Saltar al contenido

Чому платити за нас на комутаторі не так вже й погано

15 de abril de 2021

Ключові винос

  • Nintendo – перша консоль, на якій ви можете грати «Серед нас», але незабаром з’явиться Xbox.
  • Гравцям доведеться заплатити 5 доларів за завантаження гри, а також їм буде потрібно платне членство в Інтернеті.
  • Відмінності в доступності можуть бути не вартими для випадкових гравців.

Іннерслот

Серед нас, один з проривних мобільних і ПК-хітів 2020 року, нарешті, доступний для відтворення на Nintendo Switch і Switch Lite. Можливо, шанувальники не очікували застереження, що ця раніше безкоштовна гра тепер має ціну в 5 доларів, хоча це може бути не такою великою справою, як здається. Nintendo оголосила про це 15 грудня, того ж дня, коли воно було доступне, як частина виставки Indie World Showcase, що тривала протягом дня, під час якої Nintendo анонсувала численні незалежні розроблені ігри, які незабаром вийдуть на платформу. Ще більш захоплюючим є те, що біографія гри у Twitter обіцяє, що незабаром вона буде доступна і на Xbox. «Це може бути найкращим способом гри», – сказав Луїс Леві, автор та співзасновник Novy Unlimited, орієнтованого на ігри та PR-маркетингове агентство, у розмові з соціальними мережами. «Ви можете користуватися геймпадом і сенсорним екраном. Ціни такі ж, як і у Steam. Вам все одно потрібно заплатити Nintendo за Nintendo Online, але це досить доступно. Нарешті, це буде чудово виглядати і звучати на Switch!»

Змістовий покажчик

Ідеальна групова гра

Неважко зрозуміти, чому Nintendo побачить привабливість додавання Серед нас до їхнього складу. Концепція досить проста: гравці – це (відверто кажучи чарівні) члени екіпажу на борту космічного корабля, які намагаються займатися своїми справами, але іноземець-самозванець, схожий на звичайного члена екіпажу, таємно вбиває інших гравців і саботує корабель. Решта членів екіпажу здогадується, хто є самозванець, перш ніж усі загинуть, тоді як самозванцеві доручено вбити членів екіпажу та зірвати корабель, уникаючи підозр.

Серед нас зображення, на якому показано червоне, що звинувачує білих, а привиди вказують на червоне

Іннерслот

Місце для до десяти гравців – це ідеальна вечіркова гра, така, що доступна для нових гравців, але обіцяє достатньо унікальних вражень, якими можуть насолодитися досвідчені геймери. Незважаючи на те, що протягом більшої частини гри заборонено говорити, після повідомлення про тіло члени екіпажу мають обмежений час, щоб нарешті поговорити через чат про те, ким, на їх думку, є самозванець, перш ніж подати свій голос і кинути одного члена екіпажу у космос. Це опора як для стримерів, так і для користувачів YouTube, навіть привертає увагу конгресменки Олександрії Окасіо-Кортес, яка в прямому ефірі сама грала в гру на початку цього року, намагаючись заохотити молодь до голосування.

Мішана сумка

Ті, хто сподівався на подібний досвід, як грати в мобільну гру, можуть бути трохи розчаровані. Хоча Серед нас безкоштовно завантажувати та грати на своєму телефоні, версія Switch постачається з ціною 5 доларів. Крім того, для того, щоб насправді грати з іншими людьми, вам знадобиться членство в Nintendo Online, вартість якого починається від $ 3,99 на місяць або $ 19,99 на рік. Хоча вартість не надто крута, все ж виникає питання, чому Nintendo взагалі ляпала цінником, коли подібні багатокористувацькі ігри – думайте Fortnite і Безстрашний— Вільно грати. Ще одним величезним недоліком є ​​той, який впливає на геймплей: велика частина задоволення – це спілкування з іншими гравцями перед тим, як проголосувати за самозванця, і, набираючи текст на телефоні, може бути легко, навігація на екранній клавіатурі з вашими мінусами радості або навіть стандартний контролер – це інша гра в м’яч, яка не є найкомфортнішою річчю у світі, якщо все ще в значній мірі здійсненна. Також варто зазначити, що цього можна уникнути взагалі, використовуючи сенсорну клавіатуру комутатора в ручному режимі.

З іншого боку, є ще багато чого захопитись, і звичайні функції всі присутні і враховані. Гравці мають можливість вибору між приватними, запрошеними іграми з друзями або захопленням Інтернету через загальнодоступні ігри. Ви також можете розміщувати власні ігри та встановлювати будь-які параметри, які хочете, наприклад кількість самозванців на гру.

Серед нас on the Switch також підтримує кросплей, тобто гравці, які використовують телефон, ПК або комутатор, зможуть грати разом. Однак платити 5 доларів США та щомісячний членський внесок за доступ до гри, яка є безкоштовною та простішою для гри на телефоні? Мені здається «сусом», але, як зазначали деякі, наприклад @KrangKotobuki у Twitter, 5 доларів – це порівняно невелика ціна для підтримки малих ігрових компаній. Тим не менш, хоча існують очевидні переваги гри на вашому Switch – жодної неприємної реклами – інвестиції, хоч і незначні, можуть бути не вартими тим, хто ще не має членства в Switch Online. Особливо для випадкових гравців дотримуватися телефону все-таки є, мабуть, найкращим вибором – навіть якщо для користувачів Switch є несподівані переваги, наприклад випадковий доступ до нової карти перед усіма іншими.