Saltar al contenido

Чому нова гра «Черепашки-ніндзя-підлітки» захоплює

18 de abril de 2021

Ключові винос

  • Розкриття Черепашки-ніндзя-підлітки: Помста подрібнювача був зустрінутий з тоннами ентузіазму в соціальних мережах.
  • Незважаючи на низьку якість останніх кількох ігор цього закладу, вболівальники з оптимізмом ставляться до повернення Черепах до середовища.
  • Незмінна популярність франшизи та перехресний потенціал є одними із ймовірних причин переважної позитивної реакції.

Viacom International Inc.

Минулого тижня Черепашки-ніндзя-підлітки: Помста подрібнювачів розгубило соціальні медіа, закріпивши величезну потужність найпопулярніших анімованих рептилій 80-х. Не секрет, що перезавантаження та переробляючі ностальгію властивості є великим бізнесом, починаючи з майбутнього Дюна фільм до повернення Панкі Брюстера на телебачення. До того ж той факт, що відеоігри насолоджуються сплеском завдяки COVID-19, що змушує всіх знаходити нові способи розважитись вдома, і це ідеальний час для повернення Леонардо, Донателло, Мікеланджело та Рафаеля.

«Ігри – це найбільший вид розваг, і минуло багато часу з того часу, як власність вирувала на цьому ринку», – сказав Рей Карсілло, співведучий подкасту Geeks Who Like Sports, в електронному інтерв’ю tebapit. «Але це також один із тих IP-адрес, який має тривалу привабливість. Він укорінився в нашій поп-культурі. І це така весела, позачасова ідея, що вона завжди резонує з новою аудиторією, коли б вона не повернулася і в будь-якій формі».

Змістовий покажчик

Ностальгія на половині оболонки

Саме ця туга за ігровими днями слави Черепах побачила виконавчого редактора попередніх переглядів IGN, Райан Маккафрі, перейдіть до Twitter з особливо захопленим ставленням до їх повернення.

Спираючись на посилання Маккафрі на попередню роботу розробників майбутньої гри, Карсілло також вказав на їх родовід як причину Помста Шредера може бути кращим, ніж останні зусилля, як критично обговорені Черепашки-ніндзя-підлітки: Мутанти на Манхеттені. «Помста Шредера здається інакшим, тому що він повертається назад і дивиться на те, що найкраще працювало в минулому для його заснування, а саме на біт-прокрутку, що збиває їх на початку 90-х, і цим займаються жорсткі шанувальники власності в Dotemu та Tribute Games. »

Потенціал кросовера

Звичайно, хоча Heroes in a Half Shell останнім часом не сильно вплинули на ігровий простір, вони ніколи не залишали уваги. «Комікси знову побачили [comic book publisher] IDW, мультфільми постійно виганяються Nickelodeon, і фігури дій нікуди не діваються «, – сказав Карсілло.

Знімок екрану з гри Teenage Mutant Ninja Turtles.

«У діаграмі Венна є багато перекриттів між фанатами TMNT і геймерами, і це занадто довго ігнорується. Це дивна сліпа пляма, яку потрібно виправити». Окрім свого перехресного потенціалу, перспективного родоводу та незмінної популярності зірок, Помста Шредера має ще одного туза в рукаві. Він позиціонується як духовний наступник Росії Черепашки-ніндзя-підлітки: Черепахи у часі, класика, що розжовує чверть, довгий час вважала найкращим інтерактивним виходом у помешкання. Залишається з’ясувати, чи повернеться футбольний клан Foot Clan у відповідь на ажіотаж, але на основі «Ковабунга!» – суперницьких відповідей після його розкриття, є багато вболівальників, яким не терпиться вигнати снаряд і знайти назовні