Saltar al contenido

Чому кнопка скасування Твіттера може бути настільки ж хорошою, як і отримується

11 de abril de 2021

Ключові винос

  • Як повідомляється, Twitter тестує кнопку скасування.
  • Кнопка скасування дозволить користувачам надсилати твіт протягом певного часу після того, як вони його надішлють.
  • Хоча багато хто все ще хоче кнопку редагування, експерти вважають, що кнопка скасування може бути хорошим компромісом для всіх користувачів.

PhotoAlto / Sigrid Olsson / Getty Images

Експерти вважають, що кнопка скасування Twitter може стати хорошим компромісом між функціональністю та захистом від поширення дезінформації. Користувачі Twitter вже якийсь час просять кнопки редагування. Кожна нова функція, яку випускає гігант соціальних мереж, приносить безліч нових твітів про те, як компанія не слухає свою спільноту. Хоча кнопка редагування здається гарною ідеєю на папері, експерти застерігають, що надання користувачам способу змінити вміст після того, як він деякий час з’явиться в мережі, може мати більші наслідки. Як така, кнопка скасування цього Як повідомляється, Twitter тестує прямо зараз може стати хорошим посередництвом для тих, хто хоче кнопку редагування, і тих, хто цього не хоче.

«Останні пропозиції щодо зменшення зловживань і домагань у соціальних мережах, а саме заборони анонімних акаунтів на платформі, ігнорують грубий факт, що коли люди приходять в Інтернет, вони очікують побачити нецензурну лексику, образи та погрози, що вони і роблять. —І часто діють відповідно до цього «, – заявив Lifeaire електронною поштою Аарон Драпкін, експерт із питань конфіденційності у соціальних мережах ProPrivacy. «Хорошим у кнопці скасування є те, що насправді це здається спробою встановити передумову для цивільної дискусії: роздуми про вплив ваших дій».

Змістовий покажчик

Проблема з кнопками редагування

Хоча кнопка редагування знаходиться високо в списку бажань спільноти Twitter, є причини, чому Twitter може обходити цю ідею – замість цього зосередитися на поточній кнопці скасування, яку компанія тестує. «Навряд чи ми коли-небудь побачимо кнопку» редагувати «в майбутньому, враховуючи стрімкий характер Twitter», – сказала нам в електронному листі Ембер Рід-Джонсон, помічник ринку контенту в Giraffe Social Media Management. «Що ще більш важливо, [there are] потенційні ускладнення з ретвітами / цитатами, які може спричинити параметр «редагувати». «Ретвіти та цитати, які є основними способами обміну вмістом у Twitter, надсилають чужі твіти своїм фоловерам. За допомогою кнопки редагування деякі, зокрема Генеральний директор Twitter Джек Дорсі стурбований тим, що користувачі можуть редагувати їхній вміст після того, як його поділять, змінюючи тим самим будь-які розповіді, які користувачі можуть ретвітити.

Один користувач написав у твіті: «Це просто. Вам сподобається і повторить цей пост, я його повністю зміню. Звичайно, вони можуть додати можливість, і якщо твіт буде відредаговано, вони зможуть скасувати всі лайки / ретвіти».

Звичайно, Twitter може додати функцію, подібну до функції Facebook, яка чітко зазначає, що щось редагується, але це все одно може призвести до проблем. Оскільки ретвіти та цитати відіграють таку велику роль у тому, як контент розміщується у Twitter, то повинні бути встановлені дуже конкретні правила та механіка, як ті, що згадані користувачем вище. Це просто додає проблемі більшої складності, чого, ймовірно, намагається уникнути Twitter.

Пошук компромісу

Дезінформація все ще є життєво важливою загрозою для нашого цифрового життя, і вона продовжує жити на різних сайтах соціальних медіа, включаючи Twitter. За допомогою кнопки редагування такі експерти, як Драпкін, вважають, що надто багато можливостей для зловживань. Насправді Драпкін вважає кнопку редагування інструментом, який може ускладнити модерацію платформи. Так, користувачі могли використовувати його для виправлення граматичних помилок та орфографічних помилок, або навіть для зменшення гнівного твіту. Але його також можна використовувати для набагато зловісніших цілей – наприклад, для розповсюдження неправдивої інформації у твіті, який уже широко передавався у Twitter. «Хорошим у кнопці скасування є те, що насправді це здається спробою встановити передумову для цивільної дискусії: розмірковування про вплив ваших дій». «Я не впевнений, наскільки сприятливим для цивільного онлайн-дискурсу була б кнопка редагування – уявлення про те, що воно може бути використано для поширення дезінформації, а не для виправлення правопису, граматики або навіть для того, щоб зробити твіти» приємнішими «, це як мінімум правдоподібно, якщо був якийсь спосіб отримати доступ до історії редагування твіту, хоча це може бути функціонально самоврядною «, – написав Драпкін у нашому електронному листі. «Якщо що, я думаю, це менше покладе на людей те, щоб вони» думали перед тим, як писати твіт «, якщо зможуть постійно редагувати коментарі, які вони роблять на платформі, тоді як кнопка скасування як мінімум натякає на постійність. імпульсивно чирикати ненависть імпульсивно знімати його знову? «