Saltar al contenido

Чому ексклюзивність Xbox від Bethesda – це добре

20 de abril de 2021

Ключові винос

  • Bethesda офіційно приєдналася до сім’ї Xbox.
  • Майбутні ігри Bethesda можуть бути ексклюзивними для ПК та Xbox.
  • Хоча це розчаровує для шанувальників PlayStation, це може бути чудовим кроком для гравців Xbox та ПК.

Геймер, граючи на ПК у слабо освітленій кімнаті.

Шон До / Unsplash

Зараз, коли Bethesda Softworks офіційно приєдналася до Microsoft, шанувальники ПК та Xbox мають світле майбутнє, запевняють експерти. Коли новини про приєднання Bethesda до родини Xbox вперше з’явилися кілька місяців тому, багатьох хвилювало питання, що це може означати для майбутнього ігор Bethesda на платформах, що не належать до Xbox. Тепер, коли угода офіційно пройшла, ми нарешті отримали відповідь. У майбутньому деякі заголовки Bethesda можуть бути доступні лише на Xbox та ПК, а це означає, що шанувальники PlayStation можуть виявитись втраченими. «Угода Bethesda – це величезний крок для Microsoft та Xbox», – сказав Джош Чемберс, редактор HowtoGame, tebapit по електронній пошті. «Це не тільки поповнює широкий перелік видавців, яких вони придбали останнім часом, але і підносить Xbox Game Pass на абсолютно новий рівень».

Змістовий покажчик

Розробка каталогу

Незважаючи на ажіотаж навколо обох нових консолей Microsoft, багато хто відчував, що Xbox Series X і Xbox Series S не пропонують достатньо причин для їх придбання. «Все, що говорить про Game Pass і вартість, а єдиною грою Game Pass для Xbox Series X і S є Gears Tactics … тобто кожна інша гра (включаючи Tactics) – це лише поточна генерація або 360 або Xbox. Це погано цінність і відсутність причини купувати … «один користувач написав у Twitter.

Хоча багато хто погодився, що в наступному поколінні консолей Xbox бракує нових ігор, нещодавнє придбання компанією Bethesda Xbox може стати стрибком уперед у цьому плані, тим більше, що Microsoft продовжує наполягати на щомісячній підписці на послугу Game Pass. «Окрім додавання творчих команд Bethesda, геймери повинні знати, що консолі Xbox, ПК та Game Pass стануть найкращим місцем для випробування нових ігор Bethesda», – написав у дописі в блозі Філ Спенсер, керівник Xbox, «включаючи деякі нові заголовки в майбутньому, які будуть ексклюзивними для програвачів Xbox та ПК «. Заключна частина цього твердження приносить багато надій для столу для програвачів Xbox та ПК. У той час як останні випуски люблять Fallout 76 можливо, це було б розчарувало, Bethesda та її материнська компанія ZeniMax Media викликали багато любові у геймерів завдяки випуску таких назв, як The Elder Scrolls V: Skyrim. Перспектива грати виключно в цих майбутніх назвах може допомогти поточним і новим шанувальникам Xbox підібрати Series X або Series S.

Гарний час, щоб стати шанувальником Xbox

З моменту запуску Game Pass і з моменту запуску Xbox Play Anywhere консоль Xbox не мала жодного справжнього «продавця консолі» та ексклюзивних назв. Тепер, коли Bethesda розглядає можливість випускати ексклюзивні назви на консолі та ПК, ми нарешті могли побачити щось, що штовхає Series X справді відчувати себе консоллю наступного покоління. Важливо зазначити, що не кожна гра Bethesda буде ексклюзивною, принаймні поки що.

«Є контрактні зобов’язання, які ми будемо дотримуватися, як це завжди робимо в кожному з цих випадків», – пояснив Спенсер на круглому столі, прем’єра якого відбулася 11 березня. «У нас є ігри, які існують на інших платформах, і ми збираємося підтримувати ці ігри на платформах, на яких вони працюють. Є спільноти гравців – ми любимо ці спільноти – і ми будемо продовжувати вкладати в них кошти «. «Але, якщо ви клієнт Xbox, я хочу, щоб ви знали, що це те, що ви пропонуєте чудові ексклюзивні ігри, які поставляються на платформах, де існує Game Pass. Це наша мета. Тому ми робимо це». У той час, коли Xbox отримав багато критики через відсутність ексклюзивів, розміщення майбутнього хітових заголовків Bethesda на ПК та Xbox просто має сенс. Також завжди є можливість, що ми бачимо, що ігри Bethesda дебютують як приурочені ексклюзиви на Xbox, а потім виходять на PlayStation місяцями чи навіть роками пізніше. «Незважаючи на те, що через майбутні ексклюзивні ігри від Xbox від Bethesda було трохи заспокоєно», – сказав нам Чемберс, «я передбачаю, що ми побачимо або часову ексклюзивність наступного внеску з франшизи Elder Scrolls, і потенційно повну ексклюзивність Starfield, новий IP від ​​Тодда Говарда «.