Saltar al contenido

Чому я ненавиджу скляну спинку iPhone

10 de abril de 2021

Ключові винос

  • Скляна задня частина потрібна для індуктивної зарядки Qi, вона ж бездротова.
  • Важче замінити зламаний iPhone назад, ніж тріснутий екран.
  • Скляні спинки, мабуть, скоро не зникнуть.

Яблуко

Скло задньої панелі iPhone важке, ніжне і руйнує чудові кольори. То чому Apple продовжує їх робити? У перші роки спинка iPhone була зроблена з алюмінію та пластику. Потім з’явився iPhone 4 із його сталевим бортом та скляною задньою панеллю, який став шаблоном для важких, ламаних айфонів сьогодення. Apple побачила сенс у iPhone 5, 6 та 7, які були виготовлені з легкого, тонкого, міцного алюмінію, але з тих пір, як iPhone 8, нам доводилося жити з цією нісенітницею.

Змістовий покажчик

Що не так із склом?

Найбільша проблема скла полягає в тому, що воно може битися. Якщо екран вашого iPhone трісне, ви побачите це і відчуєте це щоразу, коли користуєтесь телефоном. Якщо задня частина тріскається, ви можете просто заклеїти її скотчем і проігнорувати або покласти iPhone у футляр. Але чи не було б краще, якби це взагалі не зламалося? Заміна скляної задньої панелі також складна. Залежно від моделі iPhone, можливо, вам доведеться повністю розібрати його, щоб дістатися назад (якщо у вас немає доступу до спеціальної машини для роздільника заднього скла). «Скло задньої панелі iPhone 8, X, XR та 11 серії злиті з внутрішніми компонентами телефону», – пише Розбите заднє скло блог. «Apple використовує епоксидний клей і дрібні зварні шви, щоб прикріпити друковану плату та інші компоненти до задньої частини. Це ускладнює заміну заднього скла. Насправді, важче замінити задню частину телефону, ніж замінити екран. »

Інший мінус скла – він важкий. Не тільки важче пластику, але й важче тонкого алюмінію. Поєднуючись із сталевим бортом про-рівня iPhone, починаючи з Xs, це робить щільний, важкий пакет. І нарешті, це виглядає і відчуває себе погано. Наприклад, червоний iPhone 12 має гарний відтінок, запропонований на алюмінієвих боках, але ззаду він вимитий і пастельний. Скло на звичайному iPhone 12 відчуває себе не дуже погано, тому що воно глянцеве і, отже, чіпке, але піскоструминне матове покриття на Pro одночасно і потворне, і слизьке. Прикриваю це футляром, кажу я, і роблю ще важчим.

Чому саме Скло?

Єдина причина зробити задню панель зі скла – дозволити заряджання Qi. Зазвичай називається «бездротова» зарядка, незважаючи на очевидний провід, який йде до джерела живлення, зарядні пристрої Qi використовують індукцію для передачі електрики в телефон. Металева спинка заблокувала б цю передачу, хоча пластик був би в порядку. Ци має багато мінусів, крім вимог до скла. Це неефективно в порівнянні з прямим підключенням, а ефективність падає ще більше, якщо ви не вирівняєте телефон ідеально на зарядній панелі. Ви також не можете взяти і користуватися телефоном під час заряджання, що легко зробити за допомогою кабельного зарядного пристрою.

Зарядний пристрій MagSafe Duo від Apple у білому кольорі

Яблуко

Це лише незручності для особистості, але в макро-, глобальному масштабі, неефективність зарядки є екологічною катастрофою. Це особливо іронічно, враховуючи те, що Apple перестала заряджати USB-зарядні пристрої в коробках iPhone з екологічних причин. Між Ци та новим зарядним пристроєм MagSafe для iPhone 12 Apple, схоже, прагне до неефективної зарядки, а отже, і до скла. Тож, я думаю, якщо ви колега-ненависник скла, вам доведеться або жити з тріщинами, або купити футляр.