Saltar al contenido

Чому поглинання AOC поглинанням сигналізує про нову політичну еру

11 de abril de 2021

Ключові винос

  • Twitch став останньою технологічною платформою, яка брала участь у загальних виборах у США, оскільки представники AOC та Ільхан Омар транслювали популярну гру для голосування.
  • Успішний потік викликає питання щодо ефективності охоплення виборців у соціальних мережах.
  • Політичні стратегії йдуть на шляху до все більшого звикання до реалій цифрових жителів, таких як Millennials та Gen Z.

Алекс Вонг / Getty Images

Підкована у ЗМІ молодша конгресменка Олександрія Оказіо-Кортес орієнтувалась на прямій трансляції платформи Twitch, щоб проголосувати, але чи це просто партійне маневрування? У вівторок ввечері сотні тисяч налаштовувались на прямий ефір, щоб спостерігати за представником Окасіо-Кортесом, до якого приєднався член колективу, представник Ілхан Омар, ідучи навпаки з деякими найяскравішими зірками Twitch – Хасанбі, Покімане, Прихованим Тостом і Валкире. популярна вечіркова гра Серед нас. Потік представника Оказіо-Кортеса, одного з найбільших на сьогоднішній день платформи, досяг піку в 435 000 одночасних глядачів, що відновлюють розмови про вплив ігор та соціальних медіа як інструментів політичного пропаганди для історично недоступної молоді Америки. «AOC і Ілхан сміливі і приносять мені надію. Я люблю бачити сильних, лівих кольорових жінок, які вимагають змін і створюють зміни», – сказала в інтерв’ю електронною поштою стрімер з політики Twitch Люмі Рю. «AOC відчуває себе набагато більш пов’язаним із майбутніми поколіннями: [She is] геймер, готовий виставити себе там на потенційну критику і стрибнути в потік, щоб поспілкуватися з нами. Я відчував себе більш зв’язаним та енергійним, а також був визнаний гідною демографічною групою для голосування «.

Змістовий покажчик

Світові зіткнення

Чи зможе ця популярність вплинути на фактичні голоси, ще належить з’ясувати. Представник Окасіо-Кортес використав час протягом 3-годинного потоку, щоб запропонувати глядачам перейти на сайт Iwillvote.com, який пов’язаний з Демократичним національним комітетом. Немає цифр, скільки людей зареєструвалося, але це був основний драйвер відвідуваності веб-сайту, призначеного для того, щоб допомогти виборцям скласти план голосування для загальних виборів, що відбудуться 3 листопада. Більша мета потоку, натомість, мала охопити незадоволену молодь. «Якщо ви додасте глядачів у різних потоках, понад півмільйона людей дивляться @AOC на Twitch – вона проводить найбільший мітинг GOTV (вийдіть на голосування) 2020 року», – Аманда Літман, виконавчий директор кандидата, орієнтованого на молодь організація Run For Something tweeted.

І, здавалося, це спрацювало. Потік став негайним хітом, одночасно насолоджуючись довгим хвостом мем-культури, оскільки він простягався за межі Twitch, потрапляючи на популярну сторінку Twitter із безліччю вірусних твітів. Зараз він живе вічно завдяки TikTok, оскільки наймолодші користувачі соціальних мереж перетворюють моменти з потоку на відео розміром до укусу з мільйонами переглядів та вірусними звуками майже з 3000 особистими повідомленнями TikTok. Відео з тегом #AOC лише на TikTok зібрали понад 400 мільйонів переглядів.

Здатність конгресмена використовувати соціальні медіа на свою користь вже давно є позитивною в її метеоритному піднесенні з моменту її засмученої перемоги проти давно діючого президента і більшості Батога Джозефа Кроулі в 2018 році. найяскравіший приклад поділу поколінь, який, ймовірно, зменшиться, оскільки мінливі демографічні показники вливають молодих політиків у пул американської політики.

Охоплення молоді

Вона отримала обожнювання та розголос, залежно від того, на яку сторону проходу ви потрапляєте, завдяки своїй присутності в соціальних мережах. У неї лише 10 мільйонів підписників лише у Twitter, і вона стала факелоносцем прогресивного руху. Оскільки все більше молодих людей приєднуються до політичної дискусії через соціальні мережі, наслідки такого роду юнацького прогресивізму, ймовірно, стануть рушійною силою партійної політики. Молодь, як і раніше, залишається стійкою лівою політикою. Політика та культурні думки Gen Z від легалізації марихуани, прав LGBTQ +, расової справедливості та державного втручання легко знаходяться ліворуч від усіх попередніх поколінь – навіть тих генералів Zers, які конкретно визнають себе консервативними, згідно з даними Business Insider про політичні переконання дітей віком від 13 до 18 років. Дані також виявили, що 59 відсотків цієї демографічної групи отримують свої новини переважно із соціальних мереж. Це зовсім інший ландшафт вперед. Основне цифрове призначення? Instagram. Представник Окасіо-Кортес давно використовує свій акаунт в Instagram для просвітництва політичного процесу, сподіваючись охопити тих самих виборців, з якими вона прагнула встановити зв’язок у вівторок. Вона грає в довгу гру, і це зрозуміло. «AOC і Ілхан сміливі і приносять мені надію. Я люблю бачити сильних, лівих кольорових жінок, які вимагають змін і створюють зміни». Молодь сумно відокремлена від виборчого процесу. У 2016 році проголосувало менше половини американців у віці від 18 до 29 років. Хоча участь серед молоді зросла на 12 пунктів у середньостроковому періоді 2018 року порівняно з 2014 роком, їхня участь все ще блідне порівняно з їх старшими колегами. «Я не відчуваю, що маю великий голос у виборчій політиці, і я захоплений спробами знайти своє місце у цьому світі після коледжу. Раптом я все це можу наздогнати у виборчій політиці, і я не певна, що це буде мати велике значення «, – сказала Рю. «Але одне можна сказати точно: ця політика впливає на нас, і нам потрібно знайти спосіб якнайшвидше взяти участь у нашому майбутньому». Світ політичної агітації змінюється, і якщо успіх таких конгресменів, як Оказіо-Кортес та Омар, є про що-небудь показовим, це означає, що зустріч з виборцями там, де вони є, повинна виходити за рамки п’яних промов в Дейтоні, штат Огайо. Йдеться також про те, щоб трохи забруднити руки на клавіатурі під час прямого ефіру на радість пару сотень тисяч глядачів.