Saltar al contenido

Чому підтримка трекпада для iPad від Microsoft – велика справа

17 de abril de 2021

Ключові винос

  • Microsoft Office тепер підтримує повний спектр функцій трекпада iPad.
  • Чарівна клавіатура та трекпад справді перетворюють ваш iPad на MacBook Lite.
  • Після того, як ви звикнете до підтримки клавіатури та миші на iPad, можливо, ви ніколи не захочете повертатися назад.

Apple Inc.

Трекпад – найцікавіше – і найголовніше – що може статися з iPad за роки. І зараз Microsoft додає повну підтримку трекпада до свого iOS Office, переносячи iPad на черговий крок до повної заміни ноутбуків. Чарівна клавіатура з Trackpad перетворює планшет Apple на більш надійну альтернативу ноутбуку. Усі програми працюють із трекпадом, але коли програми перероблені, щоб використовувати всі переваги, все працює краще .. “iPad з клавіатурою та трекпадом – це абсолютно новий досвід та на наш погляд продуктивніший”, – заявив засновник програми Ulysses Макс Зелеманн tebapit за допомогою прямого повідомлення. «Продуктивність – це все, що стосується» Улісса «, тому для нас це необхідна функція».

Змістовий покажчик

Що таке підтримка трекпада?

На півдорозі життя iOS 13 Apple додала повну підтримку мишей і трекпадів до iPad (і iPhone, на диво). Все, що вам потрібно зробити, – це підключити будь-яку мишу / трекпад USB або Bluetooth, і на екрані з’явиться маленьке коло. Це коло є начебто щось середнє між покажчиком миші Mac / PC та віртуальним пальцем. Ви можете клацнути та клацнути правою кнопкою миші (двома пальцями), як на Mac, а для прокрутки можна використовувати два пальці. Якщо ви використовуєте Apple Magic Keyboard і футляр для трекпада, або Apple Trackpad 2 від Apple (той, який постачається разом із iMac), тоді ви також можете використовувати жести двома, трьома та чотирма пальцями, щоб проводити пальцем між програмами, показати Док-станція для iPad та багато іншого.

Коротше кажучи, підтримка трекпада всеосяжна і може повністю замінити торкання екрана, якщо ви цього хочете. Якщо ви ляпаєте iPad Pro або Air в чарівну клавіатуру за допомогою футляра Trackpad (де він захищений магнітами), він поводиться так само, як MacBook. Це майже дивно, як це природно здається, навіть з першого помаху. Трекпад працює з будь-яким додатком, але розробники програмного забезпечення можуть додати конкретну підтримку. Наприклад, крапка трекпада може трансформуватися у різні форми. Він може стати олівцем у програмі для малювання, і він може прив’язуватися до піктограм та кнопок, коли ви наближаєтесь до них, що полегшує клацання (вказівник миші iOS за своєю суттю менш точний, ніж вказівники на робочому столі, оскільки iOS створена для більш товстих кінчиків пальців). Microsoft Office запропонує для цього повну підтримку. «Коли ви пересуваєтеся пальцем по вбудованому трекпаду Magic Keyboard, – пише Білл Долл від Microsoft у дописі в блозі, – курсор перетворюється на потрібний вам інструмент залежно від вмісту, на який ви вказуєте». Наприклад, покажчик перетворюється на пару стрілок при зміні розміру зображення.

Powerpoint на iPad

Microsoft

Це приємності, але навряд чи важливі. Однак одне доповнення робить величезну різницю у використанні iPad: контекстні меню.

Клацніть правою кнопкою миші

Клацання правою кнопкою миші є основною частиною використання настільного комп’ютера. Ви клацаєте правою кнопкою миші (клавіша управління або натискання / клацання двома пальцями на Mac), щоб отримати контекстне меню з різними опціями. На iPad завжди тривало натискання, яке може розкрити додаткові опції (і все ще може), але проблема прямо в назві: довго. Клацання правою кнопкою миттєве, і тепер воно доступне для всіх iOS. «iPad з клавіатурою і трекпадом – це абсолютно новий досвід і набагато продуктивніший». Ви можете клацнути правою кнопкою миші сповіщення на екрані блокування, щоб показати меню параметрів, ви можете клацнути правою кнопкою миші на піктограмі в док-станції iPad на головному екрані. У додатках правою кнопкою миші можуть з’являтися меню. Наприклад, в «Уліссі» клацання правою кнопкою миші на слові чи словах відкриває знайоме меню чорних міхурів із опціями перевірки правопису тощо. Додаток для редагування зображень Pixelmator Photo використовує контекстне меню, щоб надати швидкий доступ до спільного використання, імпорту та копіювання. Різниця тут у тому, що це миттєво. І якщо ви клацніть правою кнопкою миші на елементі інтерфейсу, ви отримаєте правильне меню в стилі робочого столу. Це робить використання iPad набагато швидшим (і потужнішим).

iPad і трекпад за допомогою цифр

Apple Inc.

IPad все ще не є заміною ноутбука, і не призначений. Зрештою, чому просто дублювати MacBook, коли ви можете придбати MacBook? Але це більш ніж здатне стати альтернативою ноутбуку, особливо для нових користувачів, які не виросли з використанням парадигми настільного ПК. І тепер, коли ви нарешті можете використовувати мишу для редагування електронних таблиць Excel, навіть найсіріші сірі костюми можуть навчитися любити їх.