють цей делікатний баланс, вони є винятком із правил.

Занадто рано говорити, якщо Вік Дракона Повна повноцінна одиночна гра в кінцевому підсумку призведе до того, що в майбутньому шанувальники сольних ігрових ігор отримають більше кінематографічних пригод на вибір. Або якщо у тих, хто вважає за краще стрибати в Інтернеті з друзями, буде менше можливостей. Незалежно від того, яку велику картину привертає увагу, принаймні Вік Дракона вболівальники можуть втішатися тим фактом, що вони будуть вбивати монстрів, а не ухилятися від неглибоких режимів онлайн, коли вони потраплять у 2022 році.