Saltar al contenido

Чому слід інвестувати (чи ні) у криптовалюту

21 de abril de 2021

Ключові винос

  • Ціна криптовалют зростає в ціні, спокушаючи деяких новачків інвестувати.
  • PayPal нещодавно почав дозволяти клієнтам купувати деякі криптовалюти.
  • Crypto заробив деяким інвесторам багато грошей, але немає гарантії значної віддачі.

Оскар Вонг / Getty Images

Ціни на криптовалюту стрімко зростають, але експерти вважають, що новачкам слід бути обережними, щоб стрибнути на ринок. PayPal нещодавно почав дозволяти клієнтам купувати деякі криптовалюти як частину зростаючого руху, щоб спростити інвестування в крипто. Але будьте обережні, чиї поради ви берете під час інвестування. «Здається, не бракує самоназваних» експертів з криптоінвестицій «, які пропонують поради у соціальних мережах та на форумах, і всі обіцяють знати секретну формулу успіху в криптоінвестиції», – Девід Янчевскі, співзасновник та генеральний директор криптовалютної компанії Coincover , сказав в електронному інтерв’ю. «Але вони насправді не знають».

Змістовий покажчик

Флокінг до Crypto

Багато людей потрапляють у криптовалюту, підбадьорені зростанням цін. Згідно з недавньою доповіддю Crypto.com, кількість користувачів криптографії зросла на 15,7% з грудня 2020 року (92 мільйони) до січня 2021 року (106 мільйонів). Зручність використання – ще одна причина, через яку багато інвестують у крипто. Станом на минулої осені користувачі PayPal у США можуть торгувати криптовалютами на своїй платформі, включаючи Bitcoin, Bitcoin Cash, Ethereum та Litecoin. «Я б зараз описав тип користувача на нашій платформі як більш крипто-цікавого», – сказав Джон Рейні, фінансовий директор PayPal, під час дзвінка з прибутків. «Ми не отримуємо цих важких торговців криптовалютою – це більше випадковий клієнт, який цим дещо заінтригований».

Відкриття рахунку на великій біржі, як Coinbase або Binance, є найпростішим способом розпочати інвестування, заявив Харумі Урата-Томпсон, фінансовий директор служби транзакцій біткойнів Celsius Network, в електронному інтерв’ю. «Після того, як ви пройдете процес» Знай свого клієнта «(KYC), який набагато простіший, ніж відкриття фізичного банківського рахунку, і відкриєте рахунок, це питання вибору монети, яку ви хочете придбати, і дотримуйтесь вказівок, щоб перейти до екран «купити» «, – сказав він. Але купівля криптовалюти не завжди була відносно безболісним процесом. Едмунд Маккормак, засновник і генеральний директор навчального веб-сайту з криптовалют Dchained, пояснив в електронному інтерв’ю, що біткойни не завжди мали надійний та простий у використанні ринок. «Коли PayPal і Square вступають, щоб зробити криптовалюту легкою для купівлі та продажу, процес не може бути простішим для споживачів», – додав він.

Біткойни на вашій картці Visa

Незабаром може стати ще простіше інвестувати в криптовалюти. Маккормак заявив, що фінансові установи почали вишиковуватись в черзі для лобіювання схвалення пропонувати біткойн-ETF своїм клієнтським базам. Невдовзі також можуть бути доступні кредитні картки, адже нещодавно Visa оголосила про свою карту Bitcoin Rewards Visa. «Від BlackRock до Fidelity інвестувати в біткойни у ​​вашому улюбленому банку буде так само просто, як відкрити компакт-диск», – сказав Маккормак. «Я б зараз описав тип користувача на нашій платформі як більш крипто-цікавого». Існує вражаюче різноманіття криптовалют для навігації, однак, від Ефіріуму до Litecoin, і вони не всі однакові. Деякі з них можуть бути більш популярними, але вони також мають серйозні проблеми. «Наприклад, доджкойни, хоча і здатні до мемування, не є дефіцитною валютою, як це є біткойни, оскільки можна карбувати нескінченну кількість догкойнів», – сказав Обрі Штробель, керівник відділу комунікацій на торговому сайті Біткойн Лоллі, в електронному інтерв’ю. . «Перш ніж приймати рішення інвестувати, слід ретельно дослідити відмінності між різними монетами». І не забувайте про безпеку при інвестуванні. Янчевський каже, що існує більше кількох страшилок про те, що люди втрачають доступ до своїх цінних інвестицій, бо просто забули свій пароль.

Крупним планом значення Litecoin, Bitcoin і Ripple зростають і зменшуються

Тревіс Вульф / EyeEm / Getty Images

«Отже, оцінюючи варіанти, – сказав Янчевський, – перевірте, чи пропонує служба, яку ви розглядаєте, якісь функції безпеки, такі як безпечне зберігання ключів, щоб ваші ключі могли бути відновлені або відтворені, якщо ви втратите доступ, або страховка для відшкодування вам, якщо ви були жертва крадіжки або шахрайства «. Незважаючи на те, як легко потрапити в криптовалюту, не дозволяйте історіям про інвесторів, які заробляють багато грошей, вас обдурити. Янчевський каже, що досі немає гарантій значної віддачі. «Натомість, як і будь-які інші інвестиції, люди, які купують криптовалюту, повинні зосередитися на довгостроковій вигоді, диверсифікації», – додав він. «Вони повинні розуміти – і бути комфортними – того факту, що ціни можуть коливатися з часом».