Saltar al contenido

Чому з годинником Apple слід «гуляти»

21 de abril de 2021

Ключові винос

  • Час ходити – це нова функція в iOS 14.4.
  • Нові тренування автоматично доставляються на ваш Apple Watch.
  • Тренування з керованою ходьбою використовують доповнену реальність, щоб допомогти отримати більше користі від прогулянок.

Яблуко

Apple Fitness + чудово підходить, якщо вам подобається тренуватися перед екраном, але що, якщо ви хочете винести речі на вулицю? В iOS 14.4, мабуть, можна. Хоча офіційного анонсу ще не було, Time to Walk, здається, є бета-функцією Apple Watch, яка, хоча ще не в прямому ефірі, зможе захопити аудіодоріжки, а потім запропонує вам аудіотренування з керованістю. Це можуть бути силові прогулянки, звичайні прогулянки або пробіжки. «Ходьба – це відмінна форма кардіотренування, якщо ви робите це з інтенсивністю та намірами», – сказав Джон Торнхілл, майстер-тренер з Aaptiv, Well + Good.

Змістовий покажчик

Час гуляти

Вперше Каос Тянь поділився у Twitter, «Час до прогулянки» автоматично завантажує нові тренування на ваш Apple Watch, коли він підключений до електромережі та знаходиться поблизу вашого iPhone. Ось як оновлення програмного забезпечення та подкасти додаються до годинника, і це означає, що у вас завжди є готова нова підготовка. Виходячи з назви, здається, що нагадування «Час до ходьби» з’являтимуться з інтервалами, подібно до існуючих нагадувань «Час стояти».

У чому справа?

Ми могли б цілий день міркувати про формат, який прийматимуть ці тренування. Чи будуть вони використовувати музику? Запропонувати інструкції для прогулянок з гідом? Ми не знаємо. Але ми можемо говорити про ефективність тренувань з керованою ходьбою. «Якщо ви говорите про інтервальні тренування, існує лише стільки способів, як ви можете структурувати такий запущений сеанс», – сказав розробник програми Reps & Sets Грем Бауер tebapit за допомогою прямого повідомлення. «Вам точно не потрібні нові тренування щотижня». Великою перевагою ходьби є те, що це може зробити майже кожен. Вам не потрібні спеціальні спорядження, тренажерний зал або бігова доріжка. Ви можете просто вийти і прогулятися. Додатки крокомірів, за допомогою яких ваш годинник або телефон підраховують ваші кроки, допомагають мотивувати вас до досягнення мінімальних цілей щоденного кроку, але вони вважають саунтера так само, як і пробіжку.

Керована ходьба

Тренування з керованою ходьбою поєднують доступність ходьби з тренувальними перевагами тренувань з інтервалом високої інтенсивності (HIIT). «Невипадкова прогулянка по сусідству може не змусити вас потіти і не збільшити частоту серцевих скорочень, але якщо ви включите HIIT у свою прогулянку, ви зможете отримати більше від цього», – каже Торнхілл.

Як це може вписуватися в функцію «Час ходити»? Це може бути настільки простим, як серія інструкцій, щоб пришвидшити та уповільнити рух під час ходьби. Apple Watch знає, де ви знаходитесь, і як швидко ви рухаєтесь, тому перехід на новий аудіокліп, що говорить про пришвидшення, наприклад, коли ви під’їдете на пагорб, буде технічно простим. Однак «Час пішки» вдається, завжди є чудова альтернатива, яка складе вам компанію під час прогулянок: подкасти. Безкоштовні, рясні та автоматично доставлені подкасти – це майже найкращий супутник. Крім собаки.