Saltar al contenido

Чому люди все ще люблять розумні годинники Pebble

18 de marzo de 2023

Змістовий покажчик

Ключові висновки

  • Простий, надійний смарт-годинник Pebble все ще користується популярністю через роки після того, як його зняли з виробництва.
  • Проект програмного забезпечення, керований спільнотою, нещодавно випустив оновлену програму, яка підтримує роботу годинників Pebble на нових пристроях.
  • Довгий час автономної роботи є найбільшою перевагою для багатьох власників Pebble.

Розумний годинник Pebble давно зійшов з полиць магазинів, але чомусь не хоче вмирати. Групі завзятих власників Pebble подобається простота годинника та довгий час автономної роботи, і вони працюють над тим, щоб годинник і його програмне забезпечення працювали. Проект програмного забезпечення, керований спільнотою, нещодавно випустив оновлену програму, яка підтримує роботу годинників Pebble на нових пристроях. Любителі гальки кажуть, що варто мати справу зі старішою технологією. «З архаїчною технологією всередині він все ще робить усе, що мені потрібно», — сказав власник Pebble Чарльз Даффілд в електронному інтерв’ю. «Я можу керувати своєю музикою або приймати дзвінки, коли мій телефон замкнено у водонепроникний люк. Він має таймер. Він дозволяє мені читати мої повідомлення, передавати події календаря та вказувати час. І навіть через стільки років я все ще отримайте 4-5 днів без заряду.»

Іноді менше означає більше

Pebble був одним із перших розумних годинників на момент запуску в 2012 році. Але компанія припинила роботу в 2016 році, тож її фанати об’єдналися, щоб їхні улюблені годинники працювали без центрального сервера. Останній випуск програмного забезпечення Rebble, який підтримує Pebbles, тепер дозволяє їм працювати з найновішими телефонами Android та iOS. Довгий час автономної роботи є найбільшою перевагою власника Pebble Стіва Брехта, сказав він в електронному інтерв’ю. «Знання того, що мені не потрібно заряджати свій Pebble щодня, має значення», — сказав він. «Я часто подорожував 3 або 4 дні, не беручи із собою зарядний пристрій, не турбуючись. Тим не менш, лише для обслуговування батареї, я зазвичай заряджаю її кожні день або два». Брехту також подобається примітивна ширма Пеббла. Годинник має чорно-білий РК-дисплей пам’яті розміром 1,26 дюйма з роздільною здатністю 144 × 168 пікселів, який використовує трансфлективний РК-дисплей із наднизьким енергоспоживанням, якому бракує освітлення. «Світлодіодні екрани з підсвічуванням дуже важко читати на вулиці без збільшення яскравості», — сказав Брехт. «Крім того, я постійно ховав свої годинники, коли був у кінотеатрі, оскільки підсвічування було занадто яскравим і непотрібним. У темній кімнаті підсвічування Pebble більш ніж достатньо, а на сонці чорно-білий екран — це ідеальне рішення».

Чим більше кнопок, тим краще

Шон Джозеф використовує Pebble з 2017 року. Зараз у нього є Pebble Time Steel, і він не планує переходити на більш сучасний розумний годинник. «Одна головна особливість, якої, здається, немає в жодного іншого виробника, — це 100% кнопки керування», — сказав він в електронному інтерв’ю. «Це означає, що я можу використовувати годинник, не блокуючи екран, і я можу керувати музикою, що відтворюється на моєму телефоні, не дивлячись на годинник». Надійність також приваблює багатьох власників Pebble. У більшості випадків люди мають на увазі продукт Apple, коли кажуть, що щось «просто працює». Але в його випадку власник Pebble Бенджамін Лайлз говорить це про свій годинник.

Крупним планом годинник Pebble на чиємусь зап’ясті з автомобільними дисплеями на задньому плані.

«Кожен інший годинник, який я пробував, мав проблеми з підключенням до мого телефону», — сказав він в інтерв’ю електронною поштою. «За ті роки, коли у мене були годинники Pebble, у мене одного разу виникли проблеми, і це була погана версія програми, яку швидко виправили. Мені ніколи не доводилося турбуватися про те, що годинник не сповіщатиме мене про щось». Лайлз каже, що йому також подобається простота операційної системи Pebble, яка пропонує менше функцій, ніж багато сучасних розумних годинників. «Я не шукаю другого телефону», — додав він. «Мені потрібен годинник, який у більшості випадків просто повідомляє мені, котра година, і може показувати сповіщення з мого телефону, щоб мені не доводилося діставати його з кишені». Даффілд сказав, що готовий знайти сучасну заміну своєму Pebble, але йому не подобаються поточні моделі. «Деякі компанії наближаються, але ніхто не закріпив посадку настільки добре, щоб виправдати рух далі», — сказав він. «Завжди здається, що існує непотрібний компроміс, скоріше за все, це випадок надмірного маркетингового проектування. Я не впевнений, чи зможе хтось, крім стартапу, справді це зробити». Не впадайте у відчай, якщо вам потрібен камінчик. Ви все ще можете придбати вживаний годинник Pebble на eBay приблизно за 50 доларів або придбати новий на сайті приблизно за 100 доларів.