Saltar al contenido

Чому додаток Apple TV є скрізь

10 de abril de 2021

Ключові винос

  • Apple TV працюватиме на Xbox Series X і Series S.
  • Вся суть цього насичення додатком полягає у тому, щоб дозволити вам оплачувати підписку на Apple TV + де завгодно.
  • Тед Лассо Шоу є чудовим.

Microsoft

Apple TV виходить на Xbox, тож ви зможете дивитись Тед Лассо між припадами Кредо вбивці: Вальхалла і Доля 2: Поза світлом. Коли 10 листопада запустяться ігрові приставки Xbox Series X і Xbox Series S, ви зможете увійти в додаток Apple TV і переглянути всі свої улюблені шоу. Зазвичай Apple робить свої програми ексклюзивними для власних платформ, але ось воно, поширюючи свій телевізійний додаток, як це було Netflix. Що відбувається? «Я б сказав, що це дещо схоже на запитання, чому iTunes або iCloud в Windows, або чому Apple Music на Android», – сказав багаторічний журналіст і експерт Apple Джейсон Снелл. tebapit через Twitter, «оскільки послуги повинні виходити за межі апаратної екосистеми».

Змістовий покажчик

Ефект iPod

Перший iPod, випущений в 2001 році, і для синхронізації музичної бібліотеки вам потрібно було мати (або придбати) Mac та використовувати кабель FireWire. Лише до iPod другого покоління була додана підтримка Windows, і лише до iPod третього покоління в 2003 році не вдалося синхронізувати USB і iTunes став доступним для Windows. Зараз це цілком логічно. Але ще в 2001 році iMac все ще мав цибулинний ЕЛТ-дисплей, а програмне забезпечення Apple на ПК було майже нечуваним. І хоча Apple дещо відкрилася (з такими програмами, як iCloud для Windows), вона все ще майже повністю зосереджена на розміщенні програмного забезпечення Apple на апаратному забезпеченні Apple. IPod мав успіх, але це не було б явищем, що змінило б світ, якби кожному покупцеві довелося придбати Mac, щоб використовувати його. І тому Apple поширює Apple TV наскільки це можливо. «Я б сказав, що це трохи схоже на запитання, чому iTunes або iCloud є в Windows, або чому Apple Music на Android».

Apple TV – скрізь

«Приставка Apple TV існувала до Apple TV +. Це» преміум «досвід Apple,» говорить Снелл «.[and it] дозволяє їм продавати коробку з високим націнком людям, які хочуть отримати повний досвід, аж до нової функції домашнього кінотеатру HomePod. Але їм потрібен TV +, щоб бути скрізь. «TV + – це платна послуга передплати від Apple, її альтернатива Netflix, HBO та всі інші. І є велика різниця між iPod 2003 року та послугою Apple TV + сьогодні (крім того, що iPod був найкращим, найкрутішим та найбільш обговорюваним MP3-програвачем. Apple TV + – це послуга з кількома переконливими шоу або фільмами, яка намагається зробити відбиток у морі конкурентів.

Де ви можете використовувати програму Apple TV?

Якщо у вас є екран, ви, можливо, можете дивитись на ньому Apple TV +. Додаток TV на вашому iPhone або iPad – це початок, або ви можете використовувати приставку Apple TV, дорогий ключ, який також дозволяє передавати відео на телевізор з інших пристроїв. На комп’ютерах Mac, на яких запущено macOS Catalina, ви можете використовувати програму Apple TV.

У наші дні на більшості смарт-телевізорів також працює Apple TV. Ви також можете використовувати Amazon TV Fire або ваш Roku box. І, звичайно, є консолі Xbox та Playstation. Навіть якщо на вашому пристрої немає власної програми, ви можете просто використовувати браузер для перегляду.

Слабкість

Якщо Apple TV + був втеченим хітом, то Apple могла б використовувати його як важель для продажу більшої кількості iPhone, iPad та Apple TV. Але це не так, тому Apple повинна йти туди, де вже є аудиторія, і намагатися продавати телевізійні шоу на основі якості. Зараз склад не є переконливим. Є кілька пристойних телевізійних шоу, але недостатньо, щоб платити протягом цілого року. Apple навіть продовжила свою річну безкоштовну підписку (зароблену придбанням пристрою Apple минулого року) на додаткові три місяці. Можливо, Apple TV + стане новим HBO. Але до тих пір ми можемо побачити, що робить Apple, коли вона стикається з серйозною конкуренцією: це грає добре.