Saltar al contenido

Чому легенди про покемонів: у Арцея збуджено кілька шанувальників

21 de abril de 2021

Ключові винос

  • Нещодавно Nintendo представила новий відкритий світ, бойовик RPG, встановлений у світі покемонів.
  • Легенди покемонів: Арцей досліджуватиме перші дні регіону Сіннох та перший покедекс у цій області.
  • Legends, здається, надає функції, про які просили шанувальники.

Nintendo

Легенди покемонів: Арцей – це шанс для Game Freak представити справжнє наступне покоління Покемон глибше заглибившись у її коріння RPG, про що просили фанати. Хоча гравці сподівались, що перехід до комутатора Nintendo просуне серію вперед, Покемон меч і щит залишив багатьох розчарованими, в тому числі і мене самого. На щастя, схоже Легенди покемонів: Арцей нарешті збирається реалізувати більший, ширший світ та RPG-системи, яких прагнули геймери. «Це перше Покемон У грі, яка коли-небудь буде представлена ​​концепція RPG з відкритим світом, «Роджер Сенпай, завзятий фанат серії, сказав tebapit електронною поштою». Покемон шанувальник гри в портативні ігри, я хотів би вивчити аспект гри в 2D і ознайомитись з новими частинами регіону. Однак я завжди дивувався як Покемон виглядатиме та відчуватиметься у тривимірному світі, де дослідження було головним напрямком. С Легенди покемонів: Арцей, нарешті ми це бачимо! Я дуже радий цій майбутній грі «.

Змістовий покажчик

Цілий новий світ

За свою 25-річну історію мало що змінилося Покемон і те, як ми його граємо. Кожен регіон, хоча іноді і більший за попередній, пропонує однакову петлю ловити покемонів, бити керівників тренажерних залів та збирати значки. Це перевірена і справжня формула, яка стала більш втомливою, ніж інноваційною, особливо в останні роки. С Легенди покемонів, Game Freak новий старт.

Розповідь гри не тільки переносить гравців у той час, який раніше не досліджувався – ми будемо збирати перший Pokédex у регіоні Sinnoh – він також представить кілька нових механіків, яких чекали гравці. Найпомітнішою серед цих механік є можливість вільно блукати світом і ловити покемонів, не чекаючи випадкових зустрічей. Звичайно, багато хто з основних статей у цій серії пропонують дослідження світу певною мірою, але це не настільки глибоко, як те, що ми бачили до цього часу в Легенди розкрити. Виходячи з того, що ми бачили досі, схоже, що покемони з’являться у світі в режимі реального часу. Це сталося дещо в 2019-х Покемон меч і щит, але не на тому рівні, на якому він з’являється Легенди. На вершині відкритого світу для ловлення покемонів, ви також зможете прокрастись і покотитися через високу траву, щоб залишатися прихованим. Це повинно зробити вивчення регіону Сінно набагато захоплюючим та захоплюючим, особливо для давніх шанувальників, які втомилися від нинішньої формули.

Один для книг історії

На відміну від попереднього Покемон ігри, які зосереджувались на формулі ловити покемонів, бити керівників тренажерних залів та ставати відомими, Легенди виглядає, щоб утримати глибшу, схожу на RPG історію. Гравці стануть на місце одного з перших тренерів покемонів в регіоні Сіннох, оскільки вони працюють над заповненням першого покедексу в цьому районі.

Знімок екрану з Pokémon Legends Arceus.

Nintendo

Легендарний Покемон Арцей також знаходиться в центрі пригоди, а його витоки охоплені таємничістю та інтригою. Можливість змішати грубу природу лову Покемона з більш глибоким наративом – це величезна зміна в порівнянні з минулими заголовками. Сіннох, дім Покемонів 4-го покоління, – це той, який багато хто запам’ятає завдяки Покемон Діамант, Перлина, і Платина. С Легенди, ми повернемось у минуле та дослідимо, як регіон став такою іконою у Всесвіті Покемонів, і, сподіваємось, дізнаємось про це щось нове по дорозі.

Майбутнє покемонів

Не всі в захваті від змін Легенди покемонів робить, однак. Дженна, давня шанувальниця серіалу, поспілкувалася з нами електронною поштою. «Я попередньо схвильована, але трохи сумнівна», – сказала вона. «Люди вже деякий час наполягають на покемонах з відкритим світом, але я, чесно кажучи, люблю структуру оригінальних ігор – нові міста, боротьба з керівником спортзалу в кожному, тренування тощо». Для таких шанувальників, як Дженна, які не впевнені у природі, яка є більш відкритою Легенди, не схоже, що Game Freak прагне зробити це справжнім майбутнім серії. Натомість багато користувачів, здається, у це вірять Легенди покемонів: Арцей є просто першим у майбутня лінія виділень.

Чи це правда, залишається з’ясувати. Але це не змінює того факту, що Легенди має потенціал просунути серію далі, ніж будь-який інший запис. Новий відкритий світ для вивчення та захоплююче занурення у передісторію чудового регіону Покоління 4 може стати подихом свіжого повітря, до якого шанували шанувальники.