Saltar al contenido

Чому слід стискати файли перед тим, як надіслати їх електронною поштою

15 de abril de 2021

Ніхто не любить чекати тривалого завантаження; великі вкладення електронної пошти коштують одержувачу часу, місця та грошей. Будьте уважні та стискайте будь-які вкладення, які ви надсилаєте електронною поштою. Багато часу завантаження, що створюється вкладеними файлами, не потрібно. Деякі формати файлів не є просторовими. Документи, створені текстовими процесорами, такими як Microsoft Word, сумно відомі тим, що витрачають місце на вашому комп’ютері чи портативному пристрої. На їх стискання, набивання або застібку стискаються секунди.

Змістовий покажчик

Стискайте файли, перш ніж надсилати їх як вкладення електронної пошти

Ви можете запобігти марнотратству великих файлів, стискаючи їх однією з утиліт на ринку для цієї конкретної дії, наприклад:

  • WinZip (Windows, Mac)
  • 7-Zip (Unix, Mac, Windows)
  • StuffIt (Mac, Windows)
  • bzip2 (Unix, Mac, Windows)

Багато документів для обробки текстів можна стиснути до 10 відсотків від їх початкового розміру. Одержувачу може знадобитися розширювач, якщо його комп’ютер або пристрій вже не підтримує розширювач стиснення.

Стискайте файли за допомогою програмного забезпечення операційної системи

Сучасні операційні системи Windows і Mac включають програмне забезпечення для стиснення для стиснення великих файлів. У macOS клацніть на будь-якому файлі та натисніть Компрес з опцій меню, щоб зменшити розмір файлу. У Windows 10:

  1. відчинено Провідник файлів.
  2. Клацніть правою кнопкою миші файл ви хочете заархівувати.
  3. Клацніть Відправити > Стиснута (заархівована) папка.

Одержувач розширює стислий файл, двічі клацнувши його.

Не надсилайте величезні файли електронною поштою

Якщо файл, який ви хочете прикріпити до електронного листа, перевищує 10 МБ або близько того навіть після стиснення, краще скористатися службою надсилання файлів або хмарною службою зберігання, а не додавати його до електронного листа. Більшість облікових записів електронної пошти обмежують розмір прийнятих ними файлів.