Saltar al contenido

Чому експерти кажуть, що SpaceHey не замінить Facebook

8 de abril de 2021

Ключові винос

  • Нова платформа, що отримала назву SpaceHey, базується на MySpace і повільно збільшує свою базу користувачів.
  • Хоча платформа може мати певну популярність своєю ностальгією, експерти кажуть, що це не буде наступною великою соціальною мережею.
  • Експерти стверджують, що якби MySpace існував сьогодні, він би не був таким популярним, як у 2000-х роках, через сучасний характер соціальних мереж.

Фотографії без розмивання / макетування

Добрі дні MySpace намагаються повернутись завдяки новій платформі, що імітує ностальгічну соціальну мережу, однак експерти стверджують, що це не вдасться сьогодні. SpaceHey привернув увагу нещодавно, оскільки був створений за зразком платформи MySpace, яка дебютувала в 2003 році і досягла максимуму між 2005-2008 роками. Навіть якщо було б непогано налаштувати свій профіль і знову налаштувати своїх друзів на заповітні вісім найкращих місць, експерти стверджують, що ностальгія може зайти лише так далеко. «Ретро-аспект буде ненадовго гарним, але я не думаю, що цього буде достатньо, щоб стати наступним TikTok або Clubhouse», – сказав Том Ліч, співзасновник та директор агентства Hike. tebapit в телефонному інтерв’ю.

Змістовий покажчик

Взяти SpaceHey на MySpace

SpaceHey був створений у листопаді 2020 року і натхненний MySpace, тому виглядає точно як платформа, яку ви пам’ятаєте. Наразі понад 72 000 людей підписалися на SpaceHey – далеко від піку MySpace зі 100 мільйонами користувачів та поточних 2,8 мільярда профілів Facebook.

SpaceHey включає багато тих самих функцій, що й оригінальний MySpace, такі як настроювані профілі – за допомогою HTML і CSS або заздалегідь виготовлених шаблонів – бюлетені, можливість бачити, хто з ваших друзів в Інтернеті, і простір, щоб показати, хто ваші найкращі друзі.

Експерти стверджують, що основною перевагою SpaceHey є відсутність алгоритму, який диктує те, що бачать користувачі. За словами Віце, 18-річний німецький творець платформи, відомий як Ан, серйозно ставиться до конфіденційності з SpaceHey і особисто контролює вміст 72 000 людей на предмет ненависті чи насильства. «Я думаю, що потенційно хороше в цьому полягає саме в цьому [the moderator] в даний час модерує все сам, так що це може бути щось, що працює в [SpaceHey’s] на відміну від Facebook «, – сказав Ліч під час дзвінка. Хоча зараз спільнота SpaceHey невелика, Ліч сказав, що зі зростанням популярності зростатимуть і її проблеми, як це відбувається у всіх соціальних мережах. —Який я не надто впевнений, що це буде – тоді вони повинні монетизувати це, щоб заробляти гроші, – сказав він. – А потім, це просто стає черговою соціальною мережею, що фінансується ».

MySpace у 2021 році?

Можливо, MySpace була першою та останньою «чистою» соціальною мережею – такою, яка не була зіпсована необхідністю заробляти гроші та додаванням оголошень із вашими персональними даними. Але Ліч сказав, що MySpace був успішним, тому що він вийшов у потрібний час, і цей час ще не зараз. Експерти стверджують, що в кінцевому підсумку MySpace не працював би в 2021 році з багатьох причин. «SpaceHey побачить багато первинних реєстрацій (захоплюючи ностальгію), а потім завалиться покинутими, наповненими наполовину заповненими профілями, оскільки більшість людей не знайдуть часу, щоб навчитися кодувати налаштування своїх профілів». Мері Браун, директор з маркетингу та соціальних мереж у Merchant Maverick, написала tebapit в електронному листі.

Домашня сторінка популярного веб-сайту MySpace.

Ерік Фріланд / Getty Images

Сьогодні соціальні медіа створені, щоб викликати звикання до користувачів, тому вони постійно повертаються за більшим, а платформи заробляють більше грошей. Ліч сказав, що MySpace (і, отже, SpaceHey) просто не викликає звикання. Хоча це може освіжити багатьох тисячоліть, хворих на витівки Facebook, затягнути залучення старших поколінь може бути важче. «Чи можете ви уявити, як намагаєтеся залучити батьків на SpaceHey і навчити їх орієнтуватися в цій ретро-темі?» – сказав Ліч. Незважаючи на те, що це може бути важко уявити, експерти кажуть, що не надто далеко говорити про те, що люди сьогодні жадають іншого типу соціальних мереж. «Я вважаю, що зараз правильний час для нової платформи соціальних медіа. Багато моїх друзів у Facebook намагалися знайти альтернативну платформу соціальних медіа, але просто немає такої, яка б конкурувала з Facebook», – написала Патті Малоуні, соціальна медіа-консультант та агент з впливу на Badasswebgoddess.com, щоб tebapit в електронному листі. «Люди шукають більше, ніж це».