Saltar al contenido

Чому шанувальники звертаються до віртуальної реальності

15 de abril de 2021

Змістовий покажчик

Ключові винос

  • Зростаюча кількість релігійних установ включає віртуальну реальність та потокове передавання відео під час пандемії коронавірусу.
  • Церква віртуальної реальності існує лише у віртуальній реальності та приймає криптовалюти.
  • Деякі компанії, що займаються віртуальною реальністю, називають своє програмне забезпечення корисним для релігійних зборів.
Мартін Новак / Getty Images
Під час пандемії коронавірусу молитовні будинки стають віртуальними, щоб підтримувати соціальну дистанцію та розвивати духовні зв’язки між учасниками. Церква віртуальної реальності зустрічається лише за допомогою гарнітур. Це частина зростаючого руху за розширення релігійних служб для все більш технічно підкованої релігійної аудиторії. Оглядачі кажуть, що віртуальним послугам можуть бути навіть вищі від особистих. «VR не має фізичних обмежень і дозволяє надавати послуги хостингу для стільки людей, скільки вам потрібно», – заявив розробник віртуальної реальності Юрій Ярмалович з HQSoftware в електронному інтерв’ю. «На додачу до цього, віртуальні простори можна налаштувати будь-яким способом, який забажає користувач. Служба віртуальної власності через Інтернет може відвідувати людей з будь-якої точки світу. Вам не потрібно подорожувати або навіть виходити з дому . »

Церква для Метасвіту

Церква віртуальної реальності була утворена в 2016 році і «існує цілком у метасвіті, щоб відсвяткувати любов Бога до світу», повідомляється на її веб-сайті. Як слід, церква приймає за пожертви біткойни та ефіріум. «Наша місія полягає у дослідженні та передачі любові Бога через віртуальну реальність, доповнену реальність та технології наступного покоління», – йдеться на веб-сайті. Деякі компанії, що займаються VR, вважають своє програмне забезпечення корисним для релігійних зборів. Джиммі Гіліберті, генеральний менеджер Pagoni VR, заявив в електронному інтерв’ю, що програмне забезпечення компанії «Химера» поєднує в собі комп’ютерний графічний молитовний будинок із реальним відео, яке було захоплено у джерела «.

Відкрита Біблія та вервиця на столі поруч із портативним комп’ютером.

Грант Вітті / Unsplash
«Це дозволяє по-справжньому відчути, що вони не тільки чують повідомлення, але й з’єднуються з месенджером», – сказав він. «Одночасно ця трансляція надсилається всім учасникам одночасно, щоб вони могли співати / молитися / співати в унісон». Також є світовий тур JesusVR, який розповідає історію Ісуса через 360-градусне відео. Це показано в церквах по всій країні. «Ми проводили багато показів у різних місцях, і люди, здається, вражені зв’язком, який вони відчували з іншими людьми, навіть не бачачи їх», – сказав Адріан Рашад Дрісколл, який організовує тур, в електронному інтерв’ю. «У нас було багато людей, які виходили з гарнітури з плачем, оскільки відчували зв’язок з Ісусом, якого вони ніколи не могли собі уявити». Попит на віртуальну реальність зростає в церквах, оскільки гарнітури для віртуальної реальності стають доступнішими, сказав Дрісколл. «Ви можете охопити молодшу аудиторію, яка не обов’язково хотіла б читати свої Біблії або сидіти в довгій проповіді», – додав він.

Потік заповнює духовні потреби

Навіть без гарнітур VR користувачі також звертаються до релігійних служб на платформах для потокового відео під час пандемії. Письменниця для виховання дітей Варда Мейерс Епштейн та її чоловік втратили своїх матерів під час пандемії. Оскільки вони – американці, які живуть за кордоном, їм довелося відвідувати похорони через Zoom.

Крупним планом руки, що тримає смартфон і Розарій.

Грант Вітті / Unsplash
«Якість була не вражаючою, і похорон матері мого чоловіка було особливо важко почути, оскільки був вітряний день, і ми в основному чули пориви вітру», – сказала вона в електронному інтерв’ю. «Крім того, хтось наткнувся на обладнання, і нас відрізали від кінця похорону». Під час похорону матері Епштейна вона також зіткнулася з технічними проблемами. Наприклад, рабин задавав їй запитання, але виявилося, що вона була німою. «Загалом, ми були вдячні за можливість взяти участь у цих похоронах і зарахували це як один із значних позитивних наслідків пандемії», – сказала вона. «Якби не було COVID-19, ми, можливо, не мали б цієї можливості – можливо, не змогли б взяти участь у похоронах наших власних матерів, що було б руйнівним для нас обох». Але чи справді VR може колись замінити лавки? Джин Кемпбелл, тренер з духовного життя, заявив в електронному інтерв’ю, що існує небезпека того, що поява ВР означає, що люди можуть втратити зв’язок з духовними установами. «ВР зменшує зусилля, щоб дістатися до церкви, що робить це зручним для людей похилого віку, але це може означати, що духовний зв’язок не буде підтримуватися», – додала вона. «Це може бути початком кінця фізичних церков».