Saltar al contenido

Чому я нарешті пішов без паперів із Supernote A5X

12 de abril de 2021

Ключові винос

  • Нещодавно випущений планшет Supernote A5X – чудовий пристрій для створення нотаток та читання книг.
  • Екран у відтінках сірого – 10,3 дюйма – різкий та чіткий, але він призначений для створення нотаток, а не для відео.
  • Завдяки здатності зосередитися, нарешті, відновленому, я зміг замалювати ідеї для статей, робити нотатки, беручи інтерв’ю, і виконувати деякі ескізи.

Ratta Smart Technology Co., Ltd.

Після використання нового планшета Supernote A5X для створення нотаток протягом декількох тижнів я готовий відмовитись від паперу та перейти на цифровий режим. Supernote не призначений замінити ваш iPad. Це робить декілька речей дуже добре і зменшує відволікання уваги від вашого життя, тому ви можете зосередитися на створенні, а не на споживанні вмісту. За ціною 499 доларів A5X не є випадковою покупкою, але я виявив, що це коштує витрат на можливість зосередитися на завданнях. Ви не будете дивитись фільми на Supernote. 10,3-дюймовий екран у відтінках сірого чіткий і чіткий, але він призначений для створення нотаток, а не для відео. Сенсорний дисплей E INK Mobius має роздільну здатність 1404 × 1872 з 226 PPI. Компромісом за відсутність кольору є те, що A5X має дуже тривалий час автономної роботи. Я використовував його протягом декількох днів, не потребуючи підзарядки. Він також не відблискує, тому його можна використовувати на відкритому повітрі.

Змістовий покажчик

Преміум відчуття

Розпакувати A5X було одне задоволення. Він поставляється з розкішним шкіряним чохлом з ремінцем для утримування ручки, що входить у комплект. На відміну від незграбного і слизького яблучного олівця або незграбного і крихітного Samsung S Pen, ручка Supernote більше схожа на прекрасний письмовий інструмент, такий як висококласний Montblanc. Звичайно, ви можете робити нотатки на багатьох інших пристроях, включаючи iPad, але я завжди вважав, що це скоріше перешкода, ніж допомога. Як правило, вам потрібно запустити гаджет, переміщатися по різних екранах і, нарешті, торкнутися шляху до програми для нотаток. Навпаки, A5X дозволяє миттєво робити нотатки, коли ви відкриваєте кришку. Відсутність затримки на A5X дозволяє спонтанно записувати думки. Важко порівняти технічні характеристики на такому пристрої, як A5X, оскільки він має на меті виконати лише кілька речей. Але для тих, хто хоче знати, пристрій має чотириядерний процесор Cortex A35, 2 ГБ оперативної пам’яті та 32 ГБ внутрішньої пам’яті.

Шифер A5X Super Note

Саша Бродський / tebapit

Інтернет доступний через Wi-Fi, і він має Bluetooth 5.0. Акумулятор на 3800 мАг живить його. Він підтримує USB-C для передачі документів та зарядки, а також працює Android 8.1 із користувацьким інтерфейсом.

Читання електронних книг – задоволення на цьому гігантському екрані

Одним чудовим плюсом для A5X є те, що ви також можете читати на ньому електронні книги. Він поставляється з додатком Kindle, щоб ви могли легко отримати доступ до всіх покупок на Amazon. Величезний екран забезпечує чудовий досвід перегляду, що змусило мене задуматися, чому я так довго боровся з крихітними електронними читачами Amazon. Інтерфейс, який Supernote накладає на Android, простий та інтуїтивно зрозумілий. Під час першого увімкнення пристрою вам пропонується серія папок і вибираєте, куди ви хочете піти звідти. Один акуратний фокус – якщо потерти пальцем зверху меню, ви отримаєте низку опцій, таких як Wi-Fi, режим польоту, хмарний обліковий запис, знімки екрана, пошук та меню налаштувань. Пристрій також підтримує Outlook і Gmail, щоб ви могли отримувати доступ до електронних листів у дорозі. Але справжнє значення A5X полягає в тому, як він дозволяє вам уникати електронної пошти, веб-перегляду та всіх функцій, які рекламують інші планшети. Комп’ютери будь-якого типу в наші дні постійно змушують вас.

Пишучий планшет Supernote A5X

Саша Бродський / tebapit

Повідомлення вимагають уваги, з’являються сповіщення, а нагадування нагадують вам. У A5X немає нічого з цього, і я їх не пропускаю. Завдяки здатності зосередитися, нарешті, відновленому, я зміг замалювати ідеї для статей, робити нотатки, беручи інтерв’ю, і виконувати деякі ескізи. Звичайно, ви могли робити всі ці конспекти та малювання ручкою та папером. A5X підтримує всі ваші документи в хмарі та дозволяє шукати серед створених вами елементів, що для мене неймовірно цінно. Крім того, я пишу швидше на шовковисто-гладкому екрані A5X, ніж на типовому аркуші паперу. Провівши час з A5X, я кидаю свої ноутбуки Moleskine у ​​смітник. Можливо, нарешті настало безпаперове життя.