Saltar al contenido

Чому чуткова гарнітура від Apple від Apple може зіткнутися з проблемами

15 de abril de 2021

Ключові винос

  • Як повідомляється, Apple випустить гарнітуру для віртуальної реальності на суму 3000 доларів США наступного року.
  • Гарнітура включатиме потужні процесори та передові технології екрану.
  • Експерти розходяться щодо того, чи можуть навороти виправдати високу ціну гарнітури.

Ребекка Нельсон / Getty Images

Експерти заявляють, що майбутня гарнітура Apple для віртуальної реальності (VR) повинна забезпечити надзвичайно нові можливості, щоб виправдати можливу ціну в 3000 доларів. Згідно з недавнім звітом Bloomberg, нова гарнітура VR може надійти найближчим часом наступного року і включатиме потужні процесори та вдосконалену технологію екрану. Це суперечить ряду сучасних гарнітур VR, таких як Oculus Quest 2, які завойовують відгуки рецензентів і коштують десяту ціну. Але технологічна перевага Apple може змінити ігри для користувачів. «Дисплей 8K і камери, особливо прохідні, виправдовують таку високу ціну», – сказав Вараг Гарібджанян, головний дохідник фірми, що займається програмним забезпеченням для віртуальної реальності Clay AIR, в електронному інтерв’ю. «Роздільна здатність дисплея та частота кадрів суттєво впливають на VR, роблячи враження більш захоплюючим, реалістичним та зменшуючи ризик нудоти».

Змістовий покажчик

Вища роздільна здатність, швидші фішки

Детальна інформація про пристрій Apple, за чутками, неясна, але приваблива. За словами Bloomberg, гарнітура буде мати швидші мікросхеми, ніж новітні процесори Apple M1 Mac. Дисплеї з дуже високою роздільною здатністю також підсолодить угоду. Однак ці найвищі характеристики означають, що гарнітура буде виробляти достатньо тепла, яке їй потрібно використовувати вентилятор, на відміну від існуючих продуктів, таких як Oculus.

Хтось носить гарнітуру VR під час записування відео.

Клаус Ведфельт / Getty Images

Але деякі оглядачі стверджують, що дисплеї Apple 8K та інші навороти можуть не мати достатньої різниці для користувачів, щоб відрізнити їх від менш дорогих опцій. Антоні Вітільо, консультант з питань віртуальної реальності та власник XR-блогу The Ghost Howls, заявив в електронному інтерв’ю, що спробував гарнітуру HP Reverb VR, яка вже має роздільну здатність 2K x 2K на око. Він сказав, що роздільна здатність «вже була досить великою для ефекту» двері екрану «(тобто той факт, що ви можете помітити пікселі на екрані гарнітури VR) [and it was] вже майже не існує. 8K не настільки кращий від того, що вже сьогодні на ринку «. Вітільйо сказав, що гарнітура Apple може мати найбільший сенс для професіоналів, а не для повсякденних користувачів.» Ноутбуки Mac використовуються художниками та творчими людьми, і якщо ця гарнітура має це посилений реалізм і деякі додатки, які розширюють можливості роботи таких людей, це може виправдати свою ціну «, – додав він.

Вуаля, це теж AR

Однією з ключових особливостей гарнітури Apple, крім VR, є те, що вона також може мати обмежені можливості доповненої реальності (AR), дозволяючи користувачам бачити реальний світ, поки інформація відображається одночасно, повідомляє Bloomberg. «Прохідна камера є важливим диференціатором», – сказав Гарібджанян. «Поки що жодному OEM-користувачеві на споживчому ринку не вдалося забезпечити якісний досвід AR та VR на одному пристрої, простим натисканням кнопки. Універсальність, яку забезпечує прохідна камера, якщо вона добре зроблена, справді перша -перевага, яку шукатимуть споживачі «. «Роздільна здатність дисплея та частота кадрів суттєво впливають на віртуальну реальність, роблячи досвід більш захоплюючим, реалістичним та зменшуючи ризик нудоти». Якщо слухові специфікації виявляться точними – ця гарнітура Apple матиме в 10-20 разів більшу кількість пікселів, ніж Oculus Quest 2, – Apple посилить конкуренцію, коли справа стосується пікселів. Це також додасть ще одну гарнітуру в область змішаної реальності (XR), приєднавшись до єдиного споживчого пристрою, який на даний момент пропонує цю технологію, Valve Index. «Шанувальникам XR дуже подобаються функції змішаної реальності, але поки це не функціонально», – сказав Гарібджанян, додавши, що є проблеми із затримками, спотвореннями та низькою роздільною здатністю.

Але Гарібджанян заявив, що впевнений, що Apple подолає ці технічні проблеми. «Apple має перевагу в тому, що вона надзвичайно інтегрована і контролює змінні, які можуть змінити ситуацію при створенні форм-фактора, який сприятиме прийняттю споживачів», – додав він. Також існує невизначена привабливість продуктів Apple, яка може змусити користувачів стектися до гарнітури незалежно від ціни. Врешті-решт, нещодавно випущені навушники Apple AirPods Pro Max були розграбовані початківцями, незважаючи на їхню ціну в 549 доларів. «У минулому Apple показала, що вони мають силу бренду та екосистему, щоб виглядати набагато привабливішими для споживачів, ніж конкуренти», – сказав Гарібджанян. «Навіть з еквівалентними технічними характеристиками та функціями.»