Saltar al contenido

Чому я люблю чарівну клавіатуру Apple для iPad

12 de abril de 2021

Ключові винос

  • Я полюбив чарівну клавіатуру Apple для iPad.
  • Спочатку я скептично ставився до того, що клавіатура коштує вагомої ціни.
  • Чарівна клавіатура – найзручніша клавіатура, яку я коли-небудь використовував, і вона чудово підходить для iPad у різних положеннях.

iPad Air з клавіатурою Apple Magic кладеться на стіл

Саша Бродський / tebapit

Чарівна клавіатура Apple для iPad – найкращий аксесуар, який коли-небудь розробляли майстри в Купертіно. Коли була вперше оголошена клавіатура, я насміхався над ціною в 299 доларів; ви можете придбати цілком прийнятну клавіатуру Bluetooth на Amazon за 20 доларів, яка буде підключатися до вашого iPad. Дизайн також видався незграбним та смішним; якби я хотів ноутбук, я б друкував на своєму MacBook Pro, думав я. Але всі позитивні відгуки мене змучили, і коли клавіатура надійшла у продаж за 199 доларів, я вирішив спробувати. Тепер я розумію, у чому вся суєта. «Чарівна клавіатура далеко не незграбна, і з моїм 11-дюймовим iPad Air легше працювати».

Змістовий покажчик

Комфорт – це Цар

Перш за все, це найзручніша клавіатура, яку я коли-небудь використовував. Якось це навіть краще, ніж повнорозмірний на моєму MacBook. Він має ідеальну кількість тактильного зворотного зв’язку, відскоку та пружини, і при його використанні мої пальці просто літають. Підсвічування неймовірно корисна. Я не думав, що мені це знадобиться, оскільки я не так часто використовую підсвічування на клавіатурі MacBook, але виявляється, що підсвічування набагато корисніше у всіх місцях, де ви зазвичай використовуєте iPad, наприклад, на дивані або в ліжко.

Дизайн клавіатури теж вражає. Чарівна клавіатура, далеко не незграбна, полегшує роботу з моїм 11-дюймовим iPad Air. Він ідеально колискає його, роблячи це схожим на гарну книгу. Він дуже добре захищає мій iPad, так що я можу кинути його в рюкзак, не турбуючись про це. З типовим чуттям Apple, Magic Keyboard також працює, як магія. Не потрібно завантажувати драйвери або возитися з налаштуваннями, щоб це працювало. Просто закріпіть його магнітне з’єднання задовільним клацанням, і він зв’язується та заряджається безпосередньо через iPad.

Шазам, це перетворює ваш iPad

Найкраща частина Magic Keyboard полягає в тому, що вона найкращим чином перетворює iPad на абсолютно інший пристрій. До того, як я володів клавіатурою, я думав, що це має на меті перетворити iPad на нижчий замінник MacBook. Але насправді мій iPad перетворився на гібридний пристрій, який працює краще за будь-якого можливого сценарію. «З типовим чуттям Apple, Magic Keyboard також працює, як магія». Я багато читаю на своєму iPad через програму Amazon Kindle, і я думав, що наявність підключеної клавіатури просто обтяжить це. Насправді клавіатура робить читання набагато зручнішим та комфортнішим. Він чудово підходить для того, щоб лежати на дивані та підпирати iPad на грудях, а чудова петля дозволяє регулювати його під прямим кутом для вашого задоволення від перегляду. Так само для перегляду фільмів. Я витрачав години на спроби підкріпити свій iPad лише до потрібного кута огляду для запою Netflix, і виявляється, Magic Keyboard – це також найкраща підставка для iPad. Протягом багатьох років я спробував багато клавіатур для iPad, і всі вони не виправдали моїх сподівань, включаючи першу клавіатуру Apple для iPad. Це було чудово для набору тексту на столі, але невдало зазнавало невдач у будь-якій іншій ситуації.

iPad Air вертикально стоїть із прикріпленою чарівною клавіатурою

Саша Бродський / tebapit

По дорозі я фліртував з різними способами, щоб зробити свій iPad таким, як у ноутбука. Одного разу я витратив місяць на подорожі з Logitech K480. Але його клавіші були незручними, і iPad не піднімав iPad під зручним кутом. Нещодавно я володів розумною клавіатурою Folio від Apple, що є цікавою ідеєю в теорії, але не дуже підходить для реального використання. Folio – це важка, незручна обкладинка та складна для роботи клавіатура. Простіше кажучи, чарівна клавіатура – це все, що я завжди хотів в аксесуарі Apple. Це робить ваш пристрій більш корисним, веселим і він просто працює. Просто поїдьте і купіть його, якщо у вас є iPad і гроші на запас.