Saltar al contenido

Чому я не можу дочекатися Ratchet та Clank на PS5

10 de abril de 2021

Ключові винос

  • Rift Apart продовжує історію гри несподівано і шляхом представлення абсолютно нових персонажів.
  • Новий Ratchet & Clank звертається до шанувальників серії, а також тих, хто ніколи раніше не грав у неї, завдяки новим функціям PS5.
  • Там дівчина Ломбакс!

Ігри безсоння

Із майбутнім випуском PS5 є чому радіти: Sony пообіцяла неймовірно плавний досвід гри та ажіотаж для майбутніх релізів, таких як Людина-павук Marvel: Майлз Моралес вже здається цілком виправданим, судячи з ранніх трейлерів та демо-версій геймплея. Але для мене? Це все про Ratchet & Clank: Rift Apart, останнє доповнення до серії, якою я насолоджувався з дитинства. Коли я почув, що Insomniac Games створить нове Ratchet і Clank назва ексклюзивна для PS5, я не був здивований; врешті-решт, серія є опорою PlayStation, і це не даремно. Для тих, хто пропустив оригінальну гру 2002 року на PlayStation у дитинстві – або одне з багатьох, багатьох продовжень – передумова досить проста: Ретчет, механік та учасник котячої гонки під назвою Ломбакс галактика зі своїм роботом-помічником Кланком, бореться із поганими хлопцями та рятує день. Гравці досліджують різні планети та допрацьовують свої бойові навички, використовуючи різноманітну божевільну зброю, яка з кожним випуском стає лише божевільною. «Сказати, що мене здуло, це заниження». Що мене здивувало, так це те, наскільки послідовно Insomniac зміг тихо підняти ставки на серію, яка вже встигла отримати неймовірну потужність, залишаючись актуальною протягом майже двох десятиліть та завдяки численним оновленням консолей.

Змістовий покажчик

Нові напрямки

Хоча гру 2016 року ні до чого не можна було принюхатись, це був римейк оригінального заголовка 2002 року і в основному переробив цю історію з низкою ключових змін. Цього разу, здається, є щонайменше кілька нових облич. Оприлюднений трейлер, випущений в червні, показує, що і Рейтчет, і Кланк, очевидно, повернуться (а хутро Ратчета має таку видиму фактуру, яку я очікував, скажімо, у фільмі Pixar, а не у відеоігри).

Нова самка Ломбакс?

Ігри безсоння

Однак трейлер закінчується появою того, що здається новим жіночим персонажем Ломбакса. У неї є хвіст, що, судячи з одинокої самки Ломбакс, яка коли-небудь з’являлася у серіалі – безхвоста Анжела Крос – є цілком аномалією. Це альтернативна реальність версії Ratchet? Той, хто має (надзвичайно круту) механічну руку? І якщо так, чи означає це, що ми також отримаємо альтернативну версію реальності Clank? Ці питання, ймовірно, залишаться без відповіді до виходу гри, але Sony вже підтвердила, що ми зможемо грати як Ратче, так і таємничого нового персонажа, тому в будь-якому випадку я дуже радий за її включення.

Виглядає чудово

Sony випустила демо-версію геймплея Rift Apart в серпні, і сказати, що мене здуло – це заниження. Геймплей, показаний буквально за ці сім хвилин, здається екшн-фільмом, який знімався у безперервному кадрі, який ви можете заселити. Це абсолютно нарівні з фільмом CGI 2016 року, і мені хочеться переконатись, що мій телевізор відповідає якості гри, і це буде таким захоплюючим досвідом, як обіцяла Sony.

Ми також отримуємо нові варіанти ігрового процесу в Rift Apart. На додаток до нової зброї, гравці отримають можливість «перекосити поля бою, щоб швидко здобути … бойові переваги та відремонтувати планетарні тріщини головоломками, що охоплюють розміри», повідомляє Sony. Демонстрація показує, що Ratchet ширяє в різних розмірах з нулем – буквально нулем – часом завантаження в переходах, які плавні, як масло, завдяки SSD нової консолі. Різні виміри виглядають як цілком реалізовані світи, які всі виглядають достатньо розвиненими, щоб бути обстановкою їх окремих ігор, тому тут немає жодних кутів. Це виглядає як дивовижний досвід гри не тільки для Ratchet & Clank шанувальників, але для тих, хто справді хоче бачити, що може зробити PS5.

Гідна Ностальгія

З усіх перспективних нових ігор, що супроводжували запуск PS5, Ratchet & Clank: Rift Apart може бути несподіваним хітом року, і це той, який насправді змусив мене поцікавитись у PS5. Sony ще не оголосила дату випуску, але розробники підтвердили під час нічного відкриття Gamescom 2020 у серпні, що вона вийде під час «вікна запуску» PS5, що означає, що ми можемо не отримати її доти, 2021. Тим не менш, завдяки вражаючій зворотній сумісності, яку пропонує PS5, я, принаймні, зможу зіграти в гру 2016 року, поки я, затамувавши подих, чекаю нової.