Saltar al contenido

Чому пристрої Apple мають усі ці дивні зарядні пристрої?

18 de abril de 2021

Ключові винос

  • Новий ключ USB-C від Satechi заряджає Apple Watch та AirPods.
  • Одна маленька шайба містить два види «бездротової» зарядки.
  • Ситуація із зарядним пристроєм Apple – це безлад.

Сатечі

Останній віджет Satechi – це крихітна квадратна шайба, яка заряджає Apple Watch або ваші AirPods. Це або найкращий, або найніміший аксесуар за всю історію. Як дизайн, зарядний пристрій Satechi USB-C Watch AirPods розумний і компактний. Ви можете підключити його до iPad Pro або MacBook і заряджати AirPods або Watch, залежно від того, яким чином ви перевертаєте його. Насправді проти маленького зарядного пристрою мало що сказати. Він ідеально підходить як для подорожей, так і для використання на робочому столі. Проблема полягає в тому, що вам навіть потрібна така річ. То що відбувається із зарядними пристроями Apple? Чому існує щонайменше чотири різні методи бездротової зарядки, а також кілька дротових рішень? Давайте подивимось на цей безлад і подивимось, чи зможемо ми підглянути вихід із усього цього.

Змістовий покажчик

Стандарти зарядки

Зараз існує стандарт для зарядки гаджетів. Сучасні телефони, камери, ноутбуки, динаміки і так далі оснащені роз’ємами USB-C, що дозволяє легко заряджати їх за допомогою того самого кабелю та адаптера змінного струму. Протокол USB-C навіть дозволяє цим гаджетам визначати, скільки соку їм потрібно, тому той самий зарядний пристрій настільки ж безпечний для використання як пара AirPods, так і для MacBook Pro.

Кабель блискавки iPhone у коробці

Те саме стосується «бездротової» зарядки. Стандарт Qi працює з будь-яким пристроєм, який можна зарядити за допомогою магнітної індукції. Одна і та ж зарядна шайба може живити телефони Android, iPhone та навушники. І тим не менше, у міру того, як ці стандарти набувають більш широкого поширення, Apple продовжує додавати нові способи зарядки своїх пристроїв. Гірше того, він більше не постачає зарядний пристрій зі своїми iPhone. Це насправді має бути чудово, оскільки видалення зарядних пристроїв має значні екологічні переваги, але Apple також продає заплутаний ряд дорогих зарядних пристроїв, компенсуючи ці переваги.

Зарядна ганьба від Apple

В ідеальному світі ви зможете заряджати всі свої пристрої за допомогою кабелю USB-C та цегли. На їх честь, Apple зараз постачає iPhone та інші пристрої, що не мають USB-C, кабелями Lightning-to-USB-C, тож ви можете використовувати свої цеглинки USB-C. MacBook також є вбудованим у зарядку USB-C. Але тоді це стає абсурдом. Ось список зарядних пристроїв / кабелів Apple, які є абсолютно нестандартними. Або частково нестандартний. Або просто трохи дивно.

MagSafe для iPhone

IPhone 12 використовує невелику індуктивну шайбу, яка прилипає до задньої частини iPhone і заряджає її. Він працює як звичайний зарядний пристрій Qi, тільки це не зарядний пристрій Qi. Однак, якщо ви правильно складете речі, ви може використовуйте його для зарядки інших пристроїв, таких як AirPods Pro.

MagSafe для MacBook

Подейкують, про новий зарядний пристрій MagSafe для майбутнього MacBook Pro 2021 року. Ми не уявляємо, як це буде виглядати, чи як це буде працювати. Це може бути те саме, що шайба iPhone; це може бути схоже на старий зарядний пристрій MacSafe MacBook, який Apple відмовилася від USB-C. Або це може бути щось нове, наприклад, розумний роз’єм iPad. У будь-якому випадку, це майже напевно буде співіснувати із зарядкою USB-C на тому ж пристрої, що корисно, але дивно.

iPad Smart Connector

IPad Pro та iPad Air мають невеликий триконтактний роз’єм для зарядки пристрою та передачі даних. Він використовується виключно для підключення зовнішніх клавіатур, але може бути використаний і для інших цілей. І є не лише одна версія. У старих моделях iPad Pro використовувався менший набір контактів на іншій частині корпусу iPad.

Зарядний пристрій Apple Watch

Єдиний спосіб зарядити Apple Watch – це використовувати магнітну шайбу, яка прилипає до спини. Це чудовий метод, але це ще один зарядний пристрій, який потрібно носити з собою.

Особлива згадка: Блискавка аксесуари

Блискавка розпочалася як бажана заміна старого 30-контактного док-з’єднувача, який дебютував з iPod. У наші дні він використовується для зарядки та синхронізації iPhone, Magic Keyboard та Magic Trackpad, а також для зарядки AirPods та деяких iPad.

На момент запуску роз’єм Lightning перевершував сучасний на той час мікро-USB, оскільки він був менш хитким і його можна було підключити в будь-який спосіб. Зараз Lightning – насправді застарілий роз’єм, з невеликими перевагами, якщо вони є, перед USB-C. Apple може тримати так, доки iPhone не перейде на індуктивну зарядку, а поточні чарівні клавіатури та трекпади не будуть замінені.

Поліпшення

Сподіваємось, багато з цього буде замінено на щось розумне, як USB-C, але, враховуючи послужний список Apple, хто знає? Знову ж таки, є ознаки змін. Для Apple майже нечувано змінити свої дизайнерські рішення, і все ж ось ми з імовірним поверненням MagSafe до MacBook, після того, як Apple почала поступово виводити його з експлуатації в 2016 році, і можливим поверненням пристрою для зчитування карток SD. Можливо, Apple прислухається до того, що хочуть її клієнти, і через кілька років ми прокинемося, і все це буде відчувати себе поганою мрією.