Saltar al contenido

Чому геймери раді перезапуску Індіани Джонса

12 de abril de 2021

Ключові винос

  • Bethesda Softworks набирає великих зусиль, щоб розпочати 2021 рік улюбленим авантюристом.
  • Геймери вірять, що Bethesda – це правильний дім Індіана Джонс.
  • У новій грі є багато, до чого можна дожити.

Західний бульвар / Getty Images

Індіана Джонс повернення до ігор не лише для ностальгічних шанувальників; з розробниками, які знають, що роблять, нова гра може залучити цілу купу нових шанувальників до франшизи. Минулого тижня компанія Bethesda Softworks оголосила, що в розробці нова оригінальна історія з вигаданим археологом та відомим дослідником Індіаною Джонсом. Ця новина для багатьох стала несподіванкою і залишає шанувальників надією на студію, яка їх привела Вольфенштейн і Випадіння стане ідеальним будинком для Інді.

Незважаючи на те, що деталей гри не вистачає, давні геймери очікують, що вона матиме такий самий якісний та експансивний відкритий світ, яким відома Bethesda. Крім цього разу, ви будете грати з батогом та федорою. «Коли я побачив анонс, на моєму обличчі сформувалася маленька посмішка», – сказав Джефф Брейді, засновник ігрового новинного сайту Set Ready Game, в електронному листі до tebapit. «Це був один з тих моментів, коли ви насправді не знали, що хочете чогось, поки насправді цього не почули. Bethesda створила деякі мої улюблені ігри відкритого світу всіх часів, і, почувши, вони будуть робити серію ігор на основі у фільмах, з якими я виріс, був дуже приємним сюрпризом «.

Змістовий покажчик

Індіана Джонс, Стиль Bethesda

Деякі франшизи Bethesda протягом багатьох років включали The Elder Scrolls, Fallout, DOOM, Quake, Wolfenstein і Dishonored. І незабаром ви зможете додати Індіана Джонс до списку. «Bethesda неминуче покладе свій власний творчий штамп на франшизу». «Буде цікаво подивитися, як вони визначають гру з інших екшн-пригодницьких назв, таких як Невідомі, оскільки вони поділяють дуже схожі теми, – сказав Брейді. – Я думаю, що всі повинні бути в захваті … Bethesda, по суті, визначила жанр RPG у відкритому світі з Випадіння серія і звичайно The Elder Scrolls V: Skyrim, який постійно згадували як найбільшу RPG усіх часів. «Брейді не був впевнений, чи дотримається Bethesda їх формули RPG, або зануриться в більш лінійну пригодну історію, але був радий побачити це в будь-якому випадку».Індіана Джонс, подібно до Зоряні війни, є однією з тих франшиз, яка глибоко закладена в серцях багатьох людей, що робить їх начебто позачасовими «, – сказав Брейді. MachineGames, сестра-студія Bethesda, буде розробляти гру, і після успіху Вольфенштейн, шутер від першої особи, встановлений у Другій світовій війні, це може бути ідеальним будинком для нової казки про Індіану Джонса. Нова гра розкаже абсолютно оригінальну автономну історію, розгорнуту на піку кар’єри знаменитого авантюриста, повідомляє Lucas Film Games.

Після успіху Невідомі серія, розроблена Naughty Dog та вироблена Sony для PlayStation, Індіана Джонс можливо, вже є голодна фанатка для пригодницьких ігор.

Невідомі слідкує за шукачем скарбів Натаном Дрейком через чотири ігри, одна з яких була визнана однією з найкращих 10 ігор десятиліття. «Буде цікаво подивитися, як вони визначають гру з інших екшн-пригодницьких назв, таких як Невідомі, оскільки вони мають дуже схожі теми «, – зізнався Брейді.

Невідомі, зовсім навпаки Індіана Джонс, розпочато як відеоігра і після успішного запуску вирушить до кінотеатрів. Індіана Джонс, з іншого боку, вперше побачили у фільмі Рейдери загубленого ковчега у 1982 році, перед дебютом у відеоіграх. Джонс повернеться до театрів після тривалої перерви в Індіана Джонс 5, який передбачається випустити в 2022 році.

Великі очікування щодо Інді

Професор Університету штату Коннектикут Роберт Берд протягом усього життя грав і завжди чекає від Bethesda сильної сюжетної лінії та гарної графіки. «Bethesda Games відома своєю якісною продукцією, такими як ігри Випадіння показати, що вони можуть виробити. На жаль, Bethesda також відома тим, що публікує ігри, які потребують певного виправлення у дні та тижні після цього «, – сказав він у електронному листі до tebapit. Незважаючи на певні занепокоєння щодо помилок та інших питань, коли гра виходить вперше, вважає Птах Індіана Джонс знайшов чудовий новий дім. «Франшиза» Індіана Джонс «пропонує яскравий та захоплюючий світ з великою кількістю можливостей для нових історій», – пояснив він. «У такому середовищі Bethesda процвітає». Існує теорія, що гра відбуватиметься в 1930-х роках через підказки в трейлері. А вболівальники працюють понаднормово, щоб розшифрувати більше можливих деталей гри. Журналіст-фрілансер Джордан Оломан написав у Twitter, що це схоже на Індіана Джонс Проект «встановлений у Ватикані в жовтні 1937 р., принаймні для певної його частини».

Індіана Джонс потрапив у світ відеоігор у 1982 році з грою Atari Рейдери загубленого ковчега, задовго до Xboxes або PlayStation. Але геймери не могли грати як Індіана Джонс за комп’ютером до Індіана Джонс і Помста древніх вийшов у 1987 році. Всього з 1982 року вийшло понад 20 ігор Індіани Джонса, зовсім недавно, LEGO Indiana Jones 2: Пригода триває, у 2009 році. Вважається класикою всіх часів серед пригод ігор «натисніть і натисніть» 90-х, Індіана Джонс і доля Атлантиди знаходиться на вершині більшості списків найкращої гри Індіани Джонса за всю історію. Adventure Gamers назвали її 11-ю найкращою пригодницькою грою всіх часів. Де нова гра впишеться в цю класику всіх часів, ще належить з’ясувати. «Те, що робить Bethesda, не обов’язково може задовольнити вимоги франчайзингового пуриста», – додав Птах. «Bethesda неминуче покладе свій власний творчий штамп на франшизу. Однак ми можемо бути досить впевненими, що все, що Bethesda виробляє, буде якісною грою для масового ринку».