Saltar al contenido

Чому я схвильований грати в Людину-павука: Майлз Моралес

14 de abril de 2021

Ключові винос

  • Людина-павук: Майлз Моралес є продовженням 2018 року Людина-павук.
  • У грі перша зірка Майлз Моралес, супергерой Чорношкірих та Латиноамериканських країн.
  • Insomniac довів, що розуміє Пітера Паркера і може боротися з іншими героями-павуками.

Чудо

Всім подобається Людина-павук; для деяких людей улюбленим павуком є ​​Пітер Паркер. Це було правдою і для мене, поки Майлз Моралес, афро-латиноамериканський персонаж, не увійшов у Всесвіт Marvel у 2011 році. З тих пір він був моїм Людиною-павуком. За останні кілька років популярність Майлза лише зросла. Люди люблять його комічні пригоди, його випадкові виступи в мультфільмах і У павук-вірш може бути ідеальним фільмом. Тож уявіть моє здивування, коли Майлз з’явився в кінці трейлера до Insomniac’s Людина-павук Marvel для PlayStation 4. З цього моменту я не міг не замислюватися, як би було Майлзу отримати власну гру. Через кілька коротких тижнів це стане реальністю. На початку цього року Sony і Insomniac оголосили про це Людина-павук Marvel: Майлз Моралес, і поряд з трейлером, що розкрив, мені спала на думку дві думки: «Чорт, так, Майлз!» і «сподіваюся, вони не зіпсують». Зупинимось на перших, спочатку.

Змістовий покажчик

Це мій хлопчик!

2018-ті Людина-павук Marvel це дивовижна, хоч і контрольна програма, гра. З моменту відкриття катсцени до моменту, коли гра дає вам контроль, ви відчуваєте себе Людиною-павуком і можете мати відношення до Пітера Паркера, зокрема до його фінансових проблем. У ці перші моменти Insomniac доводить, що вони розуміють і Пітера, і Спайді, і що люди хочуть якнайшвидше дійти до дій. Нещодавно Людина-павук: Майлз Моралес трейлер дав нам уявлення про те, як це буде, коли гойдатися, як Майлз, і він відразу ж передав вам через його стиль розмахування в Інтернеті, що Майлз – це не Пітер, і він не повинен бути. Він молодший, менш досвідчений, завзятий і, мабуть, надмірно надмірний. Але також він міг би любити мати свої сили; є момент, коли він потрапляє у (назад) вільне падіння, тоді веб-гойдалки та крики: «Поїхали!»

Це Майлз. Безперечно. Це нагадує, як він вступив у свої права у Spider-Verse (ще один потужний момент). І, особисто, це те, що я б зробив, якби мав сили, що базуються на павуках, веб-шутерів і нервів розгойдуватися по місту. Справа в тому, що я довіряю Insomniac знову забити його, коли Майлз розгойдується, приліплюючи ворогів до поштових скриньок і нагадуючи гравцям, що він його особиста людина.

Проявляючи обережність

У мене є одна велика проблема з першим виїздом Insomniac із Людиком-павуком, і це стосується батька Майлза, поліцейського Джефферсона Девіса. Вірніше, те, що робить Безсоння зі своїм персонажем; це джерело мого вагання Людина-павук: Майлз Моралес.

[Spoilers for Marvel’s Spider-Man] У грі ви зустрічаєтесь і в першу чергу взаємодієте з офіцером Девісом через Пітера / Людину-павука, але ніколи з Майлзом. Девіс – персонаж історії Spidey і насправді не є частиною Майлза, поки сюжет не потребує реальних ставок і не вирішить його вбити. З цього моменту Девіс використовується як засіб, за допомогою якого Майлз може мати відношення до Пітера, який, як ми всі знаємо, втратив свого дядька Бена. Але ми бачимо першу зустріч і взаємодію Майлза і Пітера з точки зору останнього. Ми не знаємо, що проходить через голову Майлза; ми не знаємо, якими були стосунки Майлза з батьком; ми не можемо проводити значний час з ними обома, разом, перш ніж одного видалити з історії. Це відмовно. І це ігноруючи ту частину, де ми маємо ще одну сімейство кольорів, в якій один з батьків відсутній. Приємно. Майлз, по суті, сказав Петрові зійти з лиця з його передбачуваними співчуттями, все-таки було добре.

Раніше я вже говорив, що Insomniac розуміє Пітера / Спайді, але те, як вони представляють і використовують Майлза та його родину, змушує мене задуматися, чи розуміють вони Майлза однаково. Я не пурист коміксів, але Джефферсон Девіс здається розчаровано недостатньо використаним у грі. Звичайно, можливо, нова гра – це те, де ми побачимо, що Insomniac справді доводить, що вони можуть робити все, що робить Майлз та його друзі та родина, але їх початкова прогулянка з родиною Моралеса виглядає як спотикання, а не як цікавий стрибок. Можливо, занадто хворобливо стверджувати, що труп тата Майлза був для Інсоньяка важливішим за його життя та голос, але це те, у чому я зараз, особисто. Зараз мені обережно цікаво подивитися, в які ситуації вони поставили матір Майлза, зараз, коли вона балотується. Ось сподіваємось, що вони не підуть з повною коміксом і не скажуть, що тато Майлза сфабрикував свою смерть, ЩИТ врятував його чи щось інше. Це не лише дозволить позбутися втрати цього персонажа, але й сучасні засоби масової інформації повинні уникати показів мильної опери, одягнених як хороший розвиток сюжету.

Це стрибок віри

Я зробив усе, що міг, у 2018-х Людина-павук Marvel, мінус DLC, і два роки після цього якраз достатньо часу, щоб змусити знову стати веб-стропою. І цього разу я граю в кращому костюмі та кольоровій гамі.

Два погляди Майлза Моралеса як Людини-павука.

Моє хвилювання відігравати роль Майлза в його першій великобюджетній грі також перевищує мої проблеми, пов’язані з розповіддю, хоча Еван Нарцисс (io9, Kotaku, Rise of the Black Panther), який виконує функції консультанта з розповідей у ​​грі, допомагає дещо полегшити ці занепокоєння.

Чесно кажучи, я ніяк не можу ні граючи в цю гру, і глибоке занурення Game Informer в гру з інтерв’ю розробників цього місяця лише зробило мене більш захопленим. Жодна інша гра не дає вам відчути себе Людиною-павуком, і дуже мало хто дозволяє вам грати як кольоровий юнак – той, кого вже багато хто любить. Безсоння Людина-павук Marvel: Майлз Моралес виходить на PlayStation 4 та PlayStation 5 12 листопада.