Saltar al contenido

Чому мій Fire Stick постійно вимикається?

30 de octubre de 2022

У цій статті пояснюється, як виправити Amazon Fire Stick, який постійно вимикається.

Змістовий покажчик

Причини самовимкнення Fire Stick

Самостійне вимикання Fire Stick може бути спричинено багатьма причинами. Однак, якщо ваш телевізор не вимикається разом із Fire Stick, це означає, що зазвичай проблема в самому Fire Stick. Однак ця проблема може бути викликана проблемами з вашим телевізором або проблемами з’єднання між вашим Fire Stick і телевізором, серед іншого. Незалежно від того, чи проблема пов’язана з Fire Stick, телевізором чи чимось іншим, кроки для вирішення цієї проблеми не вимагають багато часу чи енергії, і їх можна виконати за 10–15 хвилин.

Як виправити самовимкнення Fire Stick

Хоча зазвичай немає однієї конкретної причини, чому Fire Stick самостійно вимикається, коли це трапляється, проблему часто можна вирішити без особливих зусиль, оскільки зазвичай це тимчасовий збій.

 1. Перезапустіть Fire Stick. Від’єднайте Fire Stick від мережі, зачекайте 30 секунд і під’єднайте знову. Після ввімкнення живлення пристрою увімкніть його та перевірте, чи продовжує він самостійно вимикатися. Тимчасові помилки часто можна вирішити таким чином.

 2. Спробуйте використовувати Fire Stick на іншому телевізорі. Якщо проблема пов’язана з телевізором, а не з Fire Stick, Fire Stick відновить нормальну роботу на іншому дисплеї. Якщо ні, проблема, швидше за все, у вашому Fire Stick.

 3. Переконайтеся, що телевізор, до якого підключено Fire Stick, підтримує HDCP. Amazon Fire Sticks потребують HDCP-сумісних дисплеїв, і хоча переважна більшість телевізорів підтримує цю функцію, не всі будуть. Онлайн-пошук моделі вашого телевізора покаже вам, чи підтримує ваш телевізор HDCP чи ні.

 4. Спробуйте використовувати Fire Stick з іншим портом HDMI на телевізорі. Якщо у вас немає іншого телевізора, на якому можна перевірити Fire Stick, спробуйте використати інший порт HDMI на телевізорі. Іноді проблеми можуть стосуватися порту на вашому телевізорі, і подібні проблеми можуть спричиняти дивні проблеми, як-от пристрої, які самостійно вимикаються.

 5. Підключіть Fire Stick безпосередньо до телевізора. Якщо у вас Fire Stick не під’єднано безпосередньо до телевізора, наприклад, якщо він підключений до концентратора HDMI, спробуйте під’єднати його безпосередньо до телевізора. Усі пристрої можуть бути несумісними з Fire Stick, а деякі можуть викликати проблеми під час використання з ним.

 6. Скиньте Fire Stick. Якщо жоден із наведених вище кроків не допоможе вирішити вашу проблему, спробуйте перезавантажити Fire Stick. Якщо ваша проблема пов’язана з програмним забезпеченням самого Fire Stick, скидання Fire Stick до заводських налаштувань за замовчуванням може вирішити ці проблеми.

 7. Зверніться до служби підтримки Amazon. Якщо жоден із кроків, перелічених у цій статті, не спрацював, можливо, у вашому Fire Stick криється глибша проблема. У будь-якому випадку наступним кроком буде зв’язатися зі службою підтримки, пояснити, які виправлення ви пробували, і вислухати їхні пропозиції.

FAQ

 • Чому мій Fire Stick постійно відображається на чорному екрані?

  Якщо екран Fire Stick чорний, можливо, виникли проблеми з Fire Stick, телевізором або з’єднанням між Fire Stick і телевізором. Зазвичай чорний екран — це тимчасовий збій, який можна вирішити перезапуском Fire Stick.

 • Як полагодити пульт Fire Stick?

  Якщо ваш пульт дистанційного керування Fire Stick не працює, перевірте батареї та повторно сполучіть пульт із Fire Stick. Підійдіть ближче до телевізора та переконайтеся, що немає перешкод. Крім того, можна використовувати свій смартфон як пульт дистанційного керування для Fire Stick.

 • Як мені виправити буферизацію на Fire Stick?

  Спочатку перезавантажте пристрій. Якщо проблема не зникає, ймовірно, потрібно посилити сигнал Wi-Fi.

 • Як полагодити мій заморожений Fire Stick?

  Якщо Fire Stick перестає відповідати, дайте йому кілька хвилин, а потім перезапустіть пристрій. Якщо пристрій повністю завис або заблоковано, скинути заводські налаштування – єдиний варіант.

 • Чому мій Fire Stick не підключається до Інтернету?

  Якщо ваш Fire Stick не підключається до Інтернету, перевірте з’єднання Wi-Fi пристрою та за потреби перезавантажте мережеве обладнання. Якщо ви використовуєте VPN, можливо, вам доведеться вимкнути його.