Saltar al contenido

Чому лише денні плани запуску PS5 – це хороша річ

16 de abril de 2021

Ключові винос

  • Замовлення на день запуску PS5 лише в Інтернеті, ймовірно, видалять довгі рядки, які зазвичай бачать нові випуски консолі.
  • Видалення замовлень у магазинах показує, що Sony серйозно ставиться до пандемії Covid-19.
  • Хоча шанувальники не задоволені, експерти вважають, що зміна лише в Інтернеті є найкращим кроком, який Sony може зробити зараз.

Sony

Плани Sony розмістити замовлення на PlayStation 5 в Інтернеті лише викликали неабиякий галас у громаді, але експерти вважають, що це найкращий крок, який допоможе мінімізувати поширення Covid-19. Нещодавно Sony оголосила про плани запропонувати лише онлайн-покупки для дня очікуваного очікування PlayStation 5 у дописі в блозі PlayStation. Оголошення відразу викликало неабияку реакцію у коментарях, де деякі шанувальники навіть переходили в Twitter, щоб поділитися своєю огидою з приводу цього рішення. Користувачі Twitter, такі як @ Mfant13, відповіли на оригінальний твіт про плани дня запуску із занепокоєнням щодо доступності.

«У минулі роки шанувальники PlayStation, які прагнуть отримати найновішу ітерацію консолі на дату випуску, таборували за межами роздрібних торговців тисячами», – написав нам електронною поштою д-р Джефф Толл, експерт з COVID-19.

Змістовий покажчик

Різні думки

Доктор Толл посилався на статтю Огляд ринку деталізуючи довгі рядки, які ми бачили ще в 2013 році, коли вийшов PlayStation 4, те, що, на його думку, ми б бачили ще раз з PS5. Довгі особисті рядки не співпадають із соціальною дистанцією. Однак не кожен відчуває те саме, що і він. Насправді багато споживачів розмістили відповіді на оригінальне оголошення Sony про плани запуску як у Twitter, так і в офіційному дописі в блозі. В офіційному повідомленні користувачі, такі як neostorm1369theg, писали: «Я не буду купувати PS5 через це рішення. Це остання крапля для мене». Інший користувач на ім’я bosslap написав: «Sony! Це найдурніший крок за всю історію. Ми знаємо, як бути в безпеці, і нам не потрібно, щоб у нас були руки, щоб придбати чудернацьку консоль». Інші шанувальники PlayStation захистили цей крок, як DemonBlueWolf, який написав: «Це відмовно для тих, хто любить особисті взаємодії, однак це дивовижне та безпечне рішення!» Сама спільнота може бути розділена щодо того, як вона ставиться до переїзду, але такі медичні працівники, як Toll, розглядають це як найрозумніший крок, який Sony могла зробити з виходом PS5. «Оскільки медичні працівники вже вражені збільшенням кількості госпіталізацій, рішення Sony надзвичайно запобігти гарантованим масовим зборам тисяч людей», – сказав нам Толл.

Уникання скальперів

Поза увагою Covid-19, багатьох користувачів турбує скальпер і боти, які скуповують всі PS5, оскільки вони стають доступними в день запуску. Це почуття відображалося багато разів у відповідях у оригінальному блозі оголошень. Боти та скальпери були величезною проблемою ще у вересні, коли попередні замовлення PlayStation 5 розпочали роботу, офіційний PlayStation Twitter навіть прокоментував, наскільки брудно оброблялися попередні замовлення. Деякі попередні замовлення на PS5 все ще можна знайти на таких веб-сайтах, як Ebay, ціна яких перевищує 700 доларів США і більше за консоль.

Хоча відповідальність за те, щоб боти не купували весь інвентар, технічно покладається на сторонні роздрібні магазини, такі як Best Buy та Gamestop, Sony бере на себе досить негативну реакцію щодо того, як досі оброблялися продажі. Мати можливість сприйняти це тепло і все ж прийняти рішення про дотримання правил безпеки та допомогти мінімізувати соціальні зібрання – це те, що Toll називає «приємним рішенням» і доказом того, що компанія серйозно ставиться до пандемії.

Кожен крок має значення

Незважаючи на занепокоєння, яке можуть викликати споживачі щодо замовлень лише на день запуску в Інтернеті, Толл вважає, що цей крок означає, наскільки серйозно компанія сприймає пандемію COVID-19. Оскільки Сполучені Штати нещодавно повідомили про понад 10 мільйонів випадків вірусу, важливо, щоб усі зробили свою частину, допомагаючи мінімізувати розповсюдження вірусу. Навіть з останніми новинами про вакцини Covid-19, загроза все ще дуже реальна, і споживачі повинні зробити все можливе, щоб допомогти, де це можливо. «Перехід до покупок лише в Інтернеті в день випуску – це розумно активний крок від Sony, який захистить не тільки здоров’я та безпеку своїх шанувальників, але й основних працівників магазинів, які могли б бути піддані сотням покупців, ніж зазвичай єдиний день «, – написав Толл. Незважаючи на те, що не пропонують покупки в магазині, багато магазинів все одно дозволять споживачам брати консолі, приходячи до магазину. Багато, як Target, пропонуватимуть лише забрати в магазині або за допомогою замовлень, як описано в акаунті AskTarget Twitter.

Це може не повністю видалити елемент store, але експерти вважають, що це принаймні допоможе мінімізувати розповсюдження вірусу, видаливши довгі черги людей, які чекають замовлення PlayStation 5.