Skip to content

Чому відсутність великих ігор не зруйнувало стан Sony

14 de Квітень de 2021

Ключові винос

  • Найбільші майбутні ексклюзиви PS5 не були показані в першому State of Play компанії після запуску консолі наступного покоління.
  • Поки новини на наступному Бог війни і Горизонт роботи помітно відсутні, презентація включала багато перспективних оновлень та анонсів для 10 ігор.
  • Найбільшим показом події було Фінальна фантазія VII Рімейк приходить на PS5 з новим розділом історії.

Лабораторія Ембер

У 30-хвилинній події Sony Play State, яка тривала понад хвилину, бракувало перших партій Бог війни: Рагнарок і Горизонт Заборонений Захід. Хоча деякі шанувальники, можливо, були розчаровані, шоу намагалося компенсувати відсутність цих назв ще декількома оновленнями та розкриттями. Ця цифрова подія відбулася після запуску консолі PlayStation 5 від Sony восени минулого року. Хоча багато хто з нас все ще намагається взяти в руки бажану консоль, подія попереднього перегляду принаймні демонструвала деякі перспективні ігри, в які ми можемо з нетерпінням чекати, коли нарешті захистимо систему. Багато інших подій останнім часом стали віртуальними в умовах триваючої пандемії. Багаторічний журналіст Джейсон Фанеллі вважав, що Sony поводиться правильно, навіть якщо їхні шанувальники не показують. “Показуючи 10 майбутніх ігор PS5, – сказав він в електронному інтерв’ю, – як нові, так і оновлення існуючих назв дали шанувальникам щось, на що можна з нетерпінням чекати”.

Гра Catch Up

Повернутий скріншот із ворогом та головним героєм

Інтерактивні розваги Sony

Фанеллі назвав нинішній нестабільний стан світу причиною можливого небажання Sony інформувати шанувальників про ці великі проекти. «Оскільки наслідки пандемії починають набирати силу в галузі, – сказав він, – я відчував, що Sony грає гідну руку з картами, які вони мали. Самі Sony, мабуть, не знають, що стане доступним для них у 2021 році, тому вони вважали, що краще проводити такі речі [anticipated hit games] Горизонт і Бог війни близько до скрині, і я це розумію “. Алекс Авард з GamesRadar + поділяв подібні настрої, навіть передаючи ентузіазм подією, відмовляючись від ажіотажу на велику гру, на користь надання уваги деяким меншим заголовкам. “Стан гри” продемонстрував прихильність Sony різноманітності жанру, тону та бюджету, представивши еклектичну суміш назв інді та AAA, що ілюстрували асортимент носія на загальноприйнятій сцені “, – написав він. “Як результат, жодна гра не була схожою на іншу, і там було в чомусь щось для кожного”.

Оновлення та улюблені шанувальники

Фінальна фантазія VII Рімейк з Юффі Кісарагі

Квадратний Енікс

Безумовно, презентація включала безліч перспективних оновлень та публікацій, пов’язаних з інді, зі свіжого погляду Кена: Міст духуs – який нарощував галасу з тих пір, як Sony представила його на своєму заході Future of Gaming минулого літа – до Сіфа, новий бешкетник бойових мистецтв від Абсолютний розробник Sloclap. Тоді як інші менші записи, такі як Повернення і Дивний світ: Душевна буря, також отримав великі відрізки часу, щоб продемонструвати новий геймплей та запропонувати оновлення, подія стосувалася не лише маленьких хлопців. Насправді презентація завершилась демонстрацією, пов’язаною з одним із найбільших минулорічних релізів, Фінальна фантазія VII Рімейк. Відоме оновлення Square Enix щодо улюбленого фанатів виходу відбудеться на PS5 10 червня, разом із новим режимом фотозйомки та більшою продуктивністю та візуальними покращеннями, ніж ви можете похитнути Меч Buster. “Жодна гра не була схожою на іншу, і там було в чомусь щось для кожного”. Однак більшою новиною є те, що версія для PS5, яка отримала назву Final Fantasy VII Remake Integrade, включає абсолютно новий сюжетний епізод з Юффі Кісарагі у головній ролі з оригінальної гри. Версія для PS5 стане для вас безкоштовним оновленням, якщо ви вже придбали гру на PS4, але вам доведеться підняти ще не оголошену ціну за додаткову главу. Важливо також зазначити, що вміст, що розширює історію, не буде доступний на консолях останнього покоління, включаючи PS4, цікаву зморшку, яку, на думку Фанеллі, може збільшити попит на вже неможливий для пошуку PS5. “Єдину групу, яку я бачу з новим акцентом на отриманні консолі, це Final Fantasy fanbase, після хитромудрого кроку Square Enix, що робить новий епізод DLC ексклюзивним для PS5 », – сказав він.

Йдеться про занурення

Мабуть, більш захоплюючою, ніж будь-яка розкрита гра, принаймні для тих, хто відчув додаткове занурення через контролер DualSense PS5, була новина про те, що анонсований порт Crash Bandicoot 4: Настав час використовуватиме технологію. Хаптичні зворотний зв’язок периферії та функції адаптивного тригера викликали велику любов як від гравців, так і від критиків після виходу консолі, але ще не визначено, чи буде технологія продовжувати інтегруватися та розвиватися протягом тривалого періоду, або забути, як ігрові трюки. Факт Настав часЧастина презентації вийшла з усіх сил, щоб підкреслити особливості геймпада – в тому числі, дозволяючи гравцям відчувати прискорення струменя Crash – здається, говорить з першим. Окрім навчання, ми змогли б «по-справжньому відчути смоктання» ззаду Настав часВакуумна гармата, State of Play запропонував багато підглядів на декількох іграх, які ми отримаємо від цього року. Хоча відсутність наступних пригод Кратоса та Алоя, без сумніву, було розчаруванням, презентація не змусила нас шкодувати про всі ті пізні ночі та ранні ранки, проведені, намагаючись забезпечити попереднє замовлення на PS5.