Skip to content

Чому формат аудіосистеми Clubhouse настільки популярний

15 de Квітень de 2021

Ключові винос

Експерти заявляють, що клубний будинок, соціальний додаток, призначений лише для аудіозапису, злітає через прагнення встановити зв’язок з іншими. Додаток, призначений лише для iPhone, дозволяє розпочинати або слухати розмови на різні теми – від спорту до технологій. Клубхаус, як виявляється, є популярним місцем для спілкування та часто пропонує чати зі знаменитостями.

10 000 годин / Getty Images

Інтернет-аудіо-додаток Clubhouse стає соціальною сенсацією завдяки тому, що люди більше сидять вдома, зазначають спостерігачі. Як повідомляється, Clubhouse, який дозволяє незнайомцям спілкуватися в чаті за допомогою аудіо, а не відео чи тексту, перевищив 8 мільйонів завантажень iOS App Store. У соціальній програмі, що лише запрошує, часто розміщуються знаменитості, які спілкуватимуться із звичайними людьми. “Клубний дім – ідеальний соціальний додаток для того часу, в який ми зараз живемо”, – сказав Аміт Вадехра, старший віце-президент з питань цифрових технологій в консалтинговій компанії “Кетчум”, в електронному інтерв’ю. “Коли багато хто з нас щодня працюють вдома і постійно дивляться на свої екрани, Clubhouse – це спосіб, яким ми можемо займатися з точки зору лише аудіо”. Зручність є надзвичайно важливою, додав Вадехра, сказавши: “Ми можемо займатися в кімнаті, поки складаємо білизну або готуємо вечерю, що робить додаток дуже привабливим з того факту, що дуже легко займатися, залишаючись багатозадачністю”.

Відео не дозволено

Додаток, призначений лише для iPhone, дозволяє розпочинати або слухати розмови на різні теми – від спорту до технологій. Не дозволяються текстові повідомлення, фотографії та відео. Єдине, що ви бачите – це зображення профілю користувача чи біографії, коли ви чуєте їхні голоси. Популярність Clubhouse стрімко зросла з моменту її виходу минулого року. Адам Джеймс, джазовий співак з Лос-Анджелеса, користується Clubhouse вже два місяці. В інтерв’ю електронною поштою він сказав, що “це, безумовно, абсолютно новий та надзвичайно надихаючий колективний досвід”. Будучи лише аудіо – це частина його привабливості. “Це робить розмови більш інтимними”, – сказав Джеймс. “Це викликає уяву, тому що люди не” представляють “себе на камеру, як в інших додатках”.

Портрет жінки на мобільний телефон, читаючи важливий документ

10 000 годин / Getty Images

Спілкування в чаті без відео звертається до багатьох людей, які більше не відчувають потреби переодягатись із піжами завдяки блокуванню. “Є люди, які сором’язливі перед камерою і не вважають за краще використовувати відео в режимі реального часу або онлайн-зустрічі, які вимагають від вас присутності перед камерою”, – заявила публіцистка Джейн Табахнік в електронному інтерв’ю. “Існує також багато” збільшення втомленості “, яке частково пов’язано з необхідністю брати участь у кількох зустрічах або заходах, коли ви сидите за своїм комп’ютером”. Клубхаус виявився популярним місцем для спілкування, заявила в електронному інтерв’ю експерт із соціальних мереж Ерін Корн. “Традиційно людям доводилося б платити за відвідування конференцій з високими квитками, щоб мати доступ до багатьох спікерів, які беруть участь у Clubhouse, і навіть тоді розмови були написані за сценарієм та високо куровані”, – сказала вона. “У Clubhouse бесіди є звичайними, і кожен, хто має обліковий запис Clubhouse, має доступ до бесід і можливість робити внески”. “Clubhouse – ідеальний соціальний додаток для того часу, в якому ми зараз живемо”. Експерт з цифрового маркетингу Джеремі Кнауфф заявив в електронному інтерв’ю, що додаток виявляється особливо популярним серед підприємців. “Завдяки Clubhouse новенький підприємець має можливість спілкуватися безпосередньо з гігантами … а також з потенційними людьми, представниками ЗМІ і навіть потенційними партнерами з усього світу”, – додав він.

Альтернативи, якщо ви не в клубі

Для тих, кого ще не запросили в Clubhouse, є альтернативи. Twitter Spaces, наприклад, схожий на Clubhouse, хоча він одночасно дозволяє лише 10 людям володіти мовою, тоді як Clubhouse не має обмежень.

“Завдяки тому, що Twitter Spaces побудований на існуючій популярній платформі, доступній як для користувачів iOS, так і для Android, вона стає більш доступною”, – сказав Табачник. “Він також пропонує більше можливостей взаємодії із смайликами та перехресними розмовами між аудіо та текстовими функціями”. Існує також Discord, який дозволяє користувачам створювати окремі “канали”, подібні до кімнат Clubhouse, беручи участь у голосі чи тексті. Але Кнауфф вважає, що реальних конкурентів клубному дому немає. “Люди відвідують клуб” Хаус “, особливо тому, що це інше середовище – не тільки завдяки функціональності”, – сказав він. “На цьому додатку слід звернути увагу, оскільки він має базу користувачів та імпульс”.