Saltar al contenido

Чому розсувний телефон LG може бути приголомшливим

16 de abril de 2021

Ключові винос

  • LG отримала патент на телефон з дисплеєм, який «розкочується», зсуваючи торці пристрою.
  • Дизайн, здається, є останнім продуктом, який вийшов у проекті LG Explorer за проектом LG Wing.
  • Телефон може дати іншим складаним телефонам певну жорстку конкуренцію завдяки своєму інтуїтивному дизайну.

Нова заявка LG на патент на телефон із розгорнутим дисплеєм по-новому розширює можливості мобільних телефонів, що розширюються, і може легко дати змогу скластим моделям запустити гроші, якщо це стане реальністю. Якщо слово «ковзання» вириває спогади про той старий телефон Nokia, який розширюється, відкриваючи клавіатуру, подумайте ще раз – новий телефон LG може мати гнучкий OLED-екран, який насправді стає більшим або меншим, коли ви просуваєте та висуваєте рамки з обох боків. На додаток до унікального способу розширення або втягування екрану за мить, конструкція має можливість уникнути деяких документально підтверджених проблем із довговічністю складних екранів. «Використання висувного екрану надзвичайно довговічне у порівнянні з усіма складними моделями, які доступні в даний час», – веб-сайт із техніки в Амстердамі. LetsGoDigital пише у своєму звіті про дизайн. «Оскільки ці пристрої завжди згинаються в одній конкретній точці, екран є найбільш вразливим на лінії складання».

Змістовий покажчик

Розширення параметрів

Дизайн тепер відомий як «Проект B», але його можна було б назвати LG Rollable або LG Slide. Схоже, користувачі могли б безперешкодно переходити від використання пристрою як телефону, планшета і, мабуть, чогось середнього, якщо витягнути рамку лише з одного боку. Різні розміри з’являються у візуалізаціях, створених LetsGoDigital, яка вперше помітила подання патентів Всесвітньої організації інтелектуальної власності. Виробник телефонів також подав заявку на патент США на цю технологію, опубліковану у вересні. Це не вперше, коли LG або її конкуренти серйозно замислюються про рухомий дизайн електроніки. Врешті-решт, це компанія, яка нещодавно представила прокатний телевізор, який гладко зникає в його базі. Китайська компанія електроніки TCL також представила розсувний концепт-телефон у березні, хоча незрозуміло, чи буде він доступним для споживачів найближчим часом.

Чому LG Slide такий крутий

Якщо його добре виконати, цей пристрій з рухомим екраном може мати велику перевагу перед складаними телефонами не тільки завдяки своїй довговічності, але й завдяки знайомству. Досвід використання смартфона та планшета інтуїтивно зрозумілий, тоді як рецензенти побили деякі складні конструкції для збільшення ваги та складок посередині екрана (хоча деякі з цих проблем, здається, покращуються з новими моделями).

3D-рендерінг LG Slide Out Phone

LetsGoDigital

Якщо мобільний пристрій LG добре відображається і виглядає цілісним, перевага в тому, що можна швидко змінити розмір екрану, просто витягнувши одну або обидві його панелі, швидше за все, забезпечить більшу універсальність у порівнянні з деякими моделями складних телефонів. Наприклад, Samsung Galaxy Fold 2 виглядає досить круто, коли відкривається як книга в міні-планшеті, але здається помітно громіздким, коли закритий. Нова концепція LG забезпечить велику кількість екрану, коли вам це потрібно, і повернеться до розміру звичайного телефону, коли цього не зробите, що може усунути деякі незручності при спробах виконувати такі завдання, як надсилання SMS-повідомлень або фотографування за допомогою пристрою. що нелегко поміщається на долоні.

LG впроваджує інновації

Проект B виглядає як остання спроба LG впровадити інновації у випробуваному дизайні смартфонів, щоб зробити щось справді свіже, а не просто пропонувати незначні оновлення того самого дизайну прямокутника. CNet в кінці відеоролика LG про свій проект Explorer виявив тизер того, що виглядає таким дизайном. Першим продуктом, який вийшов з цієї ініціативи, є LG Wing, який має скручений подвійний дисплей, який розширюється у форму «Т» для полегшення кількох завдань одночасно, таких як перегляд відео та обмін повідомленнями. «Будемо відвертими – за останні кілька років нещодавно випущені телефони були дещо вдосконаленими оновленнями технічних характеристик попередньої версії, з переважно однаковим дизайном, навіть незважаючи на те, що попит на диференційований та персоналізований досвід зростав», – керівник відділу LG Electronics UK Ендрю Кофлін заявив у відео, яке було представлено у вересні, представляючи проект LG Wing and Explorer.

На даний момент ми не знаємо, коли проект B може вийти на ринок, хоча звіт Кореї The Elec припускає, що він може бути готовий як тільки в березні. Ціна телефону також невідома, але навряд чи вона буде дешевою через інноваційний дизайн. Інші телефони з неортодоксальними екранами, безумовно, мають преміум-клас. Наприклад, LG Wing коштує 1000 доларів, тоді як більшість запланованих або доступних складних телефонів мають цінові позначки близько 1500-2000 доларів. Новий мобільний телефон LG, ймовірно, буде не для всіх через свою ціну. Однак це дає нам і ринку, і деякі ідеї щодо того, як може виглядати справді бездоганне все-в-одному пристрій. У разі успіху, новий дизайн може відкрити новий клас гнучких екранів телефонів, які розширюються з боків, на відміну від складаних або поворотних. Наразі нам просто доведеться почекати, поки LG офіційно представить продукт, щоб побачити, чи працює ідея настільки інтуїтивно, як це виглядає на папері.