Saltar al contenido

Чому я розриваюся між iPad Air та Surface Pro

16 de abril de 2021

Ключові винос

  • Мені подобаються 11-дюймовий iPad Air та Windows Surface Pro 7, але з дуже різних причин.
  • IPad виграє за зручність використання та фантастичну клавіатуру.
  • Мені подобається, що я можу запускати майже будь-яку програму Windows на Surface.

iPad Air з клавіатурою та Surface Pro 7 з клавіатурою, що сидить поруч

Саша Бродський / tebapit

Мені подобається моя Windows Surface Pro 7, але мій 11-дюймовий iPad Air виграє, коли справа доходить до того, щоб щось робити. Зовні обидві таблетки виглядають дуже схожими. Вони являють собою прямокутні срібно-срібні плити, які я обдурив ручками та клавіатурами, спортивними міцними конструкціями та досить легкими, щоб їх було зручно переносити. Потрапити до iPad нелегко – у Surface так багато речей, що в деяких випадках я віддаю перевагу iPad. Ці моделі є одними з останніх гібридів планшетів, випущених Microsoft і Apple, і представляють дві різні філософії дизайну.

Змістовий покажчик

Поверхнева підставка блискуча

Коли ви пірнаєте глибоко, Поверхня починає виглядати привабливішою. Мені подобається унікальна підставка, яка підтримує її під прямим кутом, а додатковий аксесуар для клавіатури ідеально підходить для його розміру. Тут також йдеться про операційні системи Windows та Mac. Я агностик платформи, але я віддаю перевагу Mac, оскільки тісна інтеграція апаратного та програмного забезпечення означає, що речі просто працюють. Завантаження оновлень набагато менше клопоту на Mac. Вони відбуваються тихо у фоновому режимі, не перериваючи мою роботу.

У Windows мені постійно кажуть, що мені потрібно оновити Surface з якихось критичних причин. Іноді Surface, здається, перезавантажується і проходить тривалий процес завантаження. Я впевнений, що є спосіб змінити це налаштування, але параметри Windows настільки заплутаний безлад, що я не потрудився з’ясувати, як. Але Windows все одно є більш ефективною для роботи, якщо ви ігноруєте деякі неминучі проблеми. Я вважаю, що файлова система є більш інтуїтивно зрозумілою, і Word у Windows пропонує незліченні маленькі ярлики, що полегшують написання. Наприклад, контекстні меню у програмі Word дозволяють мені легко копіювати та вставляти текст, видаляючи докучливе форматування одним клацанням миші. На Mac вам доведеться перейти до панелі вікна та знайти «Вставити та поєднати стиль». Звичайно, це дрібниця, але робити це кілька разів на день може перервати робочий процес. «У Surface так багато речей, що в деяких випадках я віддаю перевагу цьому iPad». Тим часом на моєму Surface Pro мені подобається, що його стилус має кнопку збоку, яку можна налаштувати для запуску програм. Зручно відкривати програму Windows Journal, коли я хочу швидко записати деякі нотатки. Як любитель гаджетів, просто є набагато більше, щоб захопити поверхню з апаратної точки зору.

IPad є ефективним, але нудним

Звичайно, iPad – чудовий пристрій, але його дизайн на даний момент здається майже надто обтяженим. Навіть не маючи кнопки Home, iPad – це просто монолітна плита. Я хотів би налаштувати ще кілька кнопок. Але не можна заперечувати, що iPad працює незалежно від того, що ви на нього кидаєте. Міцна операційна система означає, що мені ніколи не доведеться турбуватися про шкідливе програмне забезпечення чи дивні збої в середині робочого сеансу.

IPad також виграє, коли справа стосується необхідних аксесуарів. Як би я не захоплювався стилусом та клавіатурою Surface, iPad бив їх. Моя чарівна клавіатура для iPad – це перетворюючий пристрій, який дозволяє мені працювати та грати, коли захочу. Навпаки, з клавіатурою Surface трохи складно мати справу. Він постійно від’єднується, коли я цього найменше очікую, а підставка на Поверхні марна, коли мова йде про друк лежачи. Однак, незважаючи на його несправності, я просто не можу вийти з Поверхні. Мені подобається, що я можу запускати майже будь-яку програму Windows на Surface. І хоча iPad пропонує мільйони високоякісних програм, це відчуває обмеження. Зрештою, Surface – це більш захоплюючий пристрій, хоча він може бути не таким практичним, як iPad. Добре, що у мене є і те, і інше.